Вибір письмового столу

Сьогодні комп'ютерні столи витісняють класичні письмові, але, тим не менше, письмові столи іноді незамінні і мають свої переваги. Так, наприклад, письмовий стіл виграє в площі стільниці, на якій можна розкласти книги, підручники, документи, зошити. Письмовий стіл, як правило, оснащений місткими тумбами, висувними ящиками. У комп'ютерного столу такі можливості обмежені. У цій статті ми розповімо про переваги письмового столу і дамо кілька порад по його вибору.

15/03/2021
Вибір письмового столу

При виборі столу важливо враховувати, де буде використовуватися цей письмовий стіл. Якщо господар столу – школяр, то в першу чергу потрібно звернути увагу на екологічність і надійність меблів. Для школяра краще вибрати стіл з натуральних матеріалів, в світлому кольорі, з надійною, довговічною фурнітурою. Великим плюсом буде можливість регулювання столу по висоті, куту нахилу стільниці. Стільниця письмового столу для школяра повинні бути гладкою і добре митися, адже за цим столом школяр буде малювати, клеїти і тому можливе забруднення стільниці.

Якщо перед вами стоїть питання покупки офісних столів, то в першу чергу потрібно звернути увагу на зручність. Стільниця повинна бути досить великої площі, важливим є наявність висувних ящиків, вбудованої тумби, це важливо для підтримки порядку на робочому місці. Офісні столи можуть бути виготовлені з   ДСП ,   МДФ , пластика.

А якщо вибирається   стіл для керівника   то можна зупинити свій вибір на великому письмовому столі, виготовленому з масиву, з товстою стільницею. Адже письмовий стіл керівника це ще й показник статусу компанії, з цього предмету відвідувачі складають свою думку про компанії і про її першій особі. Письмовий стіл може розповісти про характер власника, про стилі роботи компанії, про її цілі.

Важлива характеристика письмового столу це його розмір. Адже розмір столу впливає на зручність роботи, а отже на продуктивність. Основна робоча зона становить приблизно 70 см. Х 70 см. Розмір зон праворуч і ліворуч залежить від того, що там планується розмістити – техніку, телефони, папки і т.п. Рекомендуємо з обережністю підходити до вибору надбудов до столу, адже вони можуть загороджувати світло, що відіб'ється на самопочутті сидить. Надбудови економлять площу столу і допомагають раціонально використовувати простір, але в цьому випадку обов'язково потрібно подбати про достатнє освітлення.

Якщо вибирається письмовий стіл для будинку, то бажано зупинити свій вибір на зручному, функціональному і на не дуже « офіційному » варіанті, адже в першу чергу це домашній стіл. Стіл повинен відображати ваш характер, переваги, відповідати інтер'єру квартири. При виборі матеріалів для виготовлення такого письмового столу можна зупинитися на натуральному дереві, МДФ, шпоні, а для обробки вибрати натуральну шкіру, так само доречно виглядатимуть різьблені елементи. Наявність вбудованих тумб, скриньок, полиць зробить домашній письмовий стіл зручним і функціональним.

Вибір письмового столу це важливий момент, потрібно підійти до вибору письмового столу з усією уважністю і відповідальністю, адже від цього залежить настрій, комфорт працюючого, а, отже, і якість, продуктивність роботи.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист