Ознаки хорошого дизайн-проекту

З дизайн-проекту починається хороший інтер'єр. Адже проект, до якого свідомо і відповідально підійшов фахівець, буквально приречений на успіх. Але часто люди не хочуть співпрацювати з дизайнерами через те, що не розуміють їх роботи. Одні не розуміють, навіщо взагалі їм потрібні послуги дизайнера, але ці люди найчастіше і не мають якихось особливих претензій до інтер'єру. А ось другі не розуміють того, як це все працює і турбуються, що вони віддадуть гроші некваліфікованого людині, який нічим їм особливо не допоможе. Це занепокоєння цілком логічно, так як люди чесно визнають відсутність специфічних знань і розуміють, що це відмінне поле для обману. І саме для таких людей ми і пишемо цю статтю. Ми розповімо про те, на що варто звернути увагу, щоб приблизно розуміти, наскільки сумлінно фахівець підійшов до виконання роботи і при нагоді відмовитися від послуг ошуканців.

25/03/2021
Ознаки хорошого дизайн-проекту

Звичайно, різні компанії можуть працювати по-різному. Але якщо ви хочете за свої гроші отримати максимум, то вам варто прислухатися до цієї статті.

Обговорення

Хороший дизайн-проект починається з тривалого і докладного обговорення того, що вам потрібно відносно вашого майбутнього інтер'єру. Дизайнер повинен отримати максимум інформації, так що вам, швидше за все, має бути досить довгий діалог. В процесі цього діалогу будуть обговорюватися стиль, колірна гамма, матеріали, покриття, специфіка ваших житлових умов. Цілком можливо, що ваші побажання можуть розходитися з обраним стилем, так що ви будете шукати компроміси. Буде обговорено кожна кімната, починаючи від передпокої і закінчуючи спальною кімнатою. Ну а некваліфікований спеціаліст постарається швидше закінчити діалог, щоб швидше накидати проект і отримати гроші. І, природно, в такому проекті вашої індивідуальності не буде, на відміну від роботи професіонала.

Креслення

Без креслень не можна уявити собі нормальний дизайн-проект. За ним будуть працювати будівельники, в них потрібно буде розбиратися замовнику. Правильний креслення це дуже важливо. Причому, креслень повинно бути кілька - тут вам і обмірний план, і розстановка меблів, і розташування розеток і вимикачів, обробки, освітлення підлог. Тобто буквально до кожного виду робіт потрібно своє креслення. Така велика кількість паперів потрібно тому, що все в інтер'єрі повинно бути погоджено і доречно. Потрібно цілком певну кількість розеток, різний для кухні і спальні, важливо розташування освітлювальних приладів, важлива правильна розстановка меблів. Без докладного плану робіт все може піти шкереберть і в підсумку можна отримати зовсім не те, що спочатку бачилося вам.

Візуалізація

Взагалі, візуалізація не є обов'язковим компонентом якісного дизайн-проекту, але добре, якщо компанія може вам його запропонувати. Адже часто наші уявлення і реальність можуть мати істотні відмінності. Візуалізація пропонує вам конкретно побачити, як може виглядати ваш інтер'єр, наприклад, спальна кімната . Так ви будете собі уявляти, що отримаєте в результаті і що вам хотілося б поміняти. Так само, ви будете бачити всі можливі нюанси інтер'єру. І повертаючись до фантазій і реальності - просто сформований в розумі інтер'єр часто распливчів і ненадійний, а тут ви будете бачити конкретні речі. А важливо це тому, то цілком можливо, що інтер'єр, який ви пропрацювали з дизайнером, може виявитися зовсім не тим, чого ви хочете. І краще це зрозуміти, дивлячись на картинку, ніж дивлячись на свою кімнату.

Кошторис

Ще одним важливим параметром хорошого проекту є простота його реалізації. Природно, навряд чи замовник хоче з готовим проектом на руках бігати і підбирати обробку і меблі в потрібній колірній гамі - це займає багато часу і нервів. Тому, важливим моментом є кошторис, в якій враховані всі вищеперелічені пункти, і які вписуються в бюджет, озвучений замовником. Кошторис дозволяє просто разом закупити все необхідне, без тривалого процесу пошуку і підбору відповідних товарів. Наприклад, там буде точно вказано, що і в яких кількостях вам потрібно для ванної кімнати , аж до розеток і вимикачів.

рекомендації

Важливим моментом є усні рекомендації, які вам може дати дизайнер. Зазвичай вони стосуються того, як варто декорувати інтер'єр так, щоб він виглядав найбільш вигідно. Яке варто використовувати дзеркало, які підібрати картини, варто використовувати кімнатні рослини, які краще підібрати штори, килими, пледи, наволочки для декоративних подушок у вітальні. Хороший дизайнер обов'язково дасть вам кілька таких рад, щоб ви через незнання не зіпсували інтер'єр, так як в його інтересах, щоб ви були задоволені результатом.

Придбання якісних меблів - це запорука того, що ваш майбутній інтер'єр буде виглядати красиво, а користуватися ним буде зручно. Звичайно, напевно ви зможете знайти такі меблі і в магазинах. Але набагато більш простий спосіб - це звернутися в компанію «Smart Space» . До того ж, ми пропонуємо індивідуальні меблі на замовлення, завдяки чому ви можете отримати абсолютно ексклюзивну меблювання за цілком адекватну ціну.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист