Тренди цієї зими

Цілком природне бажання - злегка міняти свій інтер'єр слідом за зміною сезонів. Адже в кожному пори року є своя чарівність, і в кожному є речі, які б хотілося отримати. Наприклад, влітку хочеться сховатися від спеки і бачити будинку легкість, простір і прохолоду в інтер'єрі. Навесні хочеться бачити відображення того буйства зелені, яке відбувається на вулиці. Восени хочеться додати в інтер'єр затишку і осінньої ностальгії. Ну а взимку будинку хочеться відчувати затишок, комфорт і тепло, які ми не зустрічаємо на вулиці. Так що не варто дивуватися тому, що на кожну пору року у дизайнерів знаходяться свої тренди, які і дають споживачам те, його вони бажають. І ця зима не виняток. Так що в цій статті ми зібрали найцікавіші зимові тренди, які допоможуть вам не тільки отримати бажане, але так само і зробити свій інтер'єр більш стильним.

24/03/2021
Тренди цієї зими

Так само, дуже важливо, щоб ви розуміли, що тренди - це не наказ до дії. Ви вільні вибирати те, що вам подобається і те, що ви вважаєте затишним і комфортним особисто для себе.

Нетрадиційна Скандинавія

Скандинавський стиль в традиційному його розумінні злегка набрид. Він, безсумнівно, має безліч переваг і сильних сторін, проте багато хто вважає, що він занадто часто став використовуватися. Суть даного тренду в тому, що стали активніше використовуватися яскраві кольори, більшу кількість матеріалів. Так що стиль став розширюватися і придбав більшу різноманітність, як кольору, так і форми. Так що нові, цікаві колірні поєднання в вашій вітальні можуть і оживити настрій, що не суперечачи цьому стилю інтер'єру.

Приховані двері

Такі двері з'явилися порівняно недавно і довгий час дизайнери придивлялися до них, оцінювали їх естетичні та практичні якості. Але зараз, гідно оцінивши даний винахід, все частіше в інтер'єрах стали з'являтися такі двері - не мають наличників і немов зливаються зі стіною.

Темна електрика

Розетки і вимикачі в чорному матовому кольорі - ось ще одна популярна новинка. Головна перевага - це, звичайно ж, універсальність. Вони підійдуть до більшості сучасних інтер'єрів і зможуть стати не тільки функціональними елементами, але так само цікавими акцентами.

Геометрія

Геометрія в ванній кімнаті - цікавий і досить стильний тренд. Особливо дизайнерам полюбилися шестикутники. І найпростіше застосувати цей тренд до плитки. Шестикутна плитка виглядає дуже цікаво, а що формується з неї нестандартний «малюнок» сот добре виглядає і без жодних надмірностей.

Горіх

Головним «дерев'яним» трендом цієї зими названо горіх. Воно і зрозуміло - це порівняно доступна порода деревини, яка володіє приємним зовнішнім виглядом і гідними технічними параметрами. Так що стінна панель з горіха в будь-якій кімнаті буде до місця.

Відтінок« тінистий ялина »

Темно-зелений, насичений і глибокий колір дозволяє зробити приміщення благородніше, цікавіше, виразніше. Використовують його по-різному - на акцентних стінах, в оббивці меблів, в декорі і аксесуарах. Але особливо добре даний колір виглядає на оксамиті - зелене оксамитове крісло цілком може стати тією самою родзинкою інтер'єру, якої вам не вистачало.

Якщо вас приваблює якісна і красива сучасна меблі, то вам варто звернутися в компанію «Smart Space» . Ми пропонуємо свої послуги будь-кому, хто хоче користуватися комфортною індивідуальної меблями, яка буде служити вам дуже довго, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду і практичної зручності.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист