Яскравий дизайн ванної кімнати

М'які, пастельні тони універсальні - вони створюють спокійну, утихомирену атмосферу, заспокоюють, розслабляють. Але від них не дочекаєшся яскравих сплесків емоцій, як це часто буває з яскравими інтер'єрами. Тому не рідкість, коли нарівні з м'якими і спокійними кольорами люди хочуть бачити кольори яскраві, інтенсивні - щоб привнести в своє життя жвавість і веселість. У ванній кімнаті енергійні кольори потрібні для того, щоб легше було прокидатися з ранку і отримувати позитивні емоції після важкого робочого дня, Отмока у ванні. І це дійсно важливо. Але мова не тільки про квіти - яскравий і цікавий інтер'єр включає в себе цікаву меблі, правильний декор, вдалі колірні поєднання. Так що дану статтю ми посвітив того, що розповімо про яскравих варіантах дизайну інтер'єру для ванної кімнати, - які меблі, які кольори, який декор варто вибирати, щоб ваша ванна кімната була яскравою в усіх сенсах.

24/03/2021
Яскравий дизайн ванної кімнати

Яскрава зелень

Зелений колір сприймається нами як щось динамічне, веселе, життєрадісне, живе. Тому у ванній кімнаті він буде більш ніж доречний, а ще він дуже популярний на кухні , але вже з інших причин.

Але, природно, зелений колір потрібно застосовувати з розумом. Найкраще акценти такого кольору будуть виглядати на лаконічною, нейтральній основі і найкращим варіантом є білий колір. Але в залежності від того, який тон зеленого кольору ви виберете, може змінюватися і загальний настрій кімнати. Фісташковий буде виглядати легко і вільно, ялиновий додасть в інтер'єр глибини і витонченості, лісовий зелений створить позитивний і енергійний інтер'єр. Вибір за вами.

Підвісна меблі

Поза всякими сумнівами, підвісна меблі виглядає дуже стильно і урбаністічним. І в ванній кімнаті вона може бути більш ніж доречна, тому що на неї не будуть припадати великі навантаження. Перевага подібних меблів ще й в тому, що вона візуально робить приміщення просторіше, що для ванної кімнати важливо. Крім меблювання можна звернути увагу і на підвісні унітази, раковини. Знову ж, стильно, мінімалістично і вишукано.

Панно у ванній

Панно з мозаїки - це прекрасний спосіб прикрасити кімнату. Панно з дерева часто можна зустріти у вітальні, ну а панно з мозаїки як створено для ванної кімнати. І ви можете, як зобразити простий геометричний малюнок, не вдаючись до допомоги фахівців, так і найняти майстра своєї справи і за допомогою мозаїки зобразити на стіні щось високохудожній і вишукане.

Декор

Навіть незважаючи на те, що ванна кімната сприймається як кімната-функція, це абсолютно не означає, що її не потрібно прикрашати. Просто методи декору повинні бути з поправкою на специфіку кімнати. Дзеркало в гарній рамі, цікаві настінні світильники, все той же панно, навіть картини - все це цілком може прикрасити ванну кімнату і зробити її в рази цікавіше, ніж вона могла б бути без декору.

Лаконічність ліній

На даний момент лаконічні, прості і чіткі лінії є трендом. Так що і меблі, сантехніку потрібно вибирати до пари. Навмисна простота часто прикрашає інтер'єр, так як вона не несе мети виділитися і привернути своїм химерним зовнішнім виглядом, а навпаки - гармонійно зливається з оточенням, формуючи цілісну композицію. Це звичайно не означає, що вам потрібно купувати тільки чітку, прямокутну меблі. Просто намагайтеся уникати завитків, різьблення та іншого подібного.

Меблі для ванної повинна бути не тільки красивою, але ще й стійкою до вологи. У магазинах ви не можете бути впевнені на сто відсотків в наявності даного якості, але от якщо ви звертаєтеся в компанію« Smart Space », то ви гарантовано отримаєте то, що вам потрібно. Адекватні ціни, висока швидкість виконання роботи і високу якість послуг - це саме те, за що нас люблять клієнти.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист