Стиль фолк в інтер'єрі

Зараз мінімалізм, скандинавський стиль і лофт під руку впевнено крокують по світу сучасного інтер'єру. Дані стилі інтер'єру вкрай популярні, їх використовують буквально всюди - починаючи від квартир і закінчуючи ресторанами і офісами. Але така гучна популярність ще не означає, що тільки на них і варто звертати увагу. Адже якісний і вмілий інтер'єр залишається поза часом і поза трендів. Тому важливо розуміти, що як би не були хороші вищеописані стилі, є безліч інших варіантів, не менше гідних. А ще варто пам'ятати, що в мінімалістичні стилі відмінно вписуються яскраві і цікаві акценти - таке поєднання створює химерну комбінацію стилів, яка часом виглядає набагато цікавіше, ніж «чистий» інтер'єр. Наприклад, на що точно варто звернути увагу, так це на мотиви в стилі фолк або, як її часто називають, це-живопис. Такі мотиви дозволять вам вміло балансувати на межі між мінімалізмом і етнічним стилем.

25/03/2021
Стиль фолк в інтер'єрі

Існує безліч варіантів того, які саме візерунки будуть використані в вашому інтер'єрі. В першу чергу, багато що залежить саме від базового стилю інтер'єру, для якого візерунки в стилі фолк будуть доповненням. Але так само потрібно віддавати звіт і тому, що серед всього зробленого вами вам доведеться жити, так що ваші особисті симпатії грають вирішальну роль.

Національні візерунки

Природно, національні візерунки відіграють велику роль . Адже саме в них міститься вся історія, особлива атмосфера і світогляд народів. Зазвичай вони використовуються вкрай дозовано - акцентні стіна в вітальні з характерним візерунком, панно, картини. Важливо не переборщувати, так як національні візерунки зазвичай відрізняються сильною яскравістю, що не завжди доречно в сучасному інтер'єрі. Ви можете використовувати не тільки традиційні марокканські, китайські, індійські мотиви, але так само і додати в інтер'єр мотиви своєї рідної країни - це буде порівняно незвично, але все так само красиво і стильно. Головне - застосовувати їх в правильному місці, а не аби як.

Яскраве на білому

Яскраві акценти на тлі яскравих акцентів - це відвертий провал з точки зору сучасного дизайну. Але зате якщо основний тон приміщення білий, то яскраві акценти цілком можуть зробити приміщення більш глибоким, цікавим і виразним. Власне, фолк-мотиви в даній ситуації є одним з кращих варіантів. До того ж, білий колір допоможе злегка приглушити їх яскравість, завдяки чому навіть спальна кімната з яскравими акцентами все одно буде виглядати м'яко і спокійно. Причому, тут можна використовувати найрізноманітніші варіації - від яскравих геометричних візерунків, до традиційних зображень рослин, тварин і іншого подібного.

Кольорові лінії

Найбільш нехитрим, але разом з тим і дивно універсальним варіантом фолк-мотивів в інтер'єрі є яскраві кольорові лінії. Це можуть бути як рівні, так і викривлені лінії, що імітують малюнок мінералів. Вони відмінно підійдуть в тій ситуації, коли ви хочете зберегти загальний мінімалістичний настрій приміщення, наприклад, якщо це ванна кімната , але при цьому хотіли б додати стильні яскраві акценти, які не зруйнують настрій. Для кольорових ліній в інтер'єрі найкраще підійдуть натуральні кольори - фісташка, охра, теракотовий і т.д. Використовувати дані мотиви можна не тільки в прикрасі стін, але так само і для оббивки меблів, на наволочках декоративних подушках, пледах, килимах і навіть на шторах. Головний принцип незмінний - не переборщувати з яскравими елементами в приміщенні, інакше за ними загубиться основа стилю.

Еклектика

Зверніть увагу на такий стиль інтер'єру, як еклектика. Даний стиль вдало змішує в собі все те, що зазвичай змішувати не прийнято - старі і нові речі, мінімалізм і розкіш, спокій і яскравість. Саме в еклектиці етно-мотиви можуть розкрити себе найбільш повно і стати основою інтер'єру, а не приємним кольоровим доповненням.

Але важливо розуміти, що далеко не для кожного даний стиль підійде, так як він дуже примхливий і яскравий. Так що якщо він вам здається занадто «сильним» для вас - краще його не використовувати, а просто застосовувати фолк мотиви на основі інших, більш простих і спокійних стилів інтер'єру.

Як ви розумієте, все ж правильно застосувати візерунки в стилі фолк вкрай складно для людини, який поверхово розбирається в темі інтер'єру. Тому ми радимо звернутися до професійного дизайнера інтер'єрів, який без праці виконає цю роботу за вас. Де знайти такого майстра? Можна розпитати у друзів, пошукати в інтернеті відгуки або можна звернутися в компанію «Smart Space» . Хоч основною нашою роботою є створення меблів на замовлення, ми так само можемо запропонувати вам і послуги професійного дизайнера. Так що, звернувшись до нас, ви одночасно і знайдете професіонала і отримаєте можливість придбати індивідуальну і якісні меблі.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист