Речі, яких не повинно бути в маленькій кімнаті

Маленькі кімнати вимагають від своїх власників набагато більшої уваги, ніж великі. Це і зрозуміло - щоб комфортно облаштувати кімнату невеликих розмірів потрібно вишукувати компактну і багатофункціональну меблі, планувати її розташування буквально з урахуванням кожного сантиметра. З цим, звичайно ж, можна впоратися, але все одно це зажадає набагато більше зусиль, ніж робота над великою кімнатою. Хоча, більшість дизайнерів уже давно звикли до подібного роду завдань і справляються з ними досить швидко. Але не кожна людина може звернутися до дизайнера, так що часто власникам квартир доводиться самостійно з'ясовувати, як же зробити своє невелике житло більш зручним і функціональним. І саме для таких людей і пишуться статті, які роз'яснюють, як можна домогтися максимального ефекту при мінімумі простору. І дана стаття не виняток - в ній ми розповімо, чого не повинно бути в маленькій кімнаті.

26/03/2021
Речі, яких не повинно бути в маленькій кімнаті

Звичайно, це не єдині варіанти того, як можна зробити маленьку кімнату і того менше. Але дані помилки допускаються найчастіше.

Габаритна меблі

Кутові дивани, масивні крісла у вітальні, великі шафи - все це абсолютно недоречно за умови обмеженого простору. Замість того, щоб вибирати масивну меблі, віддайте перевагу більш «легким» моделям - аналоги є завжди, потрібно просто добре пошукати. Габаритна меблі погана не тільки тим, що займає багато простору, але і своїм зовнішнім виглядом. Адже виглядає вона теж потужно, через що кімната страждає не тільки практично, але і візуально. Дивани краще вибирати на ніжках, серед шаф віддайте перевагу моделям в стелю і з простими чіткими лініями. На кухні організуйте відкриту систему зберігання - з візуальної точки зору вона більш вдала, ніж закриті системи зберігання.

Акцентна стіна

Мова йде не про виділену іншим кольором стіні, а про тих акцентних стінах , на яких розміщено багато картин, фотографій, плакатів. Це не дуже вдалий варіант, так як стіна виявляється буквально похована під великою кількістю інтер'єрних акцентів, через що простір біля стіни втрачається. Це не означає, що потрібно залишати стіни голими - просто для однієї стіни досить однієї-двох картин. Якщо вам так хочеться акцентну стіну - виділіть її іншим кольором покриття, це теж цікавий і гідний варіант. Так само, можна використовувати стінову панель - вони віднімають не так вже й багато місця, але зате в інтер'єрі завжди виглядають вишукано і доречно. І особливо це хороше рішення для довгих, але вузьких кімнат.

Велика кількість декору

Звичайно, завжди хочеться прикрасити свій будинок. Але тут важливо не переборщувати. Навіть у великих кімнатах велика кількість декору може негативно позначитися на загальному інтер'єрі. А вже коли мова йде про маленькі кімнатах, то тут взагалі потрібно бути дуже обережними. Найголовніша проблема надмірного декору це те, що він банально займає багато місця. Це могло б бути вільний простір, тут могла б стояти якась корисна меблі, але замість цього ми бачимо сотні різномастих статуеток, подарованих на свята, типу Нового Року. Візуально рясний декор так само з'їдає простір. У маленькій спальній кімнаті взагалі варто задуматися про декор - може, однієї картини і пари кімнатних рослин буде більш ніж достатньо?

Інтер'єр можна прикрасити не тільки за допомогою декору, але так само і за допомогою красивих меблів. Якщо ви власник невеликої квартири і хочете придбати якісну і красиву меблі, яка буде органічно виглядати у вашій оселі і не з'їдати зайві сантиметри житлового простору, то вам варто звернутися в компанію «Smart Space». Ми створимо для вас індивідуальну меблі, яка буде відповідати вашим вимогам і специфічних умов вашої квартир.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист