Техніка для маленької кухні

Маленькі кухні буквально примушують нас до того, щоб вчитися з ними працювати. Адже навіть в двокімнатних квартирах кухні зазвичай мають досить скромними розмірами. Так що доводиться шукати способи вмістити в кімнату максимум. Не те, щоб це було прямо так складно. Та й дизайнери, набравшись досвіду, можуть запропонувати вам буквально тисяча і одне рішення проблеми. Але це найчастіше стосується меблів. З технікою питання часто залишається відкритим. Адже не винайшли ще складну мікрохвильовку або мультиварку. А на сучасній кухні техніки потрібно багато, так як вона суттєво спрощує життя своїм власниками і збільшує той час, який вони можуть витратити на себе, а не на підготовку. Однак і для техніки є невеликі Лайфхак і хитрі рішення, які можуть спростити процес розміщення меблів в маленькій кухні. Причому, вони навіть не відрізняються якийсь захмарною складністю.

26/03/2021
Техніка для маленької кухні

В даній статті ми розповімо вам про те, на яку техніку варто звернути увагу і як взагалі розміщувати техніку, щоб в кухні залишилося достатньо вільного простору, щоб відчувати себе на ній комфортно.

Вбудована в підвісну шафу витяжка

Компактні витяжки, вбудовані в підвісні шафки - це відмінне рішення, якщо у вас проблеми з вільним простором. Вони одночасно і не залишають вас без витяжки, і надають зручне місце для зберігання. До того ж, такий варіант виглядає досить естетично на кухні , адже деяким відкрита труба витяжки відверто не по душі.

Вузька посудомийна машина

Вже давно існують компактні моделі самої різної техніки. І вузькі посудомийні машинки - зовсім не рідкість. Вони звичайно не відрізняються величезною місткістю, але зате необхідний мінімум цілком в змозі вмістити. Розміри таких машинок приблизно 45 см, але зате зручність їх набагато більш значуще. Так що краще пожертвувати цими сантиметрами, але спростити собі життя.

Дві конфорки

Замість звичної вручений панелі з чотирма конфорками віддайте перевагу варіанту з двома конфорками. Він буде набагато більш економічним з точки зору простору. А якщо ви живете одні або удвох, то вам все одно навряд чи стануть в нагоді саме чотири конфорки. Такі огляди нових зараз широко поширені, так що у вас не виникне труднощів з придбанням такого варіанту.

Холодильник під стільницею

Компактні холодильники рідко привертають увагу споживачів, так як багатьом здається, що вони не можуть вмістити в себе все необхідне. Але то неправда. Нехай вони і не мають величезну місткістю, але розмістити там продукти для одного-двох чоловік цілком реально. І головна перевага маленьких холодильників в тому, що їх висота цілком дозволяє розмістити їх під робочою стільницею на кухні. А на зекономленій місці ви зможете встановити обідній стіл.

Як бачите, у вас цілком є варіанти, які допоможуть вам зручно і економно розмістити техніку на невеликій кухні. Але тут постає питання про підходящої меблювання, яка буде призначена для того, щоб в неї була вмонтована деяка техніка. У звичайному магазині таку не купиш. Але зате ви можете звернутися в компанію« Smart Space » - ми якраз займаємося створенням індивідуальних меблів і цю вашу проблему можемо легко вирішити.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист