Як утеплити мансарду

Мансарда - це житлове приміщення на стелі, характерною ознакою якого є похилий дах. Облаштування мансарди може бути обумовлено декількома потребами. По-перше, це необхідність в додатковому житловому просторі. І по-друге, просто додаткова кімната з нестандартним плануванням. Які б цілі ви не переслідували, для того, щоб це приміщення було досить зручним для вас, потрібно його правильно облаштувати. Адже чим якісніше і правильніше ви це зробите, тим більше підготовленим до «житловим» умов воно буде - адекватний температурний режим, відсутність протягів або протікання, адекватна циркуляція повітря. Взагалі, найбільш складною частиною підготовки мансарди є саме утеплення. Решта заходи в рази простіше і звичніше нам. Але ось з утепленням мансарди в житті навряд чи хтось зустрічався, тому перед початком вам потрібно розібратися, на що варто звернути увагу і що потрібно робити.

24/03/2021
Як утеплити мансарду

І дана стаття як раз допоможе вам в цій нелегкій справі. Пам'ятайте, що облаштування мансарди - це в будь-якому випадку недешевий захід, так що перед тим, як їм зайнятися, подумайте, а чи можете ви собі це дозволити, і так чи вам це потрібно. Ну а зараз давайте почнемо розбиратися, що ж потрібно для утеплення.

Підготовка крокв

Найперший етап - це підготовка крокв. Без правильної підготовки вся конструкція може просто розвалитися, а це вам точно не потрібно. Перед початком процесу утеплення обробіть деревину спеціальними засобами, з вогне-біозахисними функціями. Це максимально продовжить термін служби. У звичайному утепленні житлових приміщень даний етап зазвичай не потрібний, але в даній ситуації дуже важливий, так що не забудьте про нього.

парозахисту

Щоб забезпечити парозахисту, потрібно всю поверхню даху укрити пароізоляційній плівкою. Причому, укладати її потрібно внахлест, проклеівая місця нахлеста двостороннім скотчем. Саму плівку потрібно кріпити або за допомогою цвяхів, або за допомогою степлера. Це потрібно для того, щоб утеплювач не намокав від пари, яка піднімається під дах.

Укладання плит

Це один з найважливіших моментів. Так що постарайтеся підібрати якісний утеплювач і правильно його укласти. Інакше ви можете істотно втратити тепло. Кріпиться утеплювач на оцинковані саморізи. Так само, постарайтеся знайти порівняно легкий утеплювач, щоб йшла менше навантаження на крокви.

Гідроветрозащіта

Цей момент теж важливий, так як захищає дане приміщення в непогоду. Адже вам би не хотілося, щоб у вашій спальній кімнаті , наприклад, початок капати зі стелі. Це так само важливо ще й тому, що при намоканні «утеплювач» втрачає свої властивості, тому його теж потрібно захищати. Хоча, зараз є варіанти утеплювачів, які захищені спеціальним шаром, так що якщо не хочете возитися з гидрозащитой, то зверніть на них увагу.

Вентиляційний зазор

При правильному монтажі теплоізоляції виходить цілісна, герметична поверхню. Тому, між утеплювачем і латами потрібно укласти контрбрус, який додатково зафіксує утеплювач. Ось його повинна збігтися з віссю стропильних плит. Він і створить Вентильований канал. Без вентиляції дерев'яні конструкції і утеплювач прослужать в рази менше, так що не варто нею нехтувати.

Решетування і покрівельне покриття

Власне, це фінальний етап. Якщо всі попередні пункти були виконані правильно, то єдине, про що вам потрібно подбати, так це про те, щоб покриття захищало від опадів.

Ну а після того, як всі підготовчі роботи будуть проведені, вам залишиться тільки придбати меблі для даного приміщення. І зробити ви це можете в компанії« Smart Space ». Якісна і красиві меблі - це наш коник.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист