Переваги імітації дерева перед деревом натуральним

З того самого моменту, коли з'явилася можливість робити імітації того чи іншого матеріалу, зародилися суперечки про те, що ж все-таки краще - імітація або початковий матеріал. Величезна кількість копій було зламано на цю тему. І якщо спочатку, через низький рівень технічного прогресу, імітації і справді були не дуже якісними, що не дуже схожими, та й просто непотрібними, то зараз мова йде про в рази більше якісних виробах. А ось суперечки тривають. І суть цих суперечок зазвичай полягає в тому, що люди не розуміють, що обидва варіанти мають місце бути, просто при різних умовах і в різних ситуаціях. Це актуально взагалі для будь-яких матеріалів, які імітують - для граніту, бетону, каменю та особливо для дерева. Деревину взагалі імітують дуже часто, так як цей матеріал має деякі умовності використання, та й ціни бувають дуже різними.

26/03/2021
Переваги імітації дерева перед деревом натуральним

В даній статті ми розглянемо кілька причин, які є серйозним аргументом в сторону використання імітації деревини, а не натуральної деревини. Ця інформація може бути дуже важлива для вас, якщо ви робите ремонт і ще не визначилися з матеріалами. Конкретно мова буде йти про підлоговому покритті і порівняно паркету з ламінатом - його найбільш якісною і популярною імітацією.

Економія

Найбільш очевидним розходженням, яке кидається в очі кожному, є ціна. Навіть найдорожчий ламінат з легкістю поступається цінове першість середньому за якістю паркету. Так що за ті гроші, які ви витратите на спальну кімнату з підлогами з паркету, ви з легкістю покриєте підлоги декількох кімнат якісним ламінатом. Та й з-за своїх практичних характеристик, ламінат, швидше за все, прослужить довше. А економія не є соромно, так як завжди знайдеться, куди можна витратити зекономлені гроші. Особливо це стосується сімей з дітьми.

Водостійкість

Натуральна деревина панічно боїться води. Ступінь схильності вологи звичайно змінюється від сорту до сорту, але в більшості випадків навіть мінімальний вплив вологи може стати критичним. А ось ламінат має досить високим рівнем вологостійкості, так як в його основі складається вологостійка панель. Та й додатково він покривається вологостійким шаром. Так що випадково пролитий склянку води не стане останнім в житті вашого підлогового покриття. Більш того, існують моделі ламінату, який виготовлені спеціально для ванних кімнат . Так що якщо ви хочете ванну з деревними мотивами - то з легкістю можете реалізувати це при допомогою ламінату, а ось паркет навіть у звичайній кімнаті потрібно берегти.

Екологічність

Незважаючи на те, що МДФ і ЛДСП є синтетичними матеріалами, вони абсолютно не шкідливі здоров'ю, якщо звичайно не говорити про низькоякісних варіантах. Але низькоякісний натуральний паркет так само не порадує вас своєю безпекою, а коштувати буде в рази більше. Завдяки сучасним технологіям потенційно шкідливі добавки зведені до такого мінімуму, на якому вони ніяк не зможуть зашкодити людському організму або організму дитини. Так що іноді в дитячій кімнаті логічніше використовувати ламінат, а не паркет.

Різноманітність

Завдяки технології ламінування поверхні з'явилася можливість до найдрібніших подробиць імітувати будь-яку поверхню, будь то горіх, дуб, бук, граб або ще щось. Більш того, завдяки цій технології ви отримуєте чудовий рівномірний малюнок, через що загальний вид підлогового покриття виходить більш цілісний, а нові деталі ідеально встануть на своє місце, не псуючи загальної картини. Це може здатися дрібницею, але в інтер'єрі це має величезне значення з точки зору закінченого і єдиного інтер'єру. Та й для кухні , де ви можете пошкодити якийсь фрагмент, і виникне необхідність заміни на аналогічний , такі можливості вкрай актуальні.

Простота використання

Будь-який знає, що паркет не тільки дорогий вид підлогового покриття, але так само і дуже примхливий. Він панічно боїться вологи, його легко подряпати, він може деформуватися від високих температур, неправильної вологості повітря, доглядати за ним потрібно спеціальними складами. Простіше кажучи, з ним купа мороки, хоч він і радує прекрасним зовнішнім виглядом. Так ось, ламінат не поступається за своїми декоративним якостям, а й доглядати за ним незрівнянно простіше. Він набагато більш стійкий до механічних пошкоджень, не вимагає особливих складів для догляду, йому абсолютно все одно на рівень вологості в будинку і навіть пролита на нього вода навряд чи йому зашкодить. Так що навіть для передпокої таке підлогове покриття буде доречно, на відміну від тієї ж натуральної деревини.

Хочете використовувати тільки якісні предмети інтер'єру в своєму будинку? Зверніться в компанію «Smart Space» . Ми працюємо вже довгий час і точно знаємо, як створити якісний, красивий і абсолютно безпечний інтер'єр. Більш того, наші штатні дизайнери допоможуть вам у розробці цього самого інтер'єру, якщо вам знадобляться подібні послуги. Простіше кажучи, ми максимально орієнтовані на потреби наших клієнтів і готові надати найрізноманітніші послуги.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист