Сучасні осінні тренди

У кожної людини свої, особливі уявлення про життєві цінності. І ці уявлення самим прямим чином впливають на інтер'єр житлових приміщень. Кому-то в інтер'єрі важливо, щоб він був надійним, міцним і довговічним, а стиль і витонченість інтер'єру відходять на другий план. Інша людина любить сталість і стабільність, і тому вибирає стиль інтер'єру, який буде актуальний і зараз, і через 20 років - таких досить багато, той же еко-стиль або прованс. Ну а для третього дуже важливо, щоб його житло було стильним, модним і сучасним. І все вищеперелічене цілком нормально і природно. Більш того, свої інтер'єрні потреби потрібно реалізовувати, інакше в рідному домі жити буде не так приємно, як могло б. Дотримання трендам цілком логічно, адже, наприклад, влітку і взимку потрібен зовсім різний інтер'єр, так чому б не здійснити трохи більш масштабні зміни ?!

25/03/2021
Сучасні осінні тренди

В даній статті ми розповімо вам про те, на які осінні тренди варто звернути увагу і нового нам пропонують дизайнери інтер'єрів. Ця інформація цілком може стати відмінною підмогою для того, щоб оновити інтер'єр і зробити його більш сучасним.

Текстура

Акценти на квітах - це цілком банальна класика, про яку знає навіть шестикласник. Даний варіант вже приївся і відходить на другий план. Набагато важливішою стає текстура і форма. Все частіше використовуються прості відтінки, але в непростих формах і з непростих матеріалів. Наприклад, хутряні інтер'єрні подушки, журнальні столики з натурального каменю у вітальні. Простіше кажучи, особливість інтер'єру повинна відчуватися з дотиками, а не тільки на вигляд.

Білий колір

Популярність білого зараз переоцінити неможливо. Він в прямому сенсі є основою і найголовнішою частиною більшості сучасних інтер'єрів. І все частіше використовується прийом «біле на білому». Наприклад, світлі стіни поєднуються зі світлою ж меблями. Хоча, дуже важливо використовувати все це вміло, так як не для кожної кімнати така колірна гамма доречна. Наприклад, в передпокої краще вибрати більш шкарпетки кольору. Але в цілому, біла кімната завжди буде здаватися просторій і свіжої і для багатьох людей це відмінний варіант для того, щоб відчути себе такими, що відпочили, просто зайшовши в свою квартиру.

Хто говорить декор

Сучасний інтер'єр все більше відходить від універсальності. І кінцева точка - повна індивідуальність і інтимність. Особистий, індивідуальний декор - це початок цього шляху. Власникам житла пропонують використовувати в декоруванні приміщення то, що їм подобається, а не те, що «правильно» використовувати - старовинна кераміка, дитячі малюнки, статуетки котиків. Головне, підібрати якісні та красиві полки для всього цього. І такий декор буде дуже доречний в спальній кімнаті , адже саме ця кімната і є самою інтимною в усьому будинку.

Змішання всього

Це дуже неординарний і складний в реалізації рада - спробуйте змішувати все, починаючи зі стилів інтер'єру і закінчуючи матеріалами. Головне, щоб все було виконано в одній колірній гамі. Різні текстури, різні стилі, різні настрої - це все може створити дуже цікавий і неординарний інтер'єр. Однак, краще довірити реалізацію даного ради професійного дизайнера. Адже самостійно ви навряд чи подужаєте подібне змішання і швидше за все у вас вийде не стильний інтер'єр, а дивна мішанина.

Контрасти

Раніше було сказано, що колір в інтер'єрі відходить на другий план. Але це не означає, що про нього треба забути. Колірніконтрасти все ще залишаються важливою частиною сучасного інтер'єру. Яскраві акцентні предмети будуть доречні навіть на кухні , що вже говорити про інших кімнатах. Головне, не забувайте про температуру кольору і стриманому використанні - тільки якщо колір використаний «рідко, але влучно» він повністю виконує свою роль акценту і контрастною частини інтер'єру.

Хенд-мейд

Важливо відзначити, що далеко не кожен хенд-мейд декор відноситься до даного тренду. Мова, звичайно, йде про якісні виробах, роботою над якими займалися люди з прямими руками. Такі вироби можуть істотно прикрасити інтер'єр і надати йому все тієї ж особливої ​​індивідуальності, яка буквально витає в осінньому інтер'єрі цього року. Але є і речі, які ви цілком можете зробити самі, без остраху все зіпсувати. Наприклад, м'який килимок для дитячої кімнати , зроблений з в'язальних ниток.

Графіка

Раніше малюнки на стінах були не дуже популярні, і даремно, так як вони можуть сильно перетворити інтер'єр. Але зараз вони перестають бути такими недооціненими і набирають все більше популярності. Ви можете використовувати наклейки, знайти шпалери-розмальовки або навіть самостійно намалювати щось на стіні. Головне - не боятися показати свою індивідуальність.

Ви могли помітити, що головний тренд цієї осені можна описати одним словом - душевність. Ваш інтер'єр повинен викликати в вас теплі і добрі почуття, створювати атмосферу затишку і домашнього комфорту. Але якщо з декоративними прийомами все просто, і знайти декор за смаком цілком можна, а на крайній випадок, можна його зробити самостійно, то ось з особливою меблями ситуація складніша. Адже купити оригінальну і індивідуальну меблі в магазині не вийде. Але ви можете звернутися в компанію «Smart Space» . І ми зможемо створити для вас саме такі меблі, які вам потрібні.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист