Як створити інтер'єр поза часом

Який би не був хороший інтер'єр, рано чи пізно приходить час, коли його потрібно міняти. І мова зараз йде не стільки про стан речей, скільки про саму концепції всього інтер'єру. Адже час іде, люди змінюються, змінюються їхні погляди на життя і на інтер'єр в тому числі. Хоча і зміна цих поглядів у кожного проходь по-різному. Хтось 20 років цілком спокійно проживе в одному і тому ж интерьерном стилі, і навіть буде засмучений, коли доведеться здійснювати глобальний ремонт і зміну інтер'єру, адже він звик до обстановки, а зміни не любить. Для іншої людини зміна загального стилю приміщення потрібна раз в 10 років. Ну а хтось і п'ять років витримати не може - потрібні зміни і нові враження. Але в цілому все б хотіли жити в такому інтер'єрі, який влаштовував би їх якомога більш тривалий час.

25/03/2021
Як створити інтер'єр поза часом

Звичайно, не можна створити приміщення, яке буде служити вам років 30 без того, щоб ви від нього втомилися. Принаймні, в його первісному вигляді. Але ось створити такий інтер'єр, який зможе бути пластичним і змінюватися разом з вами - це цілком можливо. І ось ряд рекомендацій, як це здійснити.

Очікування

Основа всього - це повне розуміння ваших очікувань. Так що и повинні дуже чітко розуміти, що конкретно ви хочете в інтер'єрі. Функціональність, мінімалістичний, оригінальність - ви повинні вибрати і сконцентрувати створення інтер'єру саме на основі ваших очікувань. Це складно, так як нас часто може нести в бік сьогохвилинних вражень, але вони швидко проходять, а інтер'єр залишиться з вами надовго. Так само важливо розуміти, що саме являє для вас таке поняття, як комфорт. Чи не в цілому, а на конкретних прикладах - колірна гамма, стиль інтер'єру, вид меблів, тип деревини, освітлення, декор та інше подібне. Так само, уточніть для себе, що конкретно ви хотіли б бачити в кожній з кімнат. Наприклад, світла і простора спальня , стильна вітальня і т.д.

Виробляємо смак

Навіть смак в інтер'єрі це не те, що дається нам від народження, а то, що ми можемо виробити згодом. Так що постарайтеся і в собі його виробити, щоб в результаті створити більш елегантний і цікавий інтер'єр. Ви легко можете це зробити, вивчаючи інформацію про нові тренди, стилях інтер'єру, колірних поєднаннях і декорі. Так ви зможете не тільки зробити ваш інтер'єр більш гармонійним, а й успішно його модернізувати згодом. Хороший інтер'єрний смак важливий для кожної з ваших кімнат, як для вітальні, так і для ванної кімнати . Адже якщо ви вирішите просто робити все по сподобалася картинці, то ви багато втратите. Головна втрата, це індивідуальність. Але так само будуть ігноруватися особливості вашого житла, через що все в житті буде виглядати зовсім не так, як на вподобаному зображенні.

Робота над трендами

Природно, бажано в інтер'єр застосовувати найбільш нові та актуальні тренди. Однак, потрібно розділяти ті тренди, які перестануть бути такими за один сезон, і ті, які протримаються в рази довше. Наприклад, популярність таких інтер'єрних стилів, як мінімалізм, скандинавський стиль, лофт тривати вже не перший рік і, судячи з усього, не збирається слабшати ще найближчі років п'ять. Довгострокові тренди повинні формувати базовий інтер'єр, тобто ту його частину, яка буде практично незмінна. Ну а ті тренди, які повинні швидко прийти і швидко піти займають ту частину інтер'єру, яка легко, швидко і незатратно змінюється. Наприклад, стінна панель досить витратне вкладення і встановлювати її повинні майстра, але вона буде однаково актуальна зараз і навіть через 10 років, а картини порівняно незатратним, та й змінити їх дуже легко.

Увага на нові тренди

Увага на сучасні тренди так само треба звертати. Вони можуть стати відмінним джерелом ідей для оновлень в вашому інтер'єрі. Популярні колірні поєднання, цікавий декор, текстиль та інше - це ті самі моменти в інтер'єрі, які легко змінити. Але часто від їх зміни інтер'єр починає виглядати по-новому, більш жваво і сучасно. Використовуючи ці самі тренди, ви зможете безболісно змінити свій інтер'єр, створити нові акценти і зробити його більш актуальним. Наприклад, нові картини, плед і наволочки для декоративних подушок в вітальні можуть додати інтер'єру кольору або навпаки, зробити його більш стриманим.

Зміни в інтер'єрі

Потрібно розуміти, що «вічний» інтер'єр не може бути таким, якщо він не буде злегка змінюватися. Інакше він буде виглядати застаріло і нудно. Тому вам просто потрібно створити хорошу базу, яка легко буде приймати і вписувати в себе ці зміни. Що ж до змін, то ви можете злегка змінювати інтер'єр відповідно до сезонами, наприклад. Пухнасті наволочки, килими і пледи взимку, більш легкі і натуральні тканини влітку; картини із зображеннями, відповідними сезону. Так само, святковий декор може не тільки підняти ваш настрій, але і дати вам відволіктися від звичного стилю. До того ж, багато хто любить привозити з подорожей сувеніри - виділіть їм місце, але тільки з розрахунком на поповнення.

В будь-якому випадку, основа інтер'єру, який прослужить вам дуже довго - це якісна і стильна меблі. Без цих якостей вам швидко доведеться шукати їй заміну, що цілком може порушити споконвічну структуру інтер'єру. А придбати якісні меблі ви можете в компанії« Smart Space ».

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист