Кабінети керівника

При покупці меблів для кабінету керівника, обирай:

Екзотичні породи дерева

Шпон з екзотичних порід дерева - натуральний матеріал, за допомогою якого можна створити привабливі та оригінальні вироби.

Шпон екзотичних порід дерева вважають одним із найкращих декоративних елементів для меблів або інших частин інтер'єру. Головні переваги матеріалу: натуральність, привабливий зовнішній вигляд, яскрава фактура, вартість нижча, ніж у дерева.

Натуральна шкіра

Натуральна шкіра – популярний оббивний матеріал із відмінними експлуатаційними якостями.

Завдяки особливій структурі, шкіра відрізняється проникністю, що забезпечує їй відмінні гігієнічні властивості. Також, за нею дуже просто доглядати. Необхідно раз на тиждень очищати її вологою тканиною, а раз на 2-3 місяці обробляти спеціальними засобами. Якісна шкіра прослужить вам довгі роки навіть за умов інтенсивної експлуатації.

Надійна фурнітура

На перший погляд, фурнітура непомітна на загальному фоні меблів. Але саме від фурнітури залежить термін служби гарнітура, його функціонал та зручність. Не завжди дорога фурнітура є найякіснішою. Найбільш надійною вважається фурнітура з металу зі стійким покриттям, без рельєфного малюнка в який можуть забитися частинки пилу. Дорогі фарфорові ручки на перевірку виявляються крихкими. А дерев'яні – незручними у догляді та схильними накопичувати бруд.

Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист