Як створити ідеальне обличчя компанії

Загальновідомий факт - зустрічають по одягу, а проводжають по розуму, то ж відноситься і до бізнесу. Тільки в бізнесі «одяг» - це зона ресепшн, а розум - це хороший товар або послуга і вміння їх продавати. Важливим фактором є перше враження клієнта про компанії, а саме його допомагає сформувати стійка ресепшн. Багато клієнтів навіть не замислюються про це, спираючись на слова недосвідчених продавців або тих, хто може виготовити стійку ресепшн на замовлення, але хто не спеціалізується на цьому, а працює за принципом - ми робимо все.

07/03/2021
Як створити ідеальне обличчя компанії

Так з чого ж почати? Фахівці компанії Смарт Спейс рекомендують ретельно підійти до вибору виробника або постачальника офісних меблів. В першу чергу - подивіться реалізовані проекти, фото офісних меблів, яка була реально виготовлена ​​цим виробником. Настійно рекомендуємо переконатися в тому, що фото не вкрадені з іншого сайту, також добросовісний виробник офісних меблів завжди на прохання покаже вам своє виробництво, інші ж знайдуть тисячу вагомих причин, щоб цього не робити. Хороший спеціаліст - вислухає ваші побажання і відразу запропонує оптимальний варіант за ціною, якістю та дизайном.

Отже, план «Барбаросса» або офісна стійка на замовлення:

Визначте бюджет, або простіше кажучи - скільки ви готові витратити грошей.
Продумайте функціональну частину - скільки секретарів працює за стійкою ресепшн, який у них документообіг, чи потрібні їм тумби на замках, для зберігання цінних речей, яке машини також секретарями (телефон, факс, комп'ютер або ноутбук, принтер, копір)
Який вибрати дизайн стійки ресепшн - строгий діловий або яскравий дизайнерський - це швидше за все буде паралель вашого принципу роботи. Строгий діловий - класика, немов класичний костюм - він завжди в моді і завжди говорить - я людина серйозна і мені можна довіряти. Дизайнерська стійка ресепшн - це скоріше показник креативності компанії - ми не такі, як інші ми унікальні і наші продукти унікальні.
Важливим фактом в розробці стійки секретаря буде питання - а чи будемо ми переїжджати? Якщо так, тоді це потрібно врахувати при розробці - стійка повинна бути розбірний (при цьому потрібно використовувати якісні кріплення).
Визначивши бюджет і дизайн стоки - вам озвучать, з яких матеріалів це можна виготовити і в які терміни.
Ось і все, залишилося тільки замовити стійку ресепшн, а найкраще це зробити в компанії Смарт Спейс, яка має великий досвід виробництва найскладніших виробів і чималий послужний список у вигляді клієнтів і портфоліо робіт.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.