Вибираємо матеріал для кабінету

Обираючи меблі для офісу, будь то стійка ресепшн,кабінет керівника чи робочі місція для співробітників, ми завжди задаємось питанням: з чого найкраще робити та чому така різниця між різними матеріалами. Одне з найглобальніших питань постає при виборі кабінету керівника, адже ціни коливаються в залежності від матеріалів та моделі, від 10 до 200 тисяч гривень за один лише стіл. Давайте коротко розглянемо, що ж обрати.

09/03/2021
Вибираємо матеріал для кабінету

Меблі для кабінету керівника компанії Смарт Спейс виготовляються із високоякісного МДФ або столярної плити, покритої натуральним шпоном африканських, американських та європейських порід дерева. Шпонований МДФ або столярна плита покривається лакофарбовими матеріалами італійського концерну ICA Coatings із застосуванням техноголії захисту покриття від ультрафіолету (з часом виріб не вигорає в місцях потрапляння сонця і тим самим зберігає первісний вигляд).

Використання шпону дозволяє в рази здешевити виріб, при тому ж зовнішньому вигляді, в порівнянні з використанням натурального дерева тих же порід. Величезною перевагою,

окрім вартості виробу,являється довговічність виробу та більш стабільна поведінка поверхні при перепадах температур та вологості в приміщенні.

   Новітні технології провідних німецьких компаній з виробництва меблевої фурнітури (Hettich, Hafele, Blum), яку ми використовуємо в кабінетах керівників, дозволяє нашим клієнтам отримувати задоволення і комфорт при використанні меблів і повну впевненість в довгостроковій службі кабвнету директора.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист