Як створити «дорогий» інтер'єр

Багатьом здається, що створити дорогий інтер'єр можна тільки одним способом - купити дорогі меблі, використовувати дорогі покриття, дорогий декор і дорогий текстиль. В принципі, це вірно, але тут є один момент - іноді дорогі речі виглядають надто яскраво, такий собі колгоспний шик. Так що потрібно ще й приділити увагу тому, що ви купуєте і як плануєте використовувати. А в цьому вам допоможе дизайнер інтер'єру. Але дорогі предмети - це не єдиний варіант для створення дорогого інтер'єру. Є й інші способи, які вимагають від вас однієї простої і в той же час дуже складної речі - уваги до деталей. Причому, якщо ви знайдете талановитого дизайнера і обмалюєте йому ваше побажання, то, швидше за все, він теж зможе вам допомогти. Але якщо у вас немає бажання або можливостей звертатися до дизайнера, то доведеться розбиратися з усім самостійно. Це складно, але можливо.

25/03/2021
Як створити «дорогий» інтер'єр

В даній статті вам розкажуть про ряд хитрощів, які можуть змусити виглядати ваш інтер'єр дорожче, ніж він є насправді. Звичайно, відверто дешевий інтер'єр дані поради не змінять, але середньому інтер'єру шику цілком можуть додати і навіть можуть змусити його виглядати дорого.

Натуральні матеріали

Існує думка, що натуральні матеріали завжди дорожче, ніж штучні. Але це не завжди так. Наприклад, деревина сосни може обійтися набагато дешевше, ніж ЛДСП або ж МДФ. А виглядати вона буде в рази дорожче і вишуканіше. А щоб заощадити ще, можна знайти приватні столярні майстерні. До них ви можете звернутися, якщо меблі з повністю натуральної деревини замовити не вийшло, щоб замовити хоча б фасади з дерева. А щоб поліпшити зовнішній вигляд шафок, полиць, тумбочок і іншого подібного, просто придбайте дорогі ручки, які будуть основним акцентом. Дорогі меблеві ручки будуть коштувати всяко дешевше, ніж дорога тумбочка в вітальню. І хоч це здається дуже смішним, такий нехитрий метод працює на ура. Дерево може зробити інтер'єр дорожче і іншим способом - дерев'яний декор. Миски з дерева, невелика декоративна панель з характерним деревним малюнком - все це може зробити кімнату більш натуральної, виразною і дорогий.

Текстиль

Головне, що ви повинні знати - купити дорогий текстиль і віднести його в швейну майстерню зовсім не дешевше, ніж придбати якісний комплект в торговому центрі. Все зовсім навпаки. Більш того, торгові центри приємні тим, що часто можуть надавати знижки на ті чи інші товари, що є безсумнівним плюсом для вашої кишені.

Особливо варто виділити штори. Найдорожче виглядають довгі і важкі штори в підлогу, на всю ширину вікна. Краще, якщо штори будуть зроблені з щільної, важкої і об'ємної тканини, так як тонкі і легкі варіанти виглядають швидше мінімалістично, ніж дорого. Звичайно, такі штори будуть не кращим варіантом длядитячої кімнати, але ось у вітальні створюватимуть чудове враження.

Так само, краще не використовуйте текстиль з дешевою імітацією хутра - це здешевить зовнішній вигляд. Якщо вже вам так важливий хутряний килим перед диваном, краще пошукайте або якісну імітацію, або відмовтеся від ідеї. Те саме можна сказати і до подушок - наволочки з хутром тільки здешевлять інтер'єр, краще виберіть оксамитові, шовкові або варіанти з натуральних тканин.

Меблеві гарнітури

Меблевих гарнітурів, тобто комплектів з однаковою меблів потрібно уникати. Єдине припущення - це пара однакових предметів, наприклад крісел, які створюють симетрію в приміщенні. Так само, можна допустити однакові стільці навколо обіднього столу, хоча зараз все частіше можна побачити композиції зі стільців різних видів, але в одній колірній гамі. Замість комплекту вам потрібно підібрати схожі по стилю і колірній гамі моделі з різних наборів, або продаються без наборів, і об'єднати їх в інтер'єрі. Це досить складно, але зате отриманий результат буде виглядати дуже шикарно і вишукано, якщо ви все зробите правильно.

Гардеробна кімната

Від наявності гардеробної кімнати найбільше виграють, як не дивно, квартири з маленьким метражем. Причому, вбиральні може бути не кімната в повному значенні цього слова - просто відокремте якийсь простір шторою в підлогу. Це створить відчуття вікна і візуально розширити простір, і дозволить не використовувати громіздкі і дорогі шафи. А в спальні цілком можна обійтися вінтажним комодом для білизни.

Картини

Живопис завжди надавав і надає досі відчуття ексклюзиву, вишуканості. Причому, тут навіть не потрібні дорогі і химерні рами - сама картина говорить все за себе і раму краще вибрати найпростішу. Одна мальовнича картина на кухні створить більш глибоку і особливу атмосферу, ніж кілька звичайних картин.

Дуже багато в інтер'єрі залежить від меблів. Красива і вміло зроблена меблі завжди створить відчуття дорожнечі і ексклюзивності. Де такі меблі взяти? Зверніться в компанію Smart Space - і ми вам допоможемо.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист