Стінові панелі

Підбираючи стінові панелі, враховуй:

Шпоновані панелі
Плита МДФ покрита натуральним шпоном і має матове покриття. Ви можете вибрати текстуру шпону, малюнок і тонування. Стінові панелі тонуються в будь-який колір.
Фарбовані панелі
Основний матеріал який використовується при виготовленні даного виду панелей це плита МДФ пофарбована по системі RAL (матове фарбування). Цей же тип панелей можна виготовити в натуральному шпоні, з різним розміром квадратів і різною товщиною панелей.
Тканинні панелі
Основний матеріал який використовується це -плита МДФ різної товщини, так само використовується пінополіуретан різної щільності, тканину або шкіра на вибір. Безліч разнообразий матеріалів і квітів допоможе вам легко вибрати, що то на ваш смак, а так само швидко і не дорого облаштувати ваш офіс.
Стінові панелі

Ефектний дизайн інтер'єру багато в чому залежить від обшивки стін. Найчастіше для цієї мети використовуються декоративні панелі для стін, які називають навісними або стіновими панелями. Цей елемент декору відкриває безліч перспектив для створення незвичайного стилю в оформленні приміщення.

Використовуючи цей прийом, можна кардинально змінити стилістику приміщення. Декоративні стінні панелі допоможуть підкреслити всі достоїнства приміщення і приховати функціональні прорахунки. Також декоративні панелі для стін можуть встановлюватися в різних комбінаціях, для створення унікальних естетичних і функціональних споруд.

Специфіка технології установки дозволяє використовувати декоративні стінні панелі для створення абсолютно рівній площині, приховати всі нерівності стін. Завдяки цій особливості ви можете відчутно заощадити на додаткових роботах з вирівнювання стін.

Стінові панелі, найчастіше, виготовляються з ДСП, МДФ плит. Елітні види панелей виготовляються з масиву дерева. Найдорожчими вважаються декоративні панелі, поверхні яких імітують текстуру дерева, або ж кам'яну або цегельну кладку. Деякі стінові панелі МДФ виготовляються з одноколірним покриттям будь-якої колірної гами, або ж з ексклюзивною текстурою.

Навісні панелі МДФ монтуються секціями, що дозволяє заповнювати утворені зазори декоративними елементами, наприклад, смугами різних кольорів і текстур, підсвічуванням з неонових ламп. Такі багатство варіантів декоративних стінових панелей відкриває нові можливості для створення ексклюзивного дизайну.

Декоративні панелі МДФ, за рахунок особливостей кріплення і функціонування, створюють в приміщенні сприятливі умови для роботи і відпочинку, утворюють атмосферу спокою і затишку. Декоративні панелі для стін відрізняються не тільки простотою монтажу, але також зручністю в застосуванні, економічністю і тривалим терміном експлуатації.

Також панелі для стін привертають покупців такими якостями як ефективна звукоізоляція, хороші теплоізоляційні властивості. Навісні панелі встановлюються дуже швидко, приблизно протягом п'яти-шести годин, а радують своїм зовнішнім виглядом дуже довго.

Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист