Помилки в дизайні низьких кімнат

В інтер'єрі може бути безліч проблем. Занадто великі або занадто маленькі кімнати, нестандартне планування, нерівні стіни, нерівні стелі, занадто високі стелі, занадто низькі стелі. І ось низькі стелі - це проблема нарівні з проблемою маленьких кімнат. Тут нічого не можна виправити, потрібно тільки вчитися уживатися з цією проблемою і знаходити способи маскувати цей недолік. Звичайно, завдання не з простих - ті ж маленькі кімнати поширені повсюдно, чого не скажеш про низьких стелях. Тому, не кожен дизайнер зможе адекватно працювати з такою проблемою. Особливо якщо дизайнер в основному працює з лофт-інтер'єрами - там-то якраз характерною рисою є високі стелі. Але не можна назвати проблему нерозв'язною. І навіть без дизайнера ви цілком можете нормально облаштувати житло з низькими стелями. Головне в цій справі - розуміти, що можна, а що не можна робити. А ця стаття як раз вам допоможе.

26/03/2021
Помилки в дизайні низьких кімнат

В даній статті ми розповімо вам, чого не варто робити в інтер'єрі кімнат з низькими стелями. Пам'ятаючи про ці нюанси, ви зможете навіть самостійно зробити свій майбутній інтер'єр в рази привабливіше і комфортніше.

Яскраві і темні кольори

Яскравий або темну стелю візуально виглядає нижче, ніж він є на самому справі. Це цілком припустимо, якщо у вас високі стелі, але в разі, коли у вас невисока кімната, краще підібрати щось більш доречне. Але є і виключення - чорний колір. Чорна стеля навпаки, візуально збільшує відстань до нього. Ще один хитрий хід - стіни і стеля одного кольору. Тут теж не варто використовувати темні або яскраві кольори, так як вони можуть сильно нашкодити приміщенню. Але якщо ви будете використовувати пастельні кольори, то ви зможете істотно збільшити відстань до стелі. Тільки візуально, звичайно, але і цього досить. Такий варіант буде мати гарний вигляд у спальній кімнаті, де м'які кольори дуже затребувані.

горизонтальні лінії

Як відомо прописну істину - вертикальні лінії подовжують, але звужують, а горизонтальні розширюють, але роблять нижче. Так що для невисокою кімнати не варто використовувати горизонтальні лінії - вони тільки ще більше візуально зменшать висоту кімнати. Замість них варто вибрати горизонтальні лінії в інтер'єрі - вони роблять прямо протилежні речі, що і потрібно у випадку з низькими стелями. До того ж, на тій же кухні вертикальні лінії будуть виглядати доречно і навіть стильно, так що не варто нехтувати цією хитрістю. Меблі теж потрібно підбирати таким чином, щоб вона як би тягнулася вгору.

Ліпнина

Ліпнина відбирає у стелі дорогоцінні сантиметри. А з огляду на те, що вона найчастіше округла, вітіювата і текстурная, то і візуально вона забере чимало. Так що намагайтеся уникати її у випадку з низькими стелями. Тут звичайно є винятки - кесонні стелі. Вони теж забирають сантиметри, але за рахунок своєї специфічної форми візуально піднімуть стелю. Та й у вітальні виглядатимуть просто чудово, так як кесони самі по собі дуже естетичні. Але тут теж треба індивідуально оцінювати - чи може ваш стелю пожертвувати цими сантиметрами або краще обійтися простий фарбуванням.

Масивні люстри

Масивні звисають люстри, очевидно, робилися не для низьких стель. По-перше, вони візуально вкорочують висоту кімнати, так як займають повітряний простір під стелею. А по-друге, ви гарантовано будете зачіпати таку люстру головою, так як висота потоку не дозволяє їй висіти досить високо, щоб ви її не дістати. Тому краще віддати перевагу компактним плафонам, які кріпляться щільно під стелею. До речі, такі типи стельових світильників так само доречні і для дитячої кімнати, так як менше шансів, що діти зачеплять таку люстру.

Масивні меблі

Великі, приземкуваті предмети візуально стискають простір, і це працює як вшир, так і вгору. Тому для низьких кімнат не варто вибирати такі меблі. Набагато доречніше буде виглядати меблі з простими, чіткими лініями, прозорими елементами. Наприклад, скляна книжкова полиця. Дивани варто вибирати на високих ніжках, то ж відноситься і до крісел. Так само, краще вибирати меблі, зроблену зі світлої деревини. Метал, скло і дзеркальні поверхні - це відмінні рішення для невисокою кімнати, так як вони візуально додають простору. Наприклад, дзеркальний кухонний фартух може стати не тільки цікавим інтер'єрним рішенням, але і хитрістю, яка візуально додасть вам пару зайвих сантиметрів в приміщенні.

Де ж знайти якісну і вишукану меблі на тонких ніжках, щоб ваше житло виглядало вишукано ? Можна в магазинах, а можна звернутися в "Smart Space". І тоді ви отримаєте не просто гарні меблі - а гарні меблі, зроблену спеціально для вас.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист