Як вибрати стиль інтер'єру

Вибір інтер'єрного стилю багато в чому залежить від того, що взагалі хоче бачити в своєму будинку сам господар. Але це не скасовує того факту, що будь-якому будинку одні стилі більш відповідають, а інші не відповідають зовсім. Це звичайно не суворі правила, але це специфіка того, як оцінюють ваше житло. Наприклад, якщо ваша квартира розташована в центрі, то в ній очікують побачити який-небудь сучасний інтер'єрний стиль, а ось кантрі викличе здивування. Звичайно, власник житла не зобов'язаний підлаштовуватися під суспільні норми, але якщо він хоче щоб квартира й інтер'єр перебували в гармонії, то до порад, які будуть приведені в даній статті, варто прислухатися. Дана стаття не розкриє вам якихось особливих секретів, але цілком доступно і просто роз'яснить, які варіанти будуть найбільш підходящими у вашій конкретній ситуації. Але пам'ятайте, що головний вибір все ж за вами.

25/03/2021
Як вибрати стиль інтер'єру

Отже, для початку давайте з'ясуємо, як же визначити, в яку суму повинен обійтися вам інтер'єр, який буде відповідати вашому житлу. Обчислюється дуже просто - за 100% береться вартість вашої квартири, а 35% - це якраз ідеальна вартість вашого інтер'єру. Коливання, звичайно ж, можливі, але якщо ваш інтер'єр варто половину або більше вартості від квартири - варто задуматися і стримати витрати. Взагалі, оптимальний інтер'єр можна приблизно визначити ще й за типами будівель.

Хрущовки, путінки, брежневки

Такі будови були створені з єдиною метою - надати людям житло. В ідеалі - зручне житло. А ось стиль, вишуканість і витонченість тут в розрахунок не бралися. Так що найкращий стиль інтер'єру для таких квартир - це стиль функціональний і практичний, сконцентрований на зручність власника, а не на високій естетиці форм і фарб. Простіше кажучи, в такій квартирі будуть доречні мінімалізм, скандинавський стиль, еко-стиль і інші подібні стилі. Так само, варто звернути увагу на елементи хай-тека, особливо це відноситься до інтер'єру кухні . Але взагалі, єдине, чого такі квартири точно не переживуть, так це класичні стилі. В іншому, при правильному підході ви зможете зробити з хрущовки практично що завгодно і з яким завгодно інтер'єром.

Пам'ятники архітектури, дореволюційні, довоєнні будинки

Будинки «з історією» - це чудова річ , насправді. Вони відрізняються високими стелями, зручним розташуванням, досить просторими приміщеннями. Та ще на додачу на стелі може знайтися цікава ліпнина.

Природно, до таких будинків потрібно підходити дуже обережно, щоб не зіпсувати все неправильно підібраним стилем. Справа в тому, що такі квартири дуже «характерні» і впровадження того ж мінімалізму в таку квартиру буде простою тратою грошей. Квартира буде виглядати безглуздо, стиль не розкриє себе, а гроші будуть вже витрачені. Таким квартирам дуже йдуть класичні стилі, так само відмінно підійдуть ампір і ар-деко. Так само, варто приділити увагу Шеббі шику - він може зробити квартиру чарівно-прекрасній, а спальна кімната в цьому стилі просто зачарує вас. Сучасні стилі інтер'єру теж можуть використовуватися, але вони повинні виглядати більш м'яко і класично.

Новобудови

Такі квартири разюче відрізняються від всіх вищезазначених варіантів. Вони можуть порадувати власника просторими кімнатами, вільним плануванням і загальним орієнтуванням на простір і легкість. В таких квартирах абсолютно недоречно виглядатимуть класичні стилі, адже навіть сама архітектура у таких приміщень висловлює стриманість і помірність. Так що, очевидно, що звернути свою увагу при облаштуванні таких квартира потрібно на сучасні стилі інтер'єру. В таких квартирах буде добре виглядати стиль лофт, хай-тек, гранж. Це буквально безпрограшні варіанти.

Але в цілому потрібно розуміти, що конструкція таких квартир може дозволити вам реалізувати в них практично будь-який стиль, і навіть класичні стилі можна органічно вписати в таку квартиру. Головне - використовувати сучасні рішення і актуальну меблі. Творчі стилі інтер'єру так само будуть добре виглядати в такій квартирі, а велика вітальня дозволить вам створити щось цікаве.

Високий сегмент новобудов

Це квартири «вищого класу». Вони пропонують вже встановленими безліч сучасних рішень, так що, знову ж таки, складно буде вписати в такі квартири досить консервативні класичні стилі. Різні творчі стилі, на зразок кітчу, тут теж не приживуться - надто вже представницькі квартири. Залишаються сучасні стилі, які були в цій статті, не залежать не раз.

Сучасна, якісна меблі - це не розкіш, а життєва необхідність. Гарні меблі не просто радує вас своїм зовнішнім виглядом і терміном служби, вона так само правильно підтримує вашу спину, знімає напругу, підтримує правильну висоту столу, дозволяє раціонально зберігати речі і ще багато чого корисного. Де придбати таку індивідуальну меблі, яка буде повністю відповідати вашим запитам? Звичайно ж, в компанії« Smart Space ».

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист