Тренди скандинавського стилю

Скандинавський стиль - це ідеальне поєднання мінімалізму, еко-стилю і ноток середземноморського стилю. Він дуже швидко зачаровує своїм зовнішнім виглядом і не дає можливості розчаруватися. Зараз це один з найбільш популярних стилів інтер'єру і використовують його дуже часто. Звичайно, такий стиль не можна назвати дешевим і доступним. Його реалізація і подальший догляд за житловими приміщеннями зажадає від вас істотного вливання ресурсів, як фінансових, так і тимчасових. Але натомість даний стиль пропонує вам умиротворення, спокій, простір і злегка морозну свіжість, властиві скандинавським країнам. Навіть візуально цей інтер'єр виглядає як твір мистецтва, але не тільки в цьому принадність даного стилю інтер'єру. Щоб в інтер'єрі було необхідний простір, скандинавський стиль дуже вміло використовує ергономіку і використовує більш ефективні системи зберігання, а це теж досить важливо і корисно.

25/03/2021
Тренди скандинавського стилю

Тому любителі максимально ефективного простору і мінімалізму знайдуть в цьому стилі інтер'єру дуже багато переваг. Як і в будь-якому іншому стилі інтер'єру, в скандинавському стилі можна знайти свої тренди. І ось про них ми зараз і поговоримо, тим більше, що ці тренди цілком можна застосувати і до споріднених стилям інтер'єру.

Синій

Синій колір в скандинавському стилі виступає саме як колірний акцент, а не як повноправний учасник інтер'єру. Сині наволочки на декоративних подушках у вітальні, яка виконана в білому кольорі - це практично класика жанру. Використовуються практично будь-які відтінки синього - від індиго і до глибокого темно-синього. Суть в тому, що синій ідеально поєднується з сірим і білим, не конфліктує з ними, але додає інтер'єру глибини і виразності.

Істинний мінімалізм

Суть скандинавського інтер'єру в тому, що все повинно бути досить. Не потрібно обмежувати себе, позбавляючи важливих предметів інтер'єру, але і заповнювати приміщення непотрібними предметами теж не потрібно. Це свого роду раціональний, орієнтований на комфорт мінімалізм. І це дуже розумно, тому що, дотримуючись цієї концепції, інтер'єр воно не наповнюється речами і залишається просторим і вільним, але при цьому не втрачає своєї зручності. Наприклад, навіть найменша кухня з таким підходом має всі шанси на те, щоб виглядати просторо.

Декоративна система зберігання

Цей тренд тільки набирає популярність, але його естетично приємний зовнішній вигляд оцінили вже багато. Суть в тому, що для зберігання речей використовуються незвичайні і стильні вішалки, органайзери, полки. Вони можуть бути використані не тільки за своїм прямим призначенням, а й просто як декор. І це досить цікаве рішення, так як завдяки таким речам ви можете значно зменшити кількість звичайного, нефункціонального декору в приміщенні, не втрачаючи його краси. Для будь-якої кімнати це відмінне рішення, так як в кімнаті залишаються тільки потрібні і корисні речі, а інтер'єр все одно виглядає стильно і вишукано.

Анти хай-тек

Корисність сучасних гаджетів і техніки не можна переоцінити, адже вони неймовірно спрощують наше життя. Але разом з тим, від усього цього технічного прогресу потрібен відпочинок, по крайней мере, так вважають деякі дизайнери. Для скандинавського стилю наявність простору, вільного від усіх технологічних штучок, є ще одним новомодним трендом. Ніхто не говорить, що потрібно повністю квартиру позбавити благ цивілізації. Але спальня, наприклад, цілком може виступати в ролі кімнати, в якій немає телевізора, ноутбука, але зате є книги, натуральні тканини і матеріали.

шкіра

Досить тривалий час шкіра була не характерна для скандинавського інтер'єру, навіть не дивлячись на те, що це натуральний матеріал. Можливо, це можна пояснити тим, що даний матеріал дуже складний і претензійний, його часто асоціюють з шиком і багатством, а для скандинавського стилю такі асоціації зовсім не характерні. Але ось прийшов час, коли шкіру все ж впровадили в скандинавський інтер'єр, та так вдало, що це стало новим трендом. Але важливо розуміти, що тут мова йде про потертій, нарочито грубо обробленої шкірі. Та й використання її досить конкретно - в якості оббивки для крісел і стільців. Ніяких диванів. До того ж, краще використовувати не універсальну чорну шкіру, а більш натуральні кольори - коричневий, рудуватий і т.д.

Ліжко-намет

На перший погляд, скандинавський інтер'єр не може дати нічого цікавого дитині, так як він розрахований на більш дорослу аудиторію зі світоглядом істотно відрізняється від дитячого. Але навіть тут знайшлися досить цікаві компроміси. Зокрема, вігвами просто в інтер'єрі дитячої кімнати, так як діти дуже люблять такі речі. І, як варіант, вігвам, встановлені на ліжку, в області голови, щоб прикривати від ранкового сонячного світла. Таке інтер'єрне рішення зробить дитячу кімнату більш дитячої, не втрачаючи основного стилю.

Календарі

Всі пам'ятають, як ще десять років тому були популярними постери з календарями на рік. Варіантів було багато - одним листом, перекидні календарі, відривні календарі. Потім їх популярність зійшла нанівець. І зараз вони повертаються, вже в більш стильному вигляді. Звичайно, для скандинавського інтер'єру використовуються календарі в мінімалістичному стилі, щоб вписуватися в інтер'єр. Їх використовують замість картин і звичайних постерів, як декор.

Монохромний декор

Хоч зараз чорно-білий інтер'єр і перестає бути таким популярним, але монохромний декор все ще актуальний і зараз активно впроваджується в скандинавський інтер'єр. Тренд сезону - чорно-білі смужки. Декор в чорно-білу смужку відмінно впишеться в будь-яку кімнату, будь то ванна кімната або спальня. В монотонному світлому інтер'єрі такої декор додасть родзинку, але не порушить загальний настрій спокою й умиротворення, властиві скандинавському стилю інтер'єру.

Меблі для скандинавського стилю так само повинна бути особливою. Тут не підійде більшість моделей, пропонованих в звичайних магазинах, так як вони розраховані на усереднений інтер'єр. Кращим рішенням буде придбати меблі на замовлення у компаній, які займаються створенням індивідуальних меблів. Наприклад, ви можете звернутися в компанію Smart Space. Ми пропонуємо не тільки оригінальні концепти, але так само і високу якість пропонованих товарів.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист