Правильний підхід до дизайну сумісної ванної кімнати

Вміла і обдумана робота над інтер'єром – вже давно не дурощі, а цілком виправдана необхідність. Адже забезпечуючи собі затишок та комфорт у своєму будинку, ви підвищуєте свій рівень життя. І над кожною окремою кімнатою потрібно індивідуально працювати, оскільки вони мають свої функціональні особливості та умови.

29/09/2022
Дизайн сумісної ванної кімнати

Яскравим прикладом є ванна - підвищена вологість, перепади температур. Все перелічене вище змушує нас задуматися про те, як зробити цю кімнату максимально комфортною, причому не тільки з погляду зовнішнього вигляду, але і з точки зору функціональності. І іноді люди об'єднують ванну кімнату та туалет. Причини для цього можуть бути різні. Але тут треба розуміти, що до інтер'єру суміщеної кімнати потрібно підходити трохи інакше, ніж інтер'єру звичайної кімнати. І в цій статті ми якраз поговоримо про ці особливості. Існує ряд моментів, які потрібно розуміти та втілювати в життя для того, щоб суміщена ванна кімната була максимально комфортною для вас.

Що нам дає об'єднання приміщень

Для початку потрібно зрозуміти, а що саме ми отримуємо в ситуації, коли об'єднуємо туалет і ванну кімнату в одне приміщення.

      1. Збільшення площі. Зазвичай окрема ванна кімната не блищить великим простором. Але в об'єднаній кімнаті цього самого простору буде в рази більше. Так що ви зможете більш комфортно і ергономічно розташовувати меблі та сантехніку. Та й простір у приміщенні додає естетики, оскільки приміщення перестає здаватися переповненим.
        2. Сантехніка. За рахунок простору, що з'явився, ви отримуєте можливість встановлювати не компактні моделі ванни або раковини, а повнорозмірні. А користуватися ними, поза сумнівом, у рази зручніше.
          3. Скорочення витрат за оздоблення. Через те, що одна стіна фактично забирається, то зникає та частина фінансових витрат, які припадали на оздоблення цієї стіни. Чи не гігантські суми, звичайно, але і це має значення, особливо якщо у вас є потреба в економії.
            4. Простіше здійснювати прибирання. Будь-яка господиня погодиться, що одну середню кімнату набагато простіше прибирати, ніж дві маленькі. Тож це теж вагомий плюс.
              5. Вище естетика. В об'єднаній кімнаті більше можливостей підвищувати естетичні характеристики – можна сховати труби, знайти зручну нішу для пральної машинки, використовувати більш красиві меблі.

Правила розташування сантехніки та меблів

Для будь-якої кімнати, хоч для ванної кімнати, хоч для вітальні, існують певні правила розміщення меблів. Але у ванній вони суворіші. І зараз ми про них розповімо.

      1. Унітаз повинен мати відстань по 40 см з кожного боку і 50 см спереду.
        2. Перед душовою кабіною, раковиною, ванною має бути вільним 60 см простору.
          3. Оптимальна висота раковини – 80-85 см, а ширина раковини – 50-65 см.
            4. Сушки для рушників і вішалки повинні розташовуватися на відстані від ванної, не менше 50 см. Звичайно, ці правила не завжди виходить дотримуватися, так як ванна кімната не завжди має в своєму розпорядженні достатні розміри навіть якщо вона поєднана з туалетом, але вищеописані параметри - найбільш зручні. Якщо навіть після об'єднання приміщення все одно залишається порівняно невеликим, то не варто нехтувати компактними версіями сантехніки. Непогано економить місце підвісний унітаз, а замість ванної можна використовувати душову кабінку.

Крім сантехніки у вашу ванну кімнату вам обов'язково знадобляться й інші меблі – пенали, шафки, журнальні столики. І їх ви можете замовити в компанії «Smart Space». Тоді ви зможете не турбуватися про розміри, оскільки меблі будуть зроблені індивідуально для вашої кімнати з урахуванням усіх нюансів, у тому числі й розміру кімнати.

Підписуйтесь!
Отримуйте останні новини та пропозиції!
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист

Вхід на сайт

Надсилаючи форму, я погоджуюся на обробку персональних даних.
— Поля, обов'язкові для заповнення