Тропічний стиль в інтер'єрі

Екзотичні країни ваблять нас своєю оригінальністю, яскравістю, незвичністю. Інтер'єри в африканському, індійському, арабському стилях здаються нам чимось настільки особливим і чарівним, що ми з радістю облаштовуємо своє житло, спираючись на якийсь екзотичний для нас стиль. І одним з таких цікавих, особливих і виразних стилів інтер'єру є тропічний стиль. Це не дивно, адже тропіки для нас асоціюються з яскравою зеленню і квітами, спекою, високою вологістю, незвичайними тваринами і птахами. Яскраві фарби, яскраві враження - ось чого чекають люди від подібного інтер'єру. Хоч цей стиль і не має такого поширення, як скандинавський, або еко-стиль, але він теж вартий уваги і навіть ретельного розгляду. Адже в літню спеку він нагадає про соковитої зелені, а взимку буде радувати асоціаціями з жарким літом. Його перевага ще й у тому, що в інтер'єрі його досить просто реалізувати.

20/03/2021
Тропічний стиль в інтер'єрі

І в даній статті ми розповімо вам про те, як, не вдаючись до допомоги дизайнера, створити інтер'єр в тропічному стилі

Постільна білизна

Не дуже значущим, але, безсумнівно, доречним рішенням буде придбати постільну білизну з екзотичним принтом. Це можуть бути рослинні мотиви - пальми, квіти. А можуть бути зображення пляжних пейзажів. Навіть постільну білизну з градієнтом від жовтого до синього або від рожевого до синього цілком зможе створити потрібну атмосферу в спальній кімнаті . Головне - не нехтувати якістю на догоду забарвленням.

Білий

Білий колір є ідеальною основою для тропічного стилю. По-перше, він візуально розширює простір і робить його більш світлим і легким. По-друге, даний колір несе позитивні емоції, що теж важливо. І по-третє, білий фон згладить яскраві кольори даного стилю, що дозволить зробити інтер'єр більш м'яким і комфортним в повсякденному житті. Інакше ви ризикуєте переборщити з яскравістю і динамічністю.

Шпалери

Незважаючи на те, що основою повинен бути білий колір, це не означає, що не потрібно використовувати шпалери з принтами у вигляді тропічних комах , птахів, рослин і квітів. Навпаки, для акцентної стіни вони будуть просто прекрасні. Так само, вони будуть доречні і як основне покриття, але тільки якщо зображення на шпалерах не надто яскраві і рясні.

Принти

Яскраві принти на декоративних подушках, пледах, інших аксесуарах додадуть в інтер'єр родзинки. Наприклад, соковиті зображення ананасів або ківі на декоративних подушках в вітальні зроблять кімнату більш веселою і позитивною. А шторка в ванній кімнаті із зображенням фламінго додасть кімнаті індивідуальності та оригінальності. Не варто соромитися веселих або дурачлівих принтів - вони теж мають велике значення, так як вони є частиною вашого індивідуального вибору.

Декор

Декор для тропічного стилю потрібно підбирати тематичний. Це можуть бути тропічні птахи, на зразок тукана або тих же фламінго. Цікавим рішенням може виявитися панельна картина із зображенням пейзажу джунглів. Навіть фотошпалери можуть виявитися чудовим рішенням, але тільки в тому випадку, якщо ви купите шпалери з якісним друком

Кухонний фартух

Природно, в інтер'єр кухні так само варто додати тропічні нотки. І найкраще місце для цього - кухонний фартух. Тут можна розгулятися як душа забажає. На фартусі можуть бути зображені птахи, комахи, квіти, рослини, пейзажі джунглів і пляжів. Загалом, все що прийде в голову і впишеться в колірну гамму.

Меблі

Взагалі, для даного стилю інтер'єру цілком прийнятна лаконічна і прості меблі з чіткими лініями. Але непоганим доповненням може служити плетені меблі. Крісло-гойдалка або просте плетене крісло, навіть звичайний стілець. Подібна меблі дозволить додати в інтер'єр автентичності та тропічної атмосфери.

Власне, яка б меблі вам не знадобилася, ви можете придбати її в компанії« Smart Space ». Ми маємо достатній досвід для того, щоб стверджувати, що можемо впоратися навіть з самими нестандартними замовленнями.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист