Секрети інтер'єрів з обкладинки

Напевно, кожен з нас хоч раз в житті бачив неймовірно красиві фотографії інтер'єру, від продуманості і елегантності яких просто дух захоплювало. Дивлячись на такі фотографії, кожен мимоволі задумається про те, що такий інтер'єр хотілося б перенести і в своє житло. І це не дивно, адже на фотографіях інтер'єри зазвичай виглядають просто чудово. Але реальність вносить свої корективи. І навіть якщо ви повністю скопіювали інтер'єр, це абсолютно е дасть вам гарантію того, що він буде так само прекрасний, як на фото. А все тому, що над такими фотографіями працюють професіонали своєї справи. І вони докладають максимум зусиль до того, щоб фото виглядали привабливо. До того ж, фотографії и оцінюємо з відривом від реальності - ми не ходимо між меблями, не користуємося предметами. А значить і не знаємо, наскільки зручний такий інтер'єр з практичної точки зору.

24/03/2021
Секрети інтер'єрів з обкладинки

В даній статті ми розповімо вам про те, що ж робиться для того, щоб інтер'єр на фото виглядав максимально вигідно і естетично.

Колірна гамма

Чи не першим ділом дизайнери і декоратори працюють над створенням колірної гами. Наприклад, в квартирі можуть переставляти і забиратися крісла або пуфи, якщо вони не вписуються в загальну картину. Те саме можна сказати і до декору. Інші штори, немов недбало залишений в кадрі плед - все це формує загальну картину. Але в реальності без адекватної бази така колірна гармонія швидко розпадається на складові.

А колірна гамма на фото, швидше за все, «розпаду» не витримає, тому що все її елементи були зібрані тільки для кадру.

Ідеальний порядок

Зазвичай на фотографіях ми бачимо те, що багато хто називає ідеальним порядком. Хоча правильніше буде сказати, що це нереалістичний порядок. Адже приміщення зазвичай обростає деталями, які кілька розсіюють стильний дизайнерський флер приміщення - залишена книга, нерівно стоїть взуття, кумедна декоративна подушка в вітальні, яка не вписується в інтер'єр, але подобається особисто вам. Такі елементи з'являються неминуче. І перед зйомкою будь-які сліди обжитості видаляються.

Ідеальний декор

Часто на зйомках використовується спеціально придбаний для знімальних цілей декор. І підбором цього декору дизайнер займався дуже довго і вдумливо. А ось рідний декор, навпаки, часто прибирається, так як, на думку дизайнера, він може не ідеально відповідати інтер'єру. Більш того, і розставлено цей декор за суворим планом дизайнера, навіть на шкоду функціональності. Але функціональність в тій же ванній кімнаті в розрахунок не береться, адже все сплановано тільки заради фото.

Освітлення

Природно, для зйомок використовується не звичайне світло, а спеціальний, студійний. І, повірте, правильно розставлене освітлення може дуже сильно вплинути на інтер'єр - вигідно підкреслюються потрібні елементи інтер'єру, злегка затемняются непотрібні, кольору стають інтенсивнішими і виразніше. Навіть дуже темна і похмура спальна кімната може перетворитися в приміщення з м'яким, інтимним і затишним півмороком.

Зухвалі рішення

Часто, щоб зачепити людей, на фотографіях робляться яскраві і виразні акценти. Це може бути шикарна ліпнина, великий вишуканий диван, дворівнева барна стійка. Так само, часто використовуються яскраві, помітні кольори. Але тут важливо розуміти, що часто це тільки на фото добре виглядає. А в реальності яскраві кольори швидко починають втомлювати або навіть дратувати. А великий диван тільки займає місце, і ходити по кімнаті стає незручно. Часто зухвалі рішення на фотографіях не мають нічого спільного з практичністю зручністю, а покликані тільки для того, щоб зачепити того, що розглядає фото.

Зйомка і обробка

Природно, величезну роль грає фотограф . Він налаштовує світло, він вибирає ракурс, і він же в подальшому обробляє фотографії. А це величезна праця. За допомогою спеціальних програм фотограф може вирівняти колір, прибрати зайве, затерти ненароком потрапила смітинку. І підсумком його роботи є фото з ідеальною кімнатою.

Але дещо на що не може вплинути ні фотограф, ні дизайнер. Це якісні меблі. Тут вже як ні став кадр, що не підбирай аксесуари, якщо меблі не дуже, то нічого тут не поробиш. Так що якщо ви хочете придбати якісні меблі - звертайтеся в компанію« Smart Space ». Наші меблі виглядає відмінно і без будь-яких хитрощів.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист