Правила звукоізоляції в квартирі

Ваша квартира може виглядати так, немов над нею працювали дизайнер не тільки з величезним досвідом, але і з талантом. Ідеально підібрані кольори, витончені меблі, оснащення за останнім писком сучасних технологій. Вміла організація простору, поєднана з доречною системою зберігання. Ідеальний клімат, досконала регулювання температури. І все одно вам буде нестерпно жити у вашій самій чудовій в світі квартирі. Чому? Шум. Жити з шумом складно, і він дуже позначається на вашому здоров'ї. Можна сказати, що він діє комплексно - дратує вас, не дає вам спати, не дає розслабитися, не дає відпочити. А все це вірний шлях до нервового зриву або до нескінченних хвороб за типом застуди, ГРВІ тощо Так що звукоізоляція вашої квартири - це річ, з якою не варто тягнути, і на якій не варто економити. Адже сусіди не будуть дбати про тишу в вашій квартирі.

25/03/2021
Правила звукоізоляції в квартирі

Потрібно розуміти, що війни з сусідами не призведуть до того, що у вас стане тихо. Цілком можливо, то і сусіди у вас далеко не гучні, просто проектувальники зовсім не думали про те, як вам буде жити, і базову систему звукоізоляції не продумати. Та й шум в рамках вашої власної квартири теж може сильно заважати, наприклад, в спальні чути тихо увімкнений телевізор у вітальні - вже досить погано.

Тому дуже важливо брати ситуацію в свої руки і самостійно зайнятися усуненням шумів у вашій квартирі. І ми вам допоможемо в цьому, надавши ряд правил, яких варто дотримуватися, якщо хочете домогтися максимального ефекту.

1. Першим кроком є ​​визначення джерела проблеми. Шум можна класифікувати за двома видами. Перший вид - це ударний шум. Ось лежите ви на дивані у вітальні і чуєте тупіт. Або звуки пересуву меблів. Або звук падіння предмета. Все це - ударний шум. Другий вид - повітряний. Тобто голосу, собачий гавкіт, гра на музичних інструментах, увімкнений телевізор. Поширюватися шум може не тільки по горизонталі, але і по вертикалі і навіть по діагоналі.

2. Далі вам варто звернути увагу на те, чи існують так звані містки для поширення звуку. Це можуть бути тріщини в стінах, наскрізні розетки, вбудовані стельові світильники, динаміки, ніші, стояки батарей з металу. Навіть робота з цими моментами вже сильно вплине на звукоізоляцію вашої квартири. Наприклад, переробивши розетки, в вітальні вже не будуть чутні звуки кухні.

3.Важно розуміти, що для якісної звукоізоляції потрібний комплексний підхід. Так що не варто починати звукоізоляційні роботи, якщо ви не усунули містки. Так само, якщо ви зробите звукоізоляцію однієї стіни, наприклад, то ефект буде несуттєвим - звуки стануть тихіше, але не зникнути. Для максимального ефекту потрібно повністю звукоизолировать кімнату. Але при цьому ви втратите кілька сантиметрів приміщення. Та й ціна вас не порадує. Але починайте з малого. Наприклад, першим ділом займіться звукоізоляцією дитячої кімнати. Просто починайте від найбільш важливих кімнат і поступово перебирайтеся до тих, які не так важливі.

4. Враховуйте, що теплоізоляція зовсім не є тим же самим, що і звукоізоляція. Часто люди помиляються, думаючи, що використовуючи мінеральну вату, пінополістирол і інші утеплювачі, вони так само ізолюють приміщення від звуків. Але це не так. Ефект від таких дій мінімальний і реальної користі від нього не буде. Тому важливо розуміти, що для звукоізоляції використовуються спеціалізовані матеріали з вузьконаправленими властивостями.

5. Не завжди рівень шуму є критичним і іноді хочеться просто його знизити. В цьому випадку вам варто звернути увагу на звукопоглинальні матеріали. На відміну від звукоізоляції, звукопоглинання просто істотно знижує рівень шуму. А його перевага в тому, що цього ефекту можна домогтися, використовуючи оздоблювальні матеріали та декор. Вони часто зустрічаються стінові панелі із звукопоглинальними ефектами. Наприклад, відмінним звукопоглинальним матеріалом для підлоги є коркове покриття, яке і на вигляд і на дотик має приємними характеристиками. Для стін прекрасно підходять фактурні шпалери, вищевказані стінові панелі, декоративна штукатурка. Варіантів маса і, використовуючи їх, ви не втратите сантиметри, як при звукоізоляції.

6. Диявол криється в деталях. Ця фраза належить навіть до звукоізоляції. Щоб домогтися максимального ефекту, ви повинні враховувати ваші індивідуальні умови - характер шуму, тип планування, матеріал стін та інше. Ви не досягнете успіху, якщо будете діяти навмання. Замість цього уважно вивчіть інформацію, сплануйте все, проконсультуйтеся із знаючими людьми і тільки потім починайте робити.

Хоч наша компанія і не може багато чого сказати про звукоізоляцію стін, але ми цілком можемо багато чого розповісти про стінові панелі. Компанія «Smart Space» вже довгий час займається виробництвом індивідуальних меблів. Столи, шафки, стільці та багато іншого робилося нами не раз і не два. Наші співробітники не раз, і не два підтверджували свою кваліфікацію. Так що звертаючись до нас, ви довіряєте роботу в руки майстрів.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист