Як утеплити квартиру без ремонту

Холод - це зовсім не те, що хотілося б відчувати в своїй квартирі. Якраз навпаки, повертаючись з холодної вулиці, хочеться зануритися в атмосферу тепла і затишку. А які вже тут тепло і затишок, якщо по квартирі гуляють протяги і температура в приміщенні нижче 18 градусів. Тут вже не до розслаблення. І мова не обов'язково йде про некомпетентність компаній, які відповідають за опалення наших осель. Часто проблеми укладені в невеликих нюансах нашого житла, які, тим не менш, сильно псують нам життя. Часто, коли розумієш, що квартира не дуже-то і готова до холодів, вже настає час холодів і робити ремонт, щоб виправити помилки, вже пізно. І для таких випадків існує ряд рекомендацій стосовно того, як утеплити своє житло, не вдаючись до повномасштабного ремонту. І, треба сказати, ці поради часто виявляються досить дієвими.

26/03/2021
Як утеплити квартиру без ремонту

В даній статті ми якраз і розповімо вам про те, як впоратися з осінніми та зимовими холодами без ремонту. Хоча, ми не можемо не визнати, що часто ремонт - це найкращий вихід із ситуації.

Перевірте двері

неутеплені двері можуть значно охолоджувати не тільки передпокій, але і всю квартиру в цілому. Так що в першу чергу потрібно перевірити, чи не відчувається чи від ваших дверей. Якщо протяги були виявлені, то потрібно визначити, звідки вони йдуть. Якщо вони проникають через щілини між стіною і коробкою. В цьому випадку вам варто озброїтися монтажною піною і закласти щілини. Другий варіант - погане прилягання між безпосередньо дверима і коробкою. Тут вам можуть допомогти спеціальні ущільнювальні стрічки, які в будівельних магазинах продаються в достатку - всіх діаметрів, яких тільки можна. І останній варіант - якщо у вас старі двері і в них утеплювач, який вже не справляється зі своїм завданням. Тут ви можете просто замінити ущільнювач. Зовнішній вигляд дверей швидше за все буде зіпсовано, але зате двері стане тепліше і надійніше.

Перевірте вікна

Другий крок до утеплення будинку - інспекція вікон. У дитячій кімнаті холодно, а ви не знаєте чому? Зверніть увагу на вікна. Відверто погані склопакети, які не витримують холодів - рідкість, тому, швидше за все, причина в некомпетентності установників. Іноді вікна встановлюють не дуже сумлінно і між вікном і стіною залишаються щілини, крізь які і проникає холод. Тут вихід один - використовуйте монтажну піну для того, щоб закрити щілини.

Відбивачі на радіатори

Відбивачі на радіатори - відмінне рішення для того, щоб посилити опалення від самих радіаторів. Їх можна купити, а можна зробити самостійно, з пінопласту завтовшки в 3-4 мм і наклеєною на нього фольги. Такий відбивач розміщується між стіною і радіатором фольгованої стороною до джерела тепла. Завдяки цьому тепло, яке йшло в стіну, відбивається від поверхні відбивача і повертається в кімнату. Не дуже естетичний варіант, але якщо в спальній кімнаті холодно, то це один з кращих варіантів.

Килими

Часто причиною холоду в приміщенні можуть бути неякісно укладені підлоги. Особливо така проблема актуальна для квартир на першому поверсі, так як вони пов'язані не з нижніми квартирами, де люди опалюють своє житлове приміщення. І тут вам допоможе килим. По-перше, килим може прикрити підлоги, якщо в них є якісь щілини, що істотно зменшить проникнення протягів. А по-друге, килими самі по собі набагато тепліше, ніж просто підлогове покриття, так що вашим ногам буде в рази комфортніше.

Портьєри

Портьєри сприяють тому, щоб закрити тепловий контур приміщення , і щоб холод і протяги і холод від вікон не проходили через цю перешкоду. Природно, щоб вони виконували поставлене завдання, потрібно вибирати портьєри з важких і щільних тканин, так як саме вони в змозі гідно виконувати бар'єрні функції. Плюс, з декоративної точки зору вони виглядають вельми гідно, і навіть на кухні будуть виглядати доречно.

стінові панелі

Тканинні і шкіряні стінові панелі не тільки прикрашають інтер'єр, але так само можуть служити як непоганий спосіб теплоізоляції без ремонту. Особливо це актуально в тому випадку, коли одна зі стін виходить на вулицю. Цю одну стіну цілком можна закрити стіновий панеллю і в цьому випадку ви не тільки утеплюєте приміщення, але і додаєте в інтер'єр цікавий декоративний акцент. Для кухні цей варіант звичайно не підійде, але ось вітальня або спальна кімнати підходять для цього способу утеплення ідеально.

Додаткові опалювальні прилади

Коли ви вже зробили все, що могли, але результат вас особливо не вразив, то приходить час визнати, що у вас в будинку просто не дуже гарне опалення. Або що без ремонту квартиру не утеплити. І в цьому випадку вам варто придбати додаткові опалювальні прилади. Варіантів маса - від дешевих і компактних ветродуйчіков, до інфрачервоних обігрівачів. Вибір за вами, так як тільки ви самі можете оцінити потребу в даних приладах і ваш фінансові можливості для їх покупки.

Тепле житло - це рівно настільки ж важливо, як важлива і якісні меблі. І якщо утепленням свого будинку ви цілком можете зайнятися самі, то ось самі меблі ви не зробите. Зате зробити індивідуальну меблі для вас може компанія «Smart Space».

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист