Помилки в оформленні дитячої кімнати

Все найкраще - дітям. Ця фраза, звичайно, не означає, що потрібно себе всіляко обділяти, віддаючи все краще тільки дітям. Але ось що вона точно означає, так це те, що діти повинні бути забезпечені усім найкращим, наскільки ви можете собі це дозволити. А знаєте, що можна назвати дійсно найкращим, що ви можете запропонувати дитині? Гарна, комфортна і естетична дитяча кімната. У цій кімнаті дитина буде проводити дуже багато часу. І тому дуже важливо забезпечити його максимальним комфортом. Найпростіше це зробити, найнявши професійного дизайнера інтер'єрів - вони вже, швидше за все, не раз займалися облаштуванням дитячої та точно знають, на що звернути увагу. Але якщо ви хочете самі зайнятися цією кімнатою, то вам корисно буде знати про те, які помилки можна допустити, працюючи над інтер'єром даної кімнати і як їх уникнути.

25/03/2021
Помилки в оформленні дитячої кімнати

Власне, цю статтю ми і присвятили основним помилкам, які допускаються при створенні дитячої кімнати. А знаючи про те, як вони допускаються, ви цілком зможете їх уникнути.

Холодне світло

Неправильне освітлення може сильно вплинути на атмосферу в приміщенні. Найбільш очевидний варіант - погане освітлення, але про це вже сказано стільки, що сенсу повторювати немає. Але так само велику роль грає і тон освітлення. Це для кухні може бути відповідним холодне світло, дитяча же кімната набагато більш розташована до теплого висвітлення. А все тому, що в цій кімнаті дитина проводить більшу частину свого часу. І в таких умовах холодне світло робить кімнату незатишною, занадто формальною. Так що для освітлення дитячої кімнати потрібно вибирати лампи з теплим жовтим подтоном - так ви створите відчуття тепла і затишку.

Ігрова

Звичайно, в дитячій кімнаті дитина буде грати і веселитися. Але це не привід повністю облаштовувати цю кімнату як ігрову. Велика кількість яскравих квітів, акцент на ігровій зоні - невірний вибір. Так як крім ігор в цій же кімнаті дитина буде спати, робити уроки, спілкуватися з друзями. «Ігрова» дитяча кімната - це все одно, що спальна кімната дорослої людини , обладнана як робоча. Погодьтеся, незатишно виходить. Так що в дитячій кімнаті віддайте перевагу спокійним тонам і чесному розподілу по зонах. Велика кількість надмірно яскравих кольорів - взагалі не кращий варіант, так як вони будуть занадто розбурхувати дитини, що може викликати нервозність.

Дорогі покриття

Пам'ятайте, що дитяча кімната - це зовсім не те ж саме, що спальня для дорослих. Різниця полягає в самих власників - дорослі вміють цінувати дорогі речі і акуратно з ними звертатися, в той час як діти такі навички ще не придбали. Згодом це звичайно прийде, але ось на час дитинства дозвольте своїм дітям скаженіти і грати без вашої остраху пошкодити щось занадто цінне. Особливо це відноситься до покриттів - дорогий паркет, шпалери або навіть стінові панелі краще приберегти для більш« дорослих »кімнат.

< p> Розташування ліжка

Розташування ліжка може дуже сильно вплинути на здоров'я вашої дитини. Так що і до питання її розташування потрібно підійти дуже відповідально. По-перше, не варто розташовувати дитяче ліжечко близько до вікна. Адже вікно - це місце, де найчастіше виникають протяги, і ваша дитина може застудитися через це. По-друге, не варто розташовувати ліжко біля дверей. Це теж місце концентрації протягів, та й в цьому місці звукоізоляція ослаблена, так що дитина може чути шум з інших кімнат, і це буде заважати йому спати. Так що постарайтеся врахувати ці два моменти.

Високі шафи

Дитячої кімнатою користуються діти - досить очевидне твердження. Але коли мова доходить до систем зберігання, багато про це різко забувають. Інакше як пояснити те, що в дитячу кімнату встановлюється високий і глибокий шафа, половиною полиць якого дитина просто не може користуватися через те, що ще не виріс? Не робіть цю помилку - встановлюйте шафи, полиці, комоди, ящики, якими дитина зможе користуватися без праці. Меблі на виріст теж не дуже актуальна - доросла людина без праці буде користуватися низькими меблями, а ось дитина до високої сам не дотягнеться.

Ковролін

На перший погляд, ковролін - це відмінне рішення для дитячої кімнати. Пухнастий, м'який, теплий, він не дасть дитячим ніжкам замерзнути, а батьків буде радувати своїм затишним зовнішнім виглядом. Це прекрасно звучить, але реальність дещо сумніше. Плями від розлитого чаю, фарби, вуличного бруду видалити не так-то просто, а часто і зовсім неможливо. А ще він чудово накопичує пил, так що забиратися доведеться дуже часто, щоб у дитини не виникло алергічних реакцій. Так що ламінат або лінолеум за своїми характеристика набагато зручніші, ніж ковролін. А для затишку краще покладіть на підлогу невеликий м'який килимок.

Штори

Красиві, вишукані і важкі штори будуть доречні в вітальні, а не в дитячій кімнаті, хоча багато дорослі мають іншу думку. Для дитячої кімнати такий серйозний аксесуар не підходить - в такий шторі легко заплутатися, її легко зірвати разом з карнизом. Та й сам настрій, яке створюють такі штори, якось не в'яжеться з концепцією дитячої кімнати. Тому краще віддайте перевагу шторам з легких матеріалів. А ще краще - зверніть увагу на римські штори. Вони дуже економічні з точки зору простору, приємно виглядають, заплутатися в них і зірвати їх вкрай складно. Для дитячої - саме те.

Чесне розподіл

Якщо в кімнаті живуть двоє дітей, то і кімнату потрібно ділити порівну. Але цю очевидну річ батьки часто забувають, і віддають більшу частину кімнати, наприклад, молодшій дитині, адже він маленький, а старший повинен це розуміти. Але це нечесно по відношенню до старшій дитині. Так що кімната повинна бути розділена порівну, без оглядки на стать і вік. Інакше обділений дитина буде дуже ображений.

Не знаєте, де купити якісні меблі для дитячої кімнати? Зверніться в компанію« Smart Space ». Ми пропонуємо індивідуальні меблі на замовлення, так що вона буде ідеально підлаштована під розміри вашої кімнати і вік ваших дітей. Та й якість вас порадує.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист