МДФ фарбований

В Интерьере

МДФ — інноваційний матеріал, доступний кожному!

Що ж означає ця абревіатура? У Вікіпедії або іншому авторитетному джерелі ви знайдете докладну інформацію про нього. Але ми, як фахівці, зі свого боку, розповімо ще деякі нюанси про цей матеріал. Як ми знаємо,МДФ – нова технологія при виготовленні меблів. Абревіатура МДФ розшифровується  - Medium Density Fiberboard - деревоволокниста плита середньої щільності. Виробничий процес виробництва плити МДФ – достатньо складний. Сировиною для деревної тирси служать ліси призначені під вирубку і відходи деревообробки. Все перемелюється до дрібних кубиків, обробляються парою під тиском і подається на диски терочної машини. Після – проходять сушку і подальшу склейку. В процесі обробки виділяється меламін у вигляді карбамідних смол, за рахунок цього відбувається зв'язування стружки в єдине ціле.

Важливо знати!

В якості матеріала-основи для виробництва меблів – МДФ має беззаперечні переваги. І в першу чергу– це його екологічність, нетоксичність і безпека для здоров'я людини.

Другою перевагою МДФ можна сміливо назвати – його ціну. Обгрунтовуючи це тим, що за своїми характеристиками, даний матеріал дуже близький до деревини, але має більш низьку вартість в порівнянні з нею.

Третя перевага – це якість і технологічність матеріалу. Щільність плит МДФ становить 700-870 кг / м3, що забезпечує можливість надання йому будь-рельєфної обробки (від простої і до філігранної).

МДФ не піддається деформації та не боїться механічних впливів — в цьому його четвертий плюс. Матеріал легко фрезерується, ріжеться, гнеться, свердлиться і має гладку поверхню. Завдяки гнучкості МДФ, деталям з такого матеріалу не становить складності надати будь-яку форму, наприклад, затребуваних гнутих фасадів.

 А також п'ятий і дуже важливий плюс МДФ -   щільність плит і їх однорідна внутрішня структура, що в сумі з захисним зовнішнє покриттям забезпечують його високу вологостійкість.

Декорування МДФ.

Гладка поверхня і якість обробки та шліфовки МДФ, дозволяє наносити на неї фарби і лаки, для отримання глянцевих фасадів і панелей. Залежно від технології декорування плити МДФ можна розділити на групи.

 

Меблі із МДФ фарбованого

Меблі из МДФ на замовлення дуже затребувані на українському ринку. Вплив європейських тенденцій і висока якість таких меблів створює неповторний дорогий інтер'єр.

 

МДФ фарбований -  вид матеріалу, при якому на попередньо викроєні МДФ панелі, наноситься фарба в кілька шарів і лак.

 

Емалеві фасади МДФ ми можемо пофарбувати в будь-який колір. При необхідності з дизайнером вибирається колір по розкладці RAL або NCS (більше 2000 відтінків). На виробництві даний колір фарби готується і наноситься в декілька шарів. Зверху накладається лак. Лак може бути матовим і глянцевим в залежності від того, які фасади ви хочете. Також можна зробити перламутровий, металізований (срібний, золотистий) ефект за допомогою домішки в лак алюмінієвих частинок (блискіток). Тільки треба враховувати, що такі ефекти роблять колір на пів тону темніше через те, що такі частинки мають особливість відбивати світло, причому кожна частинка в своєму напрямку, тому на світлих кольорах тон забарвлення змінюється.

Фарбований МДФ

Ми використовуємо якісні професійні  лакофарбові матеріали. Шляхом нанесення розпливчастих еластичних емалей, готові вироби набувають привабливий зовнішній вигляд, а також високу стійкість до фізичного впливу. Такі меблі здатні задовольнити найвимогливішого клієнта. Меблі з МДФ фарбованого можуть бути будь-якого кольору по каталогу RAL і NCS, мати матове, глянцеве чи металізоване покриття. Деталі можуть бути будь-якого розміру і мати радіусну форму. А головне, меблі з пофарбованого МДФ виглядають якісно і дорого.

Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист