Нові рішення в облаштуванні кухні

Кожна кімната час від часу потребує того, щоб в її інтер'єр впроваджували різноманітні інновації і зміни. Це виправдано не тільки з точки зору постійно мінливих модних тенденцій, але так само і з-за того, то сучасні технології можуть істотно поліпшити ваше життя. Але взагалі інновації можуть бути в різних областях, як в техніці, так і в стилі інтер'єру, використовуваних матеріалах, аксесуарах і т.д. Багато хто вважає такі зміни примхою і не прагнуть міняти щось в кімнаті, але подібне зациклення на всьому звичному просто не дасть вам можливості поліпшити ваше життя. Кращий варіант - коли над оновленням вашого інтер'єру працює професійний дизайнер інтер'єрів. Адже вони мають набагато більші знання про те, як потрібно формувати інтер'єр в кожному індивідуальному випадку. Але і без цього можна обійтися, якщо ви уважно вивчите доступні вам джерела інформації.

25/03/2021
Нові рішення в облаштуванні кухні

В даній статті ми розповімо вам про те, що нового зараз відбувається з інтер'єром кухні. Адже для кухні йти в ногу з часом просто необхідно, інакше дана кімната швидко застаріє і втратить свою функціональність. І ось парочка нових цікавих ідей, які можна втілити в інтер'єрі даної кімнати.

Суміщена кухня

Зараз квартири-студії стають все більш популярними, так як вони є відмінним компромісом між економією простору і наявністю все того ж простору. Природно, з'єднувати в собі обидва цих параметра дозволяє правильне зонування. І зонувати найчастіше доводиться кухню, поєднану з вітальнею.

Це набагато простіше, ніж здається, і існує досить велика кількість варіантів того, як це можна зробити. Почати можна з розташованого посеред кімнати дивана, який ніби відокремлює одну зону від іншої, чітко їх розмежовуючи. Продовжити можна використанням барних стійок, що володіють безліччю корисних варіантів їх використання і відмінно поділяють на зони приміщення навіть без допоміжних способів, на зразок іншого кольору стін і підлогового покриття в різних частинах приміщення. І закінчити можна спеціальними прозорими акриловими або скляними панелями, які витончено ділять кімнату навпіл, але не з'їдають простір через їх прозорості.

Вбудована техніка

Кому б не хотілося ідеально підігнані по розмірах кухню, без зазорів і різниці в висоті різної побутової техніки? Мабуть, про це мріє переважна більшість домогосподарок, особливо з числа тих, що дуже серйозно ставиться до чистоти на кухні. Час, проведений за отдраіваніе всіх цих проміжків, що впали туди столові прилади - все це буквально розриває нам душу. Але завдяки мінімалізму концепція вбудованої техніки зараз виходить на зовсім інший рівень. Нержавіюча сталь плюс чорне скло дозволяють створити абсолютно рівну і гладку поверхню.

Причому, вбудована кухня може бути актуальна як на просторій кухні, так і на невеликий. У просторій кухні все прилад розміщуються горизонтально, тобто так, як ми завжди звикли. Ну а для кухонь невеликих розмірів актуальним варіантом буде вертикальне розташування. І при будь-якому варіанті вбудована техніка буде виглядати органічно і стильно.

Багатофункціональність

Природно, нікому не хочеться захаращувати приміщення великою кількістю предметів. Тому так популярна різні меблі з місцем для зберігання предметів, ну а на кухні активно використовуються багатофункціональні предмети і техніка. Взяти ті ж духові шафи - зараз вони можуть і приготувати на пару, і просто розігріти, і працювати в режимі гриль. Найбільш це властивість виражено в техніці, а й прості меблі не відстає - ті ж барні стійки часто використовуються і як обідні столи, і як місце для зберігання деяких кухонних речей.

«Розумна» техніка

«Розумна» техніка зараз тільки на шляху впровадження в нашу побутову життя, але більшість не може не визнати, що вона може зробити життя максимально простий. Розумні чайники можуть управлятися за допомогою смартфона, і рівно до вашого приходу у вас буде гаряча вода. За допомогою все того ж смартфона ви можете включити кондиціонер в спальній кімнаті і з такою ж легкістю його вимкнути, навіть не перебуваючи вдома.

Функція відкладеного запуску взагалі використовується дуже давно, і говорити про неї практично безглуздо. Розумні варильні панелі створюють кілька зон нагріву і дозволяють з легкістю підтримувати температуру, та й управляти ними просто елементарно. Звичайно, фінальна форма всього цього - система «розумний будинок», а й окремо вони можуть сильно поліпшити життя.

Відкрита система зберігання

Буквально п'ять років тому ніхто й подумати не міг про тому, що відкриті полиці і пенали на кухні придбають таку популярність. Переважна більшість впевнено віддавала свої голоси закритим полкам. Але зараз все змінилося, і відкрита система зберігання виходить на перший план. Адже користуватися їй набагато простіше - не потрібно нічого відкривати-закривати, простіше розглянути, що знаходиться на полиці. Але важливо розуміти, що повністю на цю систему зберігання мало хто переходить, так як виставляти на загальний огляд каструлі, запасну посуд і т.д. Так що найкращим варіантом буде комбінування відкритою і закритою систем зберігання. Причому, не тільки на кухні, але і в передпокої теж.

Нові тенденції на кухні - це звичайно прекрасно, але найголовніша тенденція залишається одна і з часом вона не зміниться. Якісна і красива меблі потрібні незалежно від трендів. Ну а де знайти такі меблі, щоб вона ідеально вписалася в вашу кухню, і вам було б ідеально зручно нею користуватися? Звичайно ж, в компанії "Smart Space". Ми створюємо меблі на замовлення, так що вам не доведеться хвилюватися про те, підійде вона вам чи не підійде. Та й якість пропонованих нами товарів найчастіше на голову вище того, що пропонують в більшості магазинів меблів. Так що якщо ви звернетеся до нас, ви гарантовано не пошкодуєте про своє рішення, навпаки, ви гарантовано повернетеся до нас ще не раз і не два.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист