Зона відпочинку на балконі

Коли інтер'єр у всьому будинку вже розроблений, втілений і успішно використовується, то перший час відчуваєш просто колосальне задоволення. Але з часом, починає хотітися поліпшити ще щось, довести все своє житловий простір до ідеалу. І тоді люди звертають увагу на балкон. У більшості випадків балкон являє собою або місце для того, щоб сушити випрані речі, або курилку, або склад неймовірно важливих речей, які не використовуються і використовуватися не будуть. Але чому б не перетворити це місце в зручне місце для відпочинку? Зазвичай цим не займаються тому, що це не дуже потрібно або не хочеться возитися. Але якщо у вас велика сім'я і не дуже велика квартира - вам варто задуматися про те, чому б не додати до свого житла ще одну «кімнату» де ви зможете розслабитися у відносній тиші і спокої.

25/03/2021
Зона відпочинку на балконі

Важливо відразу зазначити, що об'єднувати балкон з житловими кімнатами можна. Є, звичайно, ряд компромісних варіантів, але просто знести стіну і зробити з балкона і вітальні тільки вітальню можна. Так само, в даній статті не будуть розглядатися відкриті балкони, так як для нашого клімату робити з такого балкона зону відпочинку просто безглуздо. Адже користуватися нею буде можна в кращому разі півроку, не кажучи вже про те, що м'які меблі на такому балконі ставити не можна - дощ і птахи вмить її зіпсують. Так що мова піде про закриті балкони і лоджії.

Насамперед ви повинні утеплити і обладнати ваш балкон. Хороша теплоізоляція потрібна для того, щоб балкон не промерзав в зимовий час, і його можна було нормально нагрівати обігрівачем, наприклад. Ну а під словом обладнати мається на увазі проведення проводки, щоб було світло або як мінімум розетки, в які можна включити світильник і обігрівач. Звичайно, повноцінну систему опалення, як у вітальні, на балконі не проведеш, але все той же обігрівач, навіть найдешевший, цілком може вирішити проблему.

Далі, вам потрібно визначитися, що б ви хотіли бачити на балконі. Це зона відпочинку для читання і перегляду фільмів. Або б вам хотілося ще іноді тут їсти. А може, ви хочете насолоджуватися видом на місто? Виходячи з ваших побажань вже можна починати планувати інтер'єр. Наприклад, якщо вам важливий вид, то має сенс встановити великі вікна, з яких ви моли б милуватися видом навіть сидячи. Так само, має сенс вибрати стиль інтер'єру, який би ви хотіли бачити, хоча б приблизно. На основі обраного стилю вже потрібно підбирати настінні, підлогові і стельові покриття. Зазвичай для стін і стелі балкона вибирають панелі з ДВП, ДСП або МДФ, так як вони мають тривалий термін служби і виглядають досить приємно.

Їх ще часто вибирають для робочих кабінетів начальства в офісах. Ну і покриття для підлоги зазвичай представлені ламінатом або лінолеумом. Велику роль відіграє колірна гамма, так як вона часто безпосередньо співвідноситься зі стилем інтер'єру. Після того, як ви визначилися зі стилем, своїми побажаннями, кольоровою гамою і покрили обробкою підлогу, стелю і стіни, можна приступати і до меблювання. Для балкона не варто вибирати якусь дорогі меблі, а якщо ви хочете заощадити, то ви взагалі можете зробити її самостійно - знайдіть європіддони і з'єднайте їх в каркас для дивана, зшийте велику подушку, покладіть подушку на каркас - і у вас готовий диван.

В інтернеті дуже багато уроків по створенню домашніх меблів, так що ви зможете. Але, можна і просто купити відповідні меблі, якщо ви не хочете морочитися. Знову ж таки, які меблі вам потрібна потрібно оцінювати виходячи з ваших побажань. Якщо ви хочете аналог вітальні - то можна обійтися зручним кріслом або невеликим диваном з книжковою полицею. Якщо хотіли б проводить вечірні вечері - то можна поставити ще й невеликий обідній столик. Якщо передбачається, що цей простір для творчості, то його потрібно забезпечити гідним робочим столом.

Останній штрих - це декор. Він абсолютно не обов'язковий для цієї кімнати, але бажаний. Зверніть свою увагу на кімнатні рослини. Якщо боїтеся їх заморозити - просто придбайте штучні квіти високої якості. Вони будуть дуже схожі на живі, але зате не будуть вимагати догляду та перепадів температур боятися не будуть. Так само, не завадить гарний постер або картина.

Звичайно, якщо ви хочете красивий балкон, який інтер'єру нагадує популярні фотографії, то і меблі потрібно купувати відповідну. Вона, звичайно, коштує дорожче, але і виглядати буде не в приклад цікавіше, і користуватися нею буде приємніше. Де такі меблі взяти? Це якраз те, що може запропонувати вам компанія« Smart Space ». Ми робимо меблі на замовлення з високоякісних матеріалів і з застосуванням сучасних технологій. Пропоновані нами товари гарантовано безпечні і рівно настільки ж якісні. Співпрацювати з нами - значить забезпечити своє житло якісною, красивою і надійної меблями.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист