Штучний камінь

В Интерьере

Акриловий або штучний камінь – що це?

Акриловий камінь - це композитний матеріал. На дотик він прохолодний, виготовляється з натуральних мінералів та високотехнологічної акрилової смоли – така комбінація має багато переваг над іншими матеріалами.

Склад штучного камню
- 2/3 тригідрат алюмінію AL(OH)3 (біла глина) 
- метилметакрилат (акрилова смола)- харчові пігменти. Гідроксид алюмінію надає  акриловому каменю наступні якості: твердість і стійкість до ударів та пошкоджень, а додавання поліметилметакрилату роблять його непористим матеріалом. Гладкий на дотик і суцільний за своєю структурою акриловий камінь не вбирає вологу та забруднення, виключаючи, таким чином, утворення плям та забруднень, грибків та цвілі.

        Незважаючи на асортимент марок штучного каменю, для всіх характерні наступні властивості: гнучкий при нагріванні, безшовний, легкий в обробці, безпечний, вологостійкий, полірується. Завдяки цим властивостям,  усі марки штучного каменю є ідеальним матеріалом для житлових приміщень та громадських інтер'єрів. Міцність штучного каменю – аналогічна міцності натурального каменю. Області його застосування. - необмежені: кухонна стільниця з мийками, меблі для ванної кімнати, підвіконня, ексклюзивні меблі, басейни, перила. Крім цього – барні або банківські стійки, ресепшн, обробка кромок меблів, робочі стільниці для медичних закладів (у стоматології та хірургії), а також у зовнішній рекламі.

Акриловий камінь, не тільки гарне рішення для перерахованих вище сфер, але й практичність перевірена багатьма роками.

Дизайнери та архітектори в різних країнах світу вже давно і широко використовують штучний акриловий камінь для створення індивідуальності в архітектурі та оздобленні внутрішніх просторів, віддаючи йому перевагу як оздоблювального матеріалу універсального класу, що надає багатство оздобленню та дає необмежені можливості у своєму застосуванні.

Вироби з акрилового каміння ексклюзивні, тому що виготовляються за індивідуальними замовленнями вручну: матеріал не піддається штампуванню. Це, у свою чергу, робить речі справді унікальними та неповторними.

Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист