Чому саме ми

Smart space
Чому саме ми
Наша Місія

Головна ціль компанії «Смарт Спейс» — створювати комфортні та естетичні інтер'єри на будь-який смак. При цьому залишатись виробником якісного наповнення для розроблених проектів: меблів, дверей, диванів та крісел, обладнання для HoReCa.

Завантажити презентацію
Smart space

Якісні рішення в одному місці - невелика презентація великих можливостей.

Позиціонування

«Смарт Спейс» позиціонує себе як компанія, що займається розробкою, ремонтними роботами та комплексним меблюванням інтер'єрів.

Інтер'єр будинку повинен споєднувати в собі комфорт та функціональність, але в той же час бути стильним
Стратегія розвитку

Стратегія розвитку компанії Смарт Спейс, полягає у навчанні фахівців згідно своїм стандартам роботи і розробці якісного та технологічного товару за розумну ціну.

Про нас

Компанія Смарт Спейс виникла в 2005 році, складалась з одного працівника та розміщувалась в приміщенні, Розміром з невеликий гараж. Основним напрямком роботи було виготовлення офісних меблів. Завдяки великій кількості клієнтів та високій якості товарів, справа швидко розвивалась. Через декілька років, фірма виготовляла корпусні меблі різних розмірів та призначень: від домашнього начиння до стійок ресепшн та переговорних столів.

Направлення дизайну інтер'єрів зародилось у компанії в 2018 році. Основною його ціллю являється розробка власної моделі проектування, при якій будуть прораховуватись та розписуватись всі дрібниці до останнього гвинтика.

На даний момент ми займаємось розвитком таких сфер як металоконструкції та токарна справа, для використання їх у своїх проектах.

Як стати нашим клієнтом?

Подзвоніть по телефону 044-494-44-43 або надішліть лист на електронну пошту: info@smartspace.com.ua і наш менеджер зв'яжеться з Вами для попередньої консультації.

Принципова перевага компанії Смарт Спейс, полягає у тому, що ми маємо можливість втілити для клієнта повний список послуг, пов'язаних з облаштуванням інтер'єрів різних приміщень:

 • Розробка ескізного та робочого проектів;
 • Меблі для бізнес-центрів та виставкових комплексів, офісів, кабінетів керівників, прийомних, зал;
 • Меблі для ресторанів, кафе, барів та інших підприємств сфери обслуговування(HoReCa);
 • Меблі для готелів та підприємств сфери відпочинку(санаторії, пансіонати, будинки відпочинку);
 • Меблі домашнього призначення(кухні, ліжка, шкафи, меблі для санвузлів);
  Філософія компанії

  Щоб було добре, потрібно робити добре - це просте правило можна поставити в основу філософії компанії Смарт Спейс.

  У світі швидкоплинної моди та стилю "під копірку", ми нагадуєм, що конструктив - важливий та будуємо своє бачення та втілення дизайну інтер'єрів.

  Наша студія створена для того, щоб максимально полегшити клієнтам процес ремонту та звільнити їх від клопот та проблем, пов'язаних із ним. Ми прагнемо сучасного та стильного дизайну, що в той же час буде відповідати всім вимогам замовника та легко втілюватись в життя.

  Вносячи будь-які зміни в робочий процес, ми прагнемо до того, щоб вони працювали на Вас, а не просто приносили прибуток. Саме тому наші найкращі спеціалісти в області будівництва та ремонту, тісно співпрацюють з командою дизайнерів.

  Сучасний будинок в стилі рустік

  Так, ми створюємо унікальні інтер'єри, продумані до кожної дрібниці.

  Компанія Смарт Спейс - впроваджує ідею персональної відповідальності на всіх етапах виробництва, адже основа нашої філософії - це намір донести до споживача першокласний продукт. Взявши на себе відповідальність, ми не відгороджуємось від наслідків прийнятих рішень. Ми дуже любимо те, що створюємо і не ідем на компроміси з власними уявленнями про якість.

  Зрештою, наша головна рушійна сила це небажання зупинятися на досягнутому і розуміння, що можна робити ще краще.

  Наши клиенты
  Смотреть всех клиентов
  Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
  Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

  Завантажити 3D моделі

  Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

  Прайс- лист