Міфи про дизайн інтер'єру

Не всім зрозуміло, чим все таки займаються дизайнери інтер'єрів і що це взагалі "дизайн". Через це люди легко піддаються помилкам і різним стереотипам, і йти до дизайнерів не хочуть. Їм здається, що послуги дизайнера зовсім не важливі і ніякого практичного значення не мають. А між тим, користь від дизайнера інтер'єрів величезна, адже вони не тільки «наводять красу» в приміщенні, але і допомагають раціонально використовувати простір, використовувати предмети інтер'єру по-максимуму, знаходити рішення навіть для складних інтер'єрних ситуацій, виправляти і маскувати дефекти, висуваючи вперед позитивні сторони інтер'єру. Інтер'єр руками простої людини цілком може виглядати непогано і навіть стильно. Але інтер'єр від дизайнера інтер'єру буде підкоряти не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і зручністю використання, доречністю кожної окремо взятої речі. Багато хто цього не розуміють і перебувають в полоні міфів, що не відносяться до реальності.

25/03/2021
Міфи про дизайн інтер'єру

Отже в цій статті ми розповімо вам, яка ж реальність і розвінчаємо кілька найпопулярніших міфів про роботу дизайнерів інтер'єру і про дизайн зокрема. Можливо, після цієї інформації ви зможете більш раціонально оцінювати цей вид діяльності і вирішувати, чи потрібні вам їх послуги не на основі реальних фактів, а не помилок.

Тривала робота

В уявленні багатьох , дизайн це дуже тривала і копітка робота, яка може зайняти кілька місяців. І в чомусь вони мають рацію - це і правда дуже копітка робота, але далеко не така тривала, як вам видається. Звичайно, не можна точно сказати, скільки конкретно займає робота над дизайном, так як вона може варіюватися в залежності від складності проекту, обсягів роботи, кількості правок з клієнтом. Наприклад, робота над дизайном тільки вітальні і над трикімнатної квартирою, очевидно, займуть різну кількість часу. Але якщо говорити усереднено, то за місяць ви, швидше за все, отримаєте свій проект в його кінцевому вигляді.

До того ж, деякі компанії вже мають якісь шаблони дизайну. І якщо замовнику потрібен дизайн дуже терміново, то він цілком може вибрати найбільш вподобаний шаблон і разом з дизайнером адаптувати його під вашу квартиру і потреби. Зазвичай, такі роботи і коштують дешевше, і часу займають менше.

Дорожнеча

Ще одна помилка - це ціна проекту. Більшості здається, що це непомірна розкіш і звичайній людині краще не витрачати гроші на це. Ну, якщо ви замовляєте дизайн у якогось майстра світового масштабу, то це звичайно актуально. Але більшість звичайних, цілком компетентних дизайнерів, беруть цілком посильні для обивателя гроші. Більш того, часто можна заощадити, відмовившись від ряду послуг, які можуть здатися вам непотрібними. Наприклад, вам не потрібна візуалізація дитячої кімнати - ви можете від неї відмовитися, разом з тим знижуючи вартість проекту.

Висока вартість предметів інтер'єру

Багато хто думає, що працюючи над інтер'єром, дизайнер орієнтується виключно на італійську меблі з дорогоцінних порід дерев. І в підсумку якщо не сам проект, то його реалізація вже точно буде коштувати вам неймовірно дорого. І це черговий міф. По-перше, в більшості випадків бюджет заздалегідь обмовляється, так що і дизайнер працює виключно в рамках цього бюджету. По-друге, навіть якщо дизайнер і вважає за потрібне використовувати дорогі меблі, він завжди пропонує альтернативні варіанти, що знаходяться в більш низької цінової категорії. Так що якщо ви не хочете обідній стіл з оніксу, то цілком знайдеться більш доступний варіант.

Вигадлива креативність

Часто вважається, що дизайнер не працює над «побутовими» варіантами інтер'єру. Замість цього він створює проекти з вражаючим зовнішнім виглядом, екстравагантними барв, яскравим декором, жити в яких навіть на перший погляд досить непросто. Але цей стереотип заснований на різних телешоу, які не зацікавлені в простому функціональному інтер'єрі, так як він не дасть потрібного ефекту. Більшість же «реальних» дизайнерів навпаки, зацікавлені в функціональності і зручності створеного інтер'єру. Тому і створюють інтер'єри, що не вразять вас з першого погляду і в саме серце. Але зате вони будуть виглядати приємно, їх буде легко реалізувати і жити в такому інтер'єрі буде комфортно. Так що кислотні кольори, гігантські люстри з кришталю і величезне кругле ліжко у спальній кімнаті - це зовсім не відноситься до звичайного дизайну, яким займаються професіонали.

Цим може займатися кожен

В уявленні більшості, людині потрібен просто хороший смак - і він вже може називати себе дизайнером. Але це не так. По-перше, хороший смак теж треба виробляти, а це далеко не так просто, як здається. По-друге, це помилка зростає з думки про те, що дизайнер просто підбирає меблі і покриття, а це теж помилка. Дизайнер повинен розбиратися в ергономіці, мати знання про технічні характеристики матеріалів, постійно моніторити ринок матеріалів і меблів, мати знання про будівництво, розбиратися в архітектурних нюансах, вміти складати проектну документацію, вміти креслити креслення, в кінці кінців. Це тільки здається, що дизайнер аби як розставив меблі і сантехніку в ванній кімнаті . Насправді він врахував розташування трубопроводу, вікон, розміри кімнати, її форму, розташування дверей і на основі цього розподілив меблі і сантехніку так, щоб використовувати її було максимально зручно, і вона не доставляла проблем при експлуатації.

відсутність індивідуальності

Деяким здається, що звертатися до дизайнера нерозумно, так як він зробить все на свій смак, абсолютно ігноруючи ваші уподобання. І через це проект буде позбавлений індивідуальності, та й вашого в ньому буде зовсім небагато. Це наполовину актуально в ситуаціях, коли ви вибираєте робити проект по шаблону, але навіть тут це не зовсім вірно, так як все одно проект адаптують під ваші умови і потреби. У разі ж, коли проект робиться з нуля, дизайнер працює саме на основі ваших побажань, а не на основі своїх. Так що якщо ви хочете хай-тек кухню - ви її отримаєте, головне сказати про це дизайнеру.

дизайнер обманює

Ще одна поширена помилка - це думка про те, що дизайнер завжди буде обманювати вас в свою користь. І частково це правда, так як недобросовісні фахівці дійсно будуть так робити. Як і недобросовісні фахівці в будь-якій області. Нормальні ж дизайнери не зацікавлені в обмані, так як вони дивляться на перспективу - якщо замовнику сподобався проект, то він повернеться або порадить близьким звернутися в цю компанію. Так що навіть розглядаючи ситуацію просто з позиції вигоди - обман не вигідний. Не кажучи вже про те, що професіоналу просто не потрібно обманювати, так як він відразу все робить якісно. І якщо рекомендує якусь меблеву компанію, то рекомендує через зручності роботи і якості меблів, а не тому, що йому платять.

компанія «Smart Space» вже довгий час займається виробництвом індивідуальних меблів. Якість нашої роботи було оцінено не тільки різними офісами, ресторанами, а й простими людьми, які вирішили співпрацювати з нами. І ми нікого ні разу не розчарували. Незмінно висока якість матеріалів дозволяє створювати нам дійсно якісні предмети побуту, користуватися якими просто фізично приємно. Можливо, вам здається, що це порожні слова. Просто зверніться до нас - і ви переконаєтеся в правдивості наших слів.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист