Ремонт без допомоги дизайнерів

У чому перевага роботи з дизайнером? Все дуже просто - робота з дизайнером вимагає від вас тільки фінансових вкладень і виразних пояснень, чого ви хочете від свого інтер'єру. А ось всю іншу роботу за вас робить вже дизайнер. Але далеко не у всіх людей є можливість звернутися до дизайнера, що не скасовує необхідність ремонту. І, природно, таким людям хотілося б знати, а що взагалі треба робити, на що звернути увагу, з чого взагалі починати. Адже звичайна людина, яка не дуже знайомий з інтер'єрними роботами, буде просто за голову хапатися від надлишку інформації. І мало хто здатний відразу зрозуміти, як взагалі починати ремонт і як його продовжувати, зазвичай такі знання люди отримують на своїх помилках. Ну, ще один хороший варіант - просто уважно почитати корисні статті та рекомендації від дизайнерів, це теж добре працює.

25/03/2021
Ремонт без допомоги дизайнерів

В даній статті ми розповімо вам про те, як поетапно розробити дизайн свого інтер'єру самостійно. Звичайно, ваш дизайн навряд чи зрівнятися з дизайном, розробленим професіоналом, але він гарантовано буде на більш високому рівні, ніж дизайн без такої підготовки.

Ідея

Все починається з того, що ви повинні гарненько подумати над тим, що ж ви хочете бачити в своєму інтер'єрі. Чи буде це живий і динамічний інтер'єр з великою кількістю фарб або навпаки, м'який, пастельний дизайн, спрямований на розслаблення. Так само важливо співвіднести ваші бажання з умовами вашого життя. Якщо ви працюєте вдома, то вам дійсно потрібен більш динамічний, живий і яскравий інтер'єр - щоб ви і під час домашньої роботи отримували позитивні емоції, підзаряджалися енергією. Якщо, навпаки, ви працюєте в офісі і взагалі багато часу проводите на роботі, тут вам більше підійде більш класичний, спокійний і умиротворений інтер'єр, який буде дарувати вам відчуття дому, комфорт, затишок.

Так само, варто визначити, що взагалі вас надихає. Це може бути природа, тварини, якісь певні стилі живопису та інше. Так вам буде набагато прозі визначити, які елементи потрібно застосовувати до інтер'єру, щоб він був більш близьким для вас. Наприклад, якщо ви вважаєте, що кухня повинна бути декорована картинами з натюрмортами - то це варто запам'ятати і органічно вписати в загальний інтер'єр даного приміщення.

Планування

Це дуже важливий момент, який вимагає від вас багато уваги і зосередженості. Взагалі, з плануванням може впоратися кожен, головне - розуміти, що і для чого ви робите. Для початку вам потрібно накреслити план. Як альтернатива - роздрукуйте план БТІ. Після цього виріжте умовні позначення меблів, які ви зможете по-різному розмістити на плані, щоб підібрати найкраще розташування того чи іншого предмета. Так само, велику увагу варто приділити тому, щоб згадати, як ви взагалі живете, і які ваші домашні звички - це дозволить розмістити вам меблі так, щоб вона не займала то простір, де ви звикли ходити, щоб ви не чіплялися за кути меблів, невдало розташованої на шляху вашого прямування. Перевірте, чи не буде розставлена ​​меблі заважати відкриватися дверям, вікнам. Наприклад, буде не дуже добре, якщо кожен раз, як ви будете заходити в спальну кімнату , ви будете ненароком стукати дверима про невдало розташований комод. Так ви зіпсуєте двері, зашкодить комод і нікому добре від цього не буде. Так само, на плані непогано відзначити передбачуване розташування вимикачів, розеток, освітлювальних приладів. Повірте, для зручного інтер'єру це дуже важливо.

Форма і колір

Плануючи інтер'єр, потрібно дуже уважно ставитися до того, які меблі, які кольори і які принти ви вибираєте. Наприклад, потрібно розуміти, що працювати з яскравими квітами дещо складніше, ніж з пастельними квітами - їх складніше поєднувати, складніше дозовано використовувати. Це звичайно не означає, що у вас нічого не вийде, просто доведеться докласти більше зусиль.

Так само, до кожним умов планування квартири потрібно підбирати відповідні меблі. Як би вам не хотілося, масивні меблі не буде добре виглядати в невеликій кімнаті. Навпаки, вона буде виглядати безглуздо, та й практичне зручність буде сильно втрачено. З принтами теж потрібно акуратно поводитися - шпалери з великим малюнком відверто невдалий вибір для маленької кімнати. Простіше кажучи, безпрограшний варіант - це інтер'єр в м'яких, пастельних кольорах, з сучасної негроміздкі меблями, ну а найкращий варіант принта або малюнка - геометрія. Такий варіант досить універсальний, і однаково добре буде виглядати і в передпокої , і в спальні.

ремонт

Роблячи ремонт, важливо не економити на будівельників - найміть хорошу бригаду. У таких працівників є і мотивація добре працювати, і потрібні знання, щоб знайти з вами спільну мову. Пам'ятайте, що при самостійному ремонті ви виступаєте в ролі виконроба, а значить, до цього моменту повинні точно визначитися з тим, що ви хочете. Розташування сантехніки, меблів, розеток, люстр - все це потрібно не тільки самому знати, а й донести до працівників. Деякі взагалі не наймають будівельних бригад і весь ремонт роблять самостійно. Але це сумнівний варіант і підходить хіба що для косметичного ремонту. Та й то, не для всіх кімнат - з ванною кімнатою такий варіант навряд чи пройде, так як там дуже багато сантехнічних робіт.

Придбання відповідних меблів для вашого житла - важливий момент в створенні дизайну інтер'єру. Але що робити, якщо ви ніяк не можете знайти меблі, яка буде доречна у вашій квартирі? Відповідь проста - зверніться в компанію« Smart Space ».

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист