Підвісні меблі

Іноді трапляється так, що ми хочемо бачити в своєму будинку щось незвичайне, особливе. Це може бути що завгодно, так як у різних людей різні смаки. І іноді цю інтер'єрну дивину досить складно дістати. Але це не означає, що від ідеї потрібно відмовитися. Навпаки, якщо вже є щось, що ви так сильно хочете, то потрібно щосили намагатися, щоб у вашій квартирі воно з'явилося, інакше ви будете ще довго мучитися думками про те, що може бути, все ж варто було піти на поводу у бажань, а не відмовлятися. Яскравим прикладом таких нестандартних інтер'єрних рішень є підвісна меблі. Вона не дуже поширена, але багато хто визнає, що виглядає вона дуже цікаво, вишукано і стильно. Звичайно, не у всіх стилях інтер'єру вона доречна, але при належному вмінні і бажанні в більшість інтер'єрів її все ж можна вписати. У даній статті ми розповімо вам про найпопулярніші видах підвісний меблів, які тільки використовуються в інтер'єрі.

24/03/2021
Підвісні меблі

Гойдалки

Гойдалки будинку - це відмінне рішення. Особливо для дитячої кімнати. По-перше, ви гарантовано порадуєте своїх дітей наявністю домашніх гойдалок. По-друге, виглядають вони досить цікаво і нестандартно, з інтер'єрної точки зору. Залежно від стилю інтер'єру, ви можете підвісити гойдалки на міцні мотузки або навіть на ланцюжок.

На гойдалці можна не тільки розгойдуватися, але і сидіти. Та й вам самим не завадить час від часу згадувати дитинство і радувати себе, розгойдуючись на своїх, персональних гойдалках, які не потрібно ні з ким ділити.

Крісло

Підвісні крісла дуже популярні. Вони стильно виглядають, мають гідними технічними характеристиками, додають інтер'єру нотки ексклюзивності і шику. Вони бувають або плетеними, або металевими, так само, зустрічаються варіанти з прозорого пластика. Є два варіанти підвішування таких крісел. Перший варіант - це безпосередньо до стелі. Другий варіант - підвішені до спеціальній підставці. Обидва варіанти мають свої переваги і недоліки, але їх практичне зручність однаково. У вітальні таке крісло буде відмінним інтер'єрним акцентом.

Полиця

Полиці, що кріпляться до стін, і так називають підвісними. Але в даній статті мова йде про варіанти, коли дошка підвішується до стелі або стіні за мотузки або ланцюга, а не на спеціальних кріпленнях. Такі полки виглядають дуже натурально і створюють в будинку атмосферу сільського будиночка. Особливо добре на таких полицях виглядають домашні рослини. Так що якщо ви хочете додати своїй кухні затишку і природного тепла, і у вас є кухонні рослини типу м'яти, без такої полиці просто не обійтися.

Стіл

Можливо, з практичної точки зору підвісний стіл - це не найкраще рішення. Але тут така ситуація, коли зовнішній вигляд відіграє величезну роль у виборі. Столи зазвичай кріпляться до стін на спеціальні гаки. Зовнішній вигляд може бути різним, але суть в тому, що вони виглядають дуже стильно. І ще один неочевидний плюс. Через те, що вони кріпляться на мотузки або на ланцюзі, їх висоту досить просто регулювати. Для дитячої кімнати це відмінний варіант «на виріст».

Ліжко

Природно, в цій статті не можна було обійтися без ліжок. Підвісні ліжка у більшості асоціюються з чимось романтичним, вишуканим, ніжним. І зазвичай робляться якраз такі моделі підвісних ліжок. Знову ж таки, з практичної точки зору вони не дуже зручні - на них не дуже зручно лягати, та й спускатися з них теж непросто, через їх рухливості. Але зовнішній вигляд такого ліжка окупає всі незручності. Спальню таке ліжко легко перетворить в казкове житло феї. Плюс, можливість погойдатися на ліжку теж вельми приваблива, давайте не будемо це заперечувати.

Хоч всі меблі і досить очевидна і проста, але знайти подібні моделі може виявитися дуже непросто. Але не в тому випадку, якщо ви звертаєтеся в компанію Smart Space. Ми робимо індивідуальні меблі на замовлення, так що, співпрацюючи з нами, ви можете отримати буквально будь-який «меблевий каприз».

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист