Наше виробництво

Smart space
Наше виробництво
Виробництво меблів на замовлення
по індивідуальним проектам

Перед тим як потрапити до власника, кожен предмет мебелі проходить довгий шлях від концепту та креслення до виготовлення та першого складання.

Робота з керівником проекту та створення ескізного проекту

Все починається з ідеї. Джерелом натхнення можуть стати як побачені на виставках, журналах чи інтернеті меблі, так і абсолютно оригінальні ідеї. Керівник проекту компанії ««Смарт Спейс»» – стане Вашим головним партнером у втіленні меблевих ідей у реальність. Він знає всі можливості матеріалів, добре орієнтується у питаннях функціональності та чудово володіє практикою проектування. Він буде керувати проектом від початку і до кінця, йому підпорядковані все й у компанії ««Смарт Спейс»». Для вас будуть створені всі умови для виконання проекту. Конструктори, технологи, постачальники, працівники виробництва, збирачі, водії та весь адміністративний персонал поєднають свої зусилля навколо проекту під чуйним авторським контролем вашого менеджера-дизайнера.

Відвідавши нас або викликавши менеджера до себе, ви можете ознайомитися зі зразками та каталогами матеріалів та комплектуючих. Всі ваші побажання будуть оцінені менеджером-дизайнером з точки зору практики створення меблів, тому він вкаже вам на все "можна" і "не можна" в майбутньому проекті, оскільки у всіх матеріалів і механізмів є свої технологічні можливості та обмеження, які треба врахувати.

На цьому етапі він керується зведенням внутрішніх правил проектування меблів створених у компанії «Смарт Спейс», що стосуються зазорів, допусків, особливостей механізмів та їх застосування, характеристик певних матеріалів, можливості їх використання в тих чи інших моделях. Ця база знань дозволяє безпомилково створювати меблі, нею користуються всі співробітники, задіяні у виготовленні меблів.

Проект фіксується в начерках та записах, достатніх для попереднього розрахунку вартості виробів. На це йде деякий час (від години і більше), як правило, результати розрахунків оголошуються на другий день.

Запропонована вартість проекту матиме попередній характер, її похибка щодо остаточної ціни становитиме плюс—мінус п'ять відсотків. Найчастіше такої точності достатньо, щоб прийняти принципове рішення про співпрацю. Якщо вартість проекту вас влаштовує, далі слідує підписання договору на виготовлення меблів, в якому Вам надається на затвердження ескізний проект, остаточна вартість виробів, та термін виконання замовлення.

Робочий проект

Дизайнерський проект вступає до конструкторського бюро компанії «Смарт Спейс», в роботу включається конструктор меблів. Робочий проект розробляється на ліцензійному професійному програмному забезпеченні "з чистого листа". Це програма сімейства CAD, адаптована під меблеве виробництво та сумісна з сучасними роботизованими верстатами, на яких будуть виготовлені меблі. Кожній деталі відповідає як мінімум одине конструкторське креслення. Далі робочий проект передається від конструктора технологу, який вносить в нього необхідні параметри для подальшого виробництва, виходячи з технологій, що є в розпорядженні компанії. На цьому етапі інформація про ваші меблі повністю перекладається на мову виробництва, технологічних процесів та алгоритмів верстатів з цифровим управлінням. Ваш проект переходить у стадію виготовлення меблів.

Виготовлення меблів

Під час виготовлення деталей можуть бути задіяні різні технологічні процеси. Основною перевагою компанії "Смарт Спейс" є повністю власна виробничо-технічна база, яка не залежить від послуг підрядних організацій.

Якість та точність цих процесів великою мірою визначає рівень готових меблів, тому компанія ««Смарт Спейс»» оснастила ці ділянки найсучаснішими верстатами, що забезпечують високу якість обробки. Верстати оснащені числовим програмним управлінням і мають високу продуктивність.

Відповідно до політики якості в компанії ««Смарт Спейс»» - Кінцевий результат оцінюється нашим експертом — спеціалістом з якості, який зобов'язаний "прийняти" кожен об'єкт, перш ніж запропонувати вам підписати "акт виконаних робіт", що означає завершення проекту. Вся накопичена інформація на ваше замовлення архівується і зберігається в компанії, проте рідко використовується повторно, зважаючи на індивідуальність кожного проекту.

Якість

Звичайно ж, говорити про якість взагалі можна лише у тому випадку, коли спочатку враховується найточніше виконання кожного виробничого процесу та кожної деталі.

Прагнення до естетичної та технологічної досконалості - спочатку було закладено в концепцію бренду компанії «Смарт Спейс». Ми з усією відповідальністю ставимось до всіх деталей та найдрібніших подробиць. Ретельне опрацювання дрібниць, видимих та невидимих елементів меблів, а також чистота обробки краю — перша ознака гарних меблів. У виробничому процесі компанії «Смарт Спейс» - немає другорядних дрібниць. Акуратність та професіоналізм майстрів запорука краси майбутніх меблів, бездоганності її форм, надійності в експлуатації.

Готова модель не повинна залишати цех, доки кожна деталь не буде доведена до досконалості. Такий стиль роботи проповідують фахівці на всьому виробничому ланцюгу: від дизайнерів, розробників до працівників цехів та спеціалістів Служби Контролю Якості

При розкрої дерева та плитного матеріалу на виробництві не використовується ручний інструмент. Для того, щоб кожен шов був ідеально рівним (виключення сколів), і кожна деталь точно відповідала проектній документації, фахівці «Смарт Спейс» використовують автоматизоване обладнання провідних виробників. Тільки високотехнологічне обладнання дозволяє отримувати ідеальну точність розкрою та різання матеріалів, що гарантує в готовому виробі повну симетричність та ідеальну точність.

На виробництві виробляють ретельне оброблення плитних деревних матеріалів: вони розпилюються на частини, обробляються на фугувальному верстаті, шліфуються, фрезеруються. Після такої обробки пиломатеріали виглядають ідеально, відповідно, виглядають ідеально і готові меблі.

Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист