Топ-4 стиля для сучасного бару

Хороший бар порадує своїх відвідувачів не тільки гідною якістю напоїв і запропонованої їжі, але і гідним рівнем інтер'єру. Приємне оточення спонукає до приємного проведення часу, і це очевидний факт. Тому все частіше власники барів прагнуть до того, щоб знайти професійного дизайнера, який зможе створити якісний, цікавий і функціональний інтер'єр. Адже зробити інтер'єр самостійно, без допомоги професіонала, не представляється можливим. Так само, багато хто замислюється над тим, який же стиль інтер'єру буде найбільш органічно виглядати в даному закладі. Адже очевидно, що, наприклад, бар з інтер'єром в стилі Шеббі-шик буде виглядати безглуздо, та й неорганічно. Тому, що бар - це все ж заклад, в яке приходять випити і закусити снеками, поговорити з друзями, побути в компанії. Це більш вечірній заклад, на відміну від тих же сімейних кафетеріїв і ресторанів.

25/03/2021
Топ-4 стиля для сучасного бару

В даній статті ми розповімо вам про найбільш популярних стилях інтер'єру, які підійдуть для бару. Вони будуть найбільш органічно вписуватися в загальну атмосферу і створять у вашому закладі потрібний настрій.

Лофт

Стиль лофт складно реалізувати в современних квартирах , так як вони зазвичай не мають достатньої висотою стель. Але от зате в інтер'єрі бару це зробити набагато простіше, так як подібні заклади часто мають більш високими стелями. Для настінного покриття вам варто вибрати або цегла, або покриття, що імітує бетон. Підлога - бетонна. Взагалі, у всій атмосфері повинна проглядатися якась відчуженість і штучна розруха. Для освітлення цілком підійдуть моделі люстр з відкритими лампами і відверто звисаючими проводами. Меблі краще підібрати відповідну - зроблену навмисно грубо і штучно состаренную. Наприклад, відмінно виглядатимуть дивани, зроблені з европалет.

Шале

Зазвичай, стиль шале асоціюють з вітальні в будиночку розташованому далеко від цивілізації. Але досвід показує, що він прекрасно може бути використаний і в інтер'єрі бару. Головне, щоб атмосфера відповідала. Якщо ваш бар орієнтований на затишок, грубуватий стиль, домашню розслабленість - то даний інтер'єрний стиль буде для вас ідеальним. Основний упор в стилі шале робиться на натуральні матеріали - деревина, камінь, хутро. Причому, бажано, щоб деревина була максимально грубо оброблена - сучки, нерівності, тріщини не тільки допускаються, але навіть є тим, що обов'язково для даного стилю. Для приміщення в даному стилі підійде тепле світло, ретро-світильники.

Поп-арт

Хоч даний стиль інтер'єру найчастіше і зустрічається в офісах гламурних видань, але якщо ваш бар пропонує цікаві «дівочі» коктейлі і взагалі орієнтується швидше на жіночу публіку, то даний стиль буде просто ідеальним для вашого закладу. Яскраві кольорові рішення, сучасне освітлення, картини із зображеннями культових персонажів - це все, безсумнівно, привертає увагу. Меблі варто використовувати просту, але цікавих забарвлень.

Еко-стиль

Еко взагалі в цілому зараз досить вагоме напрямок, яке активно впроваджується в усі напрямки сучасної культури. Так що його використання цілком логічно. Плюс, натуральні матеріали, природні принти і кімнатні рослини у вигляді декору виглядають завжди доречно. Для колірної гами закладу варто використовувати натуральні відтінки, причому, бажано зробити вибір на користь білого, коричневого, зеленого кольорів. Якщо боїтеся використовувати живі рослини - використовуйте якісні імітації, або декорують інтер'єр корчами, гілками і колодами, спеціально для цього обробленими.

Який би варіант ви не вибрали, вам доведеться підшукувати відповідні меблі. Але замість цього ви можете просто звернутися в компанію« Smart Space ». Ми пропонуємо вам створення індивідуальних меблів, що позитивно позначиться на оригінальності вашого інтер'єру. Та якість у нас теж на рівні.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист