Правильний підхід до дизайну суміщеної ванної кімнати

Вміла і обдумана робота над інтер'єром - вже давно не примха, а цілком виправдана необхідність. Адже забезпечуючи собі затишок і комфорт в своєму будинку, ви підвищуєте свій рівень життя. І над кожною окремою кімнатою потрібно індивідуально працювати, так як вони мають свої функціональні особливості та умови. Яскравим прикладом є ванна кімната - підвищена вологість, перепади температур. Все перераховане вище змушує нас замислитися над тим, як зробити цю кімнату максимально комфортною, причому не тільки з точки зору зовнішнього вигляду, але і з точки зору функціональності. І іноді люди об'єднують ванну кімнату і туалет. Причини для цього можуть бути самі різні. Але тут потрібно розуміти, що до інтер'єру суміщеної кімнати потрібно підходити трохи інакше, ніж до інтер'єру звичайної кімнати. І в даній статті ми якраз поговоримо про ці особливості.

24/03/2021
Правильний підхід до дизайну суміщеної ванної кімнати

Існує ряд моментів, які потрібно розуміти і втілювати в життя для того, щоб поєднана ванна кімната була максимально комфортною для вас.

Що нам дає об'єднання приміщень

Для початку потрібно зрозуміти , а що ж конкретно ми отримуємо в ситуації, коли об'єднуємо туалет і ванну кімнату в одне приміщення.

1. Збільшення площі. Зазвичай окрема ванна кімната не блищить великим простором. Але ось в об'єднаній кімнаті цього самого простору буде в рази більше. Так що ви зможете більш комфортно і ергономічно розташовувати меблі і сантехніку. Та й простір в приміщенні додає естетики, так як приміщення перестає здаватися переповненим.

2. Сантехніка. За рахунок з'явився простору ви отримуєте можливість встановлювати не компактні моделі ванни або раковини, а повнорозмірні. А користуватися ними, безсумнівно, в рази зручніше.

3. Скорочення витрат на обробку. Через те, що одна стіна фактично забирається, то зникає та частина фінансових витрат, які припадали на обробку цієї самої стіни. Чи не гігантські суми, звичайно, але і це має значення, особливо якщо у вас є потреба в економії.

4. Простіше здійснювати прибирання. Будь-яка господиня погодитися, що одну середню кімнату набагато простіше прибирати, ніж дві маленькі. Так що це теж вагомий плюс.

5. Вище естетика. В об'єднаній кімнаті більше можливостей підвищувати естетичні характеристики - можна заховати труби, знайти зручну нішу для пральної машинки, використовувати більш гарні меблі.

Правила розташування сантехніки і меблів

Для будь-якої кімнати, хоч для ванної кімнати, хоч для вітальні, існують певні правила розташування меблів. Але у ванній вони більш суворі. І зараз ми про них розповімо.

1. У унітазу має бути відстань по 40 см з кожного боку і 50 см спереду.

2. Перед душовою кабіною, раковиною, ванною має бути вільним 60 см простору.

3. Оптимальна висота раковини - 80-85 см, а ширина раковини - 50-65 см.

4. Рушникосушки і вішалки повинні розташовуватися на відстані від ванною, не менше 50 см.

Звичайно, дані правила не завжди виходить дотримуватися, так як ванна кімната не завжди має в своєму розпорядженні достатніми розмірами навіть якщо вона об'єднана з туалетом, але вищеописані параметри - найбільш зручні.

Якщо навіть після об'єднання приміщення все одно залишається порівняно невеликим, то не варто нехтувати компактними версіями сантехніки. Непогано економить місце підвісний унітаз, а замість ванною цілком можна використовувати душову кабінку.

Крім сантехніки в вашу ванну кімнату вам обов'язково знадобиться і інші меблі - пенали, шафки, журнальні столики. І їх ви можете замовити в компанії« Smart Space ». Тоді ви зможете не турбуватися про розміри, так як меблі буде зроблена індивідуально для вашої кімнати з урахуванням всіх нюансів, в тому числі і розміру кімнати.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист