Плюси і мінуси суміщеного санвузла

Ще буквально пару років тому було лише одна думка - суміщений санвузол це зло, якого слід уникати. І це обумовлено тим, що довгі роки в одній квартирі могли проживати два, а то і три покоління сімей. Але все змінюється і зараз вже ведеться багато діалогів на тему того, що суміщений санвузол може дати певні переваги, і його недоліки не завжди принципові. Більш того, це думка знаходить безліч прихильників. І дійсно, якщо раціонально оцінити ситуацію, то можна зрозуміти, що дуже багато залежить від конкретної ситуації. І в деяких випадках суміщений санвузол може стати прекрасним рішенням. Але головне - це провести порівняльну характеристику, оцінити вашу конкретну ситуацію і проконсультуватися з професійним дизайнером інтер'єрів. І вже на основі зроблених висновків приймати рішення про об'єднання двох кімнат або відмова від цієї ідеї.

25/03/2021
Плюси і мінуси суміщеного санвузла

В даній статті ми розповімо вам про те, які плюси і мінуси ви можете знайти, раціонально оцінюючи суміщений санвузол. І хоч здається, що плюсів тут ніяких немає, насправді вони є і цілком вагомі.

Плюси

1. Економія простору. Часто туалет з ванною кімнатою об'єднують для того, щоб виділити більше місця для кухні, передпокої або навіть вбудованої шафи. Так що це відмінний спосіб зменшити одну кімнату і додати сантиметри в іншу без радикальних незручностей. Тобто у вас буде достатньо місця для ванної та туалету, але і передпокій ви теж збільшите. Хоча при цьому варіанті суміщений санвузол буде все ж менше, ніж міг би бути без відбирання сантиметрів.

2. Економія матеріалів. На об'єднаному просторі можна дуже добре заощадити. Найбільш очевидний приклад - це обробка стін. Адже доведеться обробляти на дві стіни менше, а це дуже суттєва економія. Але і це не все. Так само ви заощадите на дверях, так як ви будете використовувати одні двері замість двох. Ще очевидна економія на освітлювальних приладах, адже, знову ж таки, висвітлювати потрібно всього одну кімнату. А якщо у вас на підлозі система «тепла підлога», то вам буде потрібно один терморегулятор, менше розводки. І не забувайте про примусову вентиляцію - вона теж буде одна, але ж в окремих кімнатах для ванної кімнати і туалету потрібні дві вентиляції. Так що якщо порахувати, то економія виходить дуже і дуже суттєва.

3. Вдале планування. Якщо ви не збираєтеся забирати у об'єднаного приміщення сантиметри на благо кухні , наприклад, то у вас з'являється досить багато вільного простору, яке можна використовувати. Ви можете більш функціонально перерозподілити сантехніку, знайдеться місце для пральної машинки, і ще залишиться місце для вільного переміщення по кімнаті. До того ж, цілком може знайтися місце для повноцінної ванній, а не для душової кабінки. Так що таке сумісництво кімнат дозволяє зробити більш раціональне і зручний простір, користуватися яким буде в рази приємніше. Та й сам простір в кімнаті буде приємно гріти душу.

Мінуси

1. Черга. Якщо в родині більше ніж дві особи, то виникають проблеми з чергою. Вранці під кімнатою буде збиратися натовп з мешканців квартири. Після роботи буде та ж сама ситуація. А вже просто поніжитися у ванній годину або навіть два і зовсім буде дуже складно, так як потрібно буде вигадувати час так, щоб домашніх або не було вдома або вони всі спали. Тут навіть не вийти домовитися з усіма, так як навіть якщо за півгодини ви всіх повідомте, що збираєтеся довго і з задоволенням приймати ванну, то хтось так пропустить ваші слова повз вуха. Це може стати причиною невеликих побутових сварок і це неприємно. Але це проблема, яка не торкнеться тих, хто живе один. І навіть якщо ви живете удвох, то таких масштабів проблеми не буде, так як завжди можна знайти компроміс.

2. Запахи. На жаль, поєднуючи ванну і туалет, ми так само поєднуємо і запахи туалету. Подібна проблема спостерігається і в віталень, суміщених з кухнею - все кухонні запахи автоматично поширюються і на вітальню. Так що, цілком можливо, що вирішивши скупатися після того, як інша людина відвідав туалет в суміщеної кімнаті, ви натрапите зовсім не на аромати конвалій. І тут навіть освіжувачі і вентиляція не завжди допомагають - на видалення запахів потрібен час.

3. Недолік простору. Якщо ви все ж поєднуєте дві кімнати для того, щоб додати сантиметри іншій кімнаті, то, швидше за все, в приміщенні буде затісно. Більш раціональне розміщення сантехніки, звичайно, поліпшить ситуацію, але цілком можливо, що замість ванною, вам доведеться придбати душову кабіну, щоб заощадити простір.

Як ви могли помітити, більшість мінусів об'єднаного санвузла впирається саме у взаємодію членів сім'ї . Але вони абсолютно несуттєві, якщо ви живете один. А ось більш зручна і простора кімната - це вагомий аргумент для об'єднання. Тому, якщо ви живете один або удвох, то об'єднання цілком доречно. Якщо ж у вас велика сім'я, то краще цього не робити. Зате що точно варто зробити, так це придбати меблі, які прослужать вам довгі роки. Де це можна зробити? Звичайно в компанії« Smart Space ».

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист