Стійки ресепшн

При виборі стійки ресепшн, враховуй:

Функціональність

Стійка ресепшн – перше, що зустрічає нас при вході в офіс. Крім місця зустрічі гостей, вона є постійним місцем перебування менеджера, іноді охоронця, тому насамперед вона має правильно організовувати простір для оточуючих.

Стійки адміністратора може оснащуватися м'якими меблями, полицями, підсвічуванням, ящиками і т. д. Варто розуміти, що чим менше приміщення, тим функціональніше має бути стійка.

Зносостійкість

Чим більше людей проходить через ресепшн щодня, тим надійніше має бути стійка. Цей критерій стосується як основи, і стільниці.

Так само через поток людей, вона вимагає частого прибирання, що піддає її більшому механічному впливу з миючими засобами. Якісні матеріали та правильний догляд продовжать термін служби Вашої стійки ресепшн.

Стиль

Стійка ресепшн повинна підтримувати корпоративний стиль компанії та справляти приємне враження на гостей та клієнтів. При цьому не варто робити її значно дорожче або дешевше на вигляд, ніж решта приміщення.

Крім кольорів, потрібно підібрати вдалу форму. У маленькому приміщенні масивна стійка з гострими кутами завдасть багато незручностей, на відміну від круглої.

Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист