Будівництво та ремонт

Smart space

Особенности ремонта квартиры
От Smart Space
Стандартизація виробництва

При виконанні будь-яких ремонтно-будівельних робіт, розведенні електрики чи банальному прикручуванні полички, ми ставимо та виконуємо ряд задач для отримання найбільш якісного результату. Дотримання ергономічних вимог, допомагає зробити інтер’єр не лише красивим, але і максимально комфортним для Вас.

Всі стадії ремонту контролюються нашим Відділом контролю якості, що дозволяє Вам бути впевненим в неперевершуваному результаті.

Унікальні дизайнерські рішення

Розпочавши співробітництво з нашою компанією, Ви не стикнетесь з проблемою неспівпадіння візуалізації та реальної картинки. Всі кольори фарб, фактури матеріалів і форми меблів мають чіткий номер в каталозі або креслення в програмі. При загальному обмірі, враховується кожна нерівність та дрібна деталь об’єкту, завдяки чому плани ідеально вписуються в приміщення та легко втілюються в життя. Адже швидше та дешевше прорахувати все на комп’ютері, ніж потім, за Ваш рахунок, виправляти помилки в реальності.

Складанням кошторису займається команда професіоналів, що гарантує Вам ефективну витрату коштів, безперервний процес будівництва та грамотний розподіл фінансів.

Досвідчені фахівці по ремонту від Smart Space

Прагнучи найвищої якості, ми не перестаємо інвестувати кошти в сучасне обладнання та інструменти і поповнювати штат висококваліфікованими спеціалістами. Всі співробітники компанії постійно навчаються новим технологіям у своєму напрямку і проходять регулярну атестацію, що в цілому позитивно впливає на розвиток підприємства.

Чому саме ми

Щорічно в світі будуються мільйони квадратних метрів житлоплощі: від крихітних смарт-квартир до величезних приватних будинків. Для одних - це лише місце для сну, а для інших фортеця, в якій завжди відчуваєш себе безпечно і комфортно. Для втілення в життя будь-якого з варіантів - Ви звернулися за вірною адресою! Компанія Smart Space має всі необхідні ресурси, щоб втілити Ваші ідеї в життя.

Надійною основою будь-якого ремонту є, звичайно ж, грамотно спроектований альбом. Наші креслярі і інженери спланують кожен етап роботи, а бригада будівельників реалізує все задумане.

З чого ж почнуться зміни у Вашій оселі? Першою стадією є демонтаж. У більшості випадків, замовнику хочеться внести зміни в наявне планування або необхідно замінити стару сантехніку або проводку, тому обсяг демонтажних робіт залежить від існуючого стану приміщення і дизайн-проекту, який втілюватимуть. Стіни і стеля очищаються від всіх оздоблювальних матеріалів: фарби, шпалер, плитки, оббивається штукатурка. Знімаються покриття для підлоги, демонтуються електрика та сантехніка. У деяких випадках потрібнен демонтаж міжкімнатних перегородок, бетонної стяжки.

Після демонтажу і вивозу будівельного сміття, починається найвідповідальніший етап ремонту - чорнові і інженерні роботи. На цій стадії зводяться міжкімнатні перегородки, формуються дверні прорізи, заливається бетонна стяжка підлоги. Під час висихання бетону, на об'єкті встановлюються системи опалення і водопостачання, розводиться електрика. Важливо виконати ці операції до того, як приступити до фінішної обробки. Коли прокладені комунікації, на стіни наноситься штукатурка.

На передчистовому етапі, все оштукатурені поверхні шпаклюються і шліфуються. При потребі, заливається наливна підлога.

Далі залишається поклеїти шпалери, пофарбувати стелю і укласти ламінат, паркет або будь-яке інше покриття. Завершеного вигляду житла додадуть меблі, міжкімнатні двері, освітлювальні прилади і побутова техніка.

Читати все
Заявка на консультацію

Ви можете залишити свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з Вами і проконсультує по всім питанням.

Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист