Меблі для приймальні

Приймальна це перше, що бачить відвідувач, увійшовши в офіс компанії, і саме по враженню від приймальні формується попередню думку про компанії.

Невдало підібрані меблі, невідповідний стилю компанії інтер'єр може навіть відштовхнути потенційних клієнтів, партнерів. Адже за зовнішнім виглядом приймальні можна зробити висновки про те, наскільки успішна компанія, висновки про її основні принципи та стилі роботи. Ми постараємося дати вам кілька порад з підбору меблів для приймальні.

15/03/2021
Меблі для приймальні

Єдиних вимог до оснащення приймальних немає, але на деякі моменти потрібно звернути особливу увагу. Меблі в приймальню краще підбирати в тому ж стилі, що і меблі в усьому офісі. Меблі повинна бути ергономічною, зручною, якісною, мати презентабельний вигляд. Гармонійність зовнішнього вигляду приймальні, і то, наскільки всі елементи інтер'єру поєднуються один з одним по стилю і кольору, впливає не тільки на працездатність співробітників, але на настрій відвідувачів.

Умовно меблі для прийомних можна розділити на два види: для секретаря (стійка ресепшн) і для відвідувачів (зона очікування).

<Робоче місце для секретаря/

Сьогодні великого поширення набули стійки ресепшн (reception). Стійка-ресепшн це обличчя компанії, тому виправданим буде виготовлення її з дорогих матеріалів, у перевіреного виробника меблів. Стойкімогут мати різну форму, розмір, зовнішній вигляд і комплектацію, ці характеристики багато в чому залежать і від роду діяльності компанії. Наприклад, якщо мова йде про готелі або великої компанії, де передбачається великий потік відвідувачів і кілька робочих місць секретарів, то найкраще підійде довга і висока стійка-стіл.

Якщо ж потрібно обладнати приймальню невеликої компанії, магазину, то оптимальним рішенням буде міні-ресепшн невеликих розмірів, що має закруглену або кутову форму.Желательно, щоб стійка ресепшн розташовувалася навпроти дверей, в цьому випадку, відвідувачам відразу буде зрозуміло, до кого потрібно звертатися з питаннями.

Сьогодні компанії-виробники офісних меблів пропонують як модульні серії ресепшн, так і виготовлення під замовлення. Обидва варіанти мають свої переваги. Модульні стійки зручні тим, що дозволяють проводити перепланування приміщення, модулі можна міняти місцями або доповнювати новими.

Стойка-ресепшн, виготовлені під замовлення, як правило, проектується для конкретного приміщення, з урахуванням всіх його особливостей, з урахуванням специфіки роботи компанії та її вимог. Для виготовлення стійок можуть використовуватися різні матеріали: ДСП, дерево, МДФ, метал, скло, пластик, штучний камінь, вибір матеріалу залежить від обраного стилю. Наприклад, класика це натуральне дерево, МДФ або ДСП, Hi-Tech це метал, скло, камінь. Декорувати стійку можна підсвічуванням, натуральною шкірою, шкірзамінником або пластиком.

Стойка-ресепшн за своєю конструкцією складається з двох рівнів – стільниця для відвідувачів, на якій вони можуть заповнити папери і робоча зона секретаря. Робоча зона секретаря повинна бути широкою, має бути достатньо простору, як для роботи секретаря, так і для розміщення офісної техніки. Довжина стійки повинна бути такою, щоб одночасно за нею можна було прийняти як мінімум двох відвідувачів. Стійка-ресепшн повинна обов'язково доповнюватися тумбами, закритими шафами для документів або стелажами, це дозволить не захаращувати стійку паперами, документами і приймальня матиме акуратний вигляд.

Зона очікування.

Крім стійки ресепшн, велику увагу потрібно приділити і зоні очікування. Потрібно подбати про те, щоб відвідувачі провели час, чекаючи своєї черги, або мали додаткову можливість підготуватися до зустрічі в комфортних умовах. Тому диван це важливий елемент меблів для приймальні. Якщо мова йде про установи з великим потоком клієнтів, медичних компаніях, готелях, то диван потрібно доповнити кріслами або стульямі.Разместіть м'який куточок краще на видному місці, а якщо дозволяє площа приймальні, то журнальний столик, тумби з розкладеними газетами і журналами відмінно доповнять інтер'єр і посилять позитивне враження про компанію. Меблі для приймальні краще підбирати в спокійних, неяскравих кольорах, для дивана оптимальним варіантом оббивки буде шкірозамінник або шкіра.

Меблі для приймальні це один з показників добробуту компанії, тому не рекомендується економити на ній. Купівля якісним, зручним меблів для приймальні це вигідне вкладення, яке обов'язково виправдає себе залученням нових партнерів, клієнтів.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист