Творча і ігрова зона в дитячій кімнаті

Будь-які дбайливі батьки хотять забезпечити свою дитину всім найякіснішим, найкращим. Це природне бажання, так як для батьків немає нічого дорожчого за свою дитину. І найперше, що батьки можуть дати своїй дитині - це зручний і красивий кімнату, в якій він буде жити. Житловий простір дуже важливо, особливо для дитини, так як там він буде і спати, і вчитися, і грати, і спілкуватися з друзями. Тому воно повинно бути максимально якісно і вміло оформлено. Недарма багато батьків звертаються до дизайнерів саме для того, щоб вони створили дизайн інтер'єру для дитячої кімнати. І дизайнери із задоволенням беруться, так як працювати над дитячою кімнатою завжди цікаво - як ніби повертаєшся в дитинство. Але якщо ви не хочете звертатися до дизайнера, то ви можете спробувати самостійно попрацювати над інтер'єром дитячої кімнати.

24/03/2021
Творча і ігрова зона в дитячій кімнаті

Статей про дитячі кімнати вже було чимало, але конкретно в цій ми звернемо увагу на творчу і ігрову зону, яка обов'язково має бути присутня в кімнаті дитини, так як гри і творчість безпосередньо впливають на розвиток дитини і розкриття її талантів. І ми розповімо про те, якою має бути ігрова та творча зона і як вона повинна змінюватися з дорослішанням вашого чада.

До 3 років

В цей період життя діти вчаться сидіти, повзати, ходити, вчаться грати. Так що в першу чергу в ігровій зоні дитячої кімнати повинен з'явитися килим. Але не будь-який килим підійде. Природно, «бабусин» килим відкидається відразу - все хоч раз в житті отримували килимові опіки від жорсткого ворсу, та й виглядає він не естетично. Килими з довгим ворсом так само не підходять. Кращий варіант - м'який килим із середнім ворсом, зроблений з напівсинтетичних матеріалів. Такий склад дозволить спростити догляд за килимом - він менше буде накопичувати пил, та й чистити його буде простіше. Меблі для ігрової зони підбирайте виходячи з росту дитини. М'які подушки і пуфи у вигляді тварин відмінний варіант. Так само, розташуйте там невелику, але добре закріплену полку, на якій і будуть розташовуватися іграшки дитини. А ось пластилін, фарби, олівці та інші речі для розвитку краще приберіть подалі - дитина легко може з'їсти фарбу або пластилін, так що такими речами він повинен грати тільки під наглядом батьків.

3-5 років

В цьому віці всі діти люблять споруджувати всякі укриття. Так що в ігровій зоні цілком буде доречний зроблений вами курінь - так у дитини буде своє «секретне місце», якому він буде невимовно радий. Що ж до творчості, то в цьому віці діти вже розуміють, що робити не можна, так що всякі творчі приналежності ви можете спокійно довірити їм. Так само, ви можете зробити стенд, на який будуть вішатися дитячі малюнки. Так само, непогано було б повісити грифельну дошку - корисна річ, як в ігровій зоні, так і на кухні . Тільки в дитячій на ній буде малювати дитина, а на кухні ви можете записувати на неї рецепти.

5-7 років

В цей період життя дитина вже дорослішає, так що і ігрову зону варто злегка видозмінити. Курінь вже втратить свою актуальність, але зате з'явиться більше іграшок, для яких потрібно буде місце для зберігання. Не відмовляйте дітям у тому, щоб вони могли використовувати для прикраси своєї кімнати постери і плакати з улюбленими героями. Так само, це час перед школою, тому важливо простежити, щоб у дитячій кімнаті з'явився письмовий стіл.

7-10 років

Шкільні роки - непростий час для дитини. До всього іншого, ігрова зона вже втрачає свою актуальність, хоч поки що ще затребувана. Але все ж дитина більше часу приділяє творчості, навчанні і спілкуванню з друзями. Так що дитяча кімната тепер виконує ще й функції вітальні. Але іграшки можуть сильно відволікати від усього цього, так що постарайтеся знайти для них хороший спосіб зберігання, наприклад, скриня. І хоч вам здається, що дитина вже подорослішав, не відмовляйте йому в тому, щоб він міг спокійно грати, поки це йому ще цікаво. Але ігрову зону варто скоротити в розмірах, а ось творчу її частина навпаки - можна розширити.

10-12 років

Цей період життя дитини характерний тим, що ігрова зона з природних причин йде в небуття - діти вважають за краще спілкуватися, займатися творчістю, гуляти і вчитися. Так що замість ігрової зони вам варто облаштувати місце для прийому гостей - пара крісел-мішків і журнальний столик відмінно підійдуть. Але при цьому виділіть спальну зону - адже дитяча виконує роль і спальної кімнати теж , а мало кому подобається, коли дивляться на його ліжко. Пам'ятайте, що далі йде підлітковий вік і, створюючи інтер'єр дитячої, вам вже потрібно буде радитися з вашою дитиною, в першу чергу для того, щоб він відчував себе комфортно і розумів, що батьки прислухаються до його слів.

якісна індивідуальна меблі для дитячої кімнати - те, що може запропонувати вам компанія« Smart Space ». Ми вже успішно виконали не один і не два подібні проекти, так що маємо чималий досвід в цій нелегкій справі. Звертайтеся до нас і переконаєтеся в цьому самі.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист