Як скоротити час на прибирання за допомогою інтер'єрних рішень

Ніхто не любить прибирати. Для багатьох це рутинний, нудний і виснажливий процес. Природно, багатьом людям хотілося б скоротити час прибирання. Адже і так дуже багато часу витрачається на інші обов'язки - роботу, підготовку. Існує безліч рекомендацій про те, як скоротити час прибирання за рахунок якихось особистих звичок. Але не багато хто думає про те, що і за допомогою деяких інтер'єрних рішень так само можна значно зменшити той час, який ви будете витрачати на це неприємне проведення часу. А між тим, багато дизайнерів можуть порекомендувати різноманітні інтер'єрні рішення, які не тільки будуть зручні, але і корисні. Наприклад, оптимізація та раціоналізація простору, використання спеціальної техніки і т.д. Більш того, ці рішення і в плані естетичності будуть виглядати цілком приємно і гідно. Так давайте ж уважно розберемося з тим, що нам можуть запропонувати дизайнери.

25/03/2021
Як скоротити час на прибирання за допомогою інтер'єрних рішень

Ця стаття не розповість вам якихось неймовірних секретів, зате вона допоможе вам побачити, які очевидні речі можуть стати вашим порятунком.

Нічого зайвого

Зайва захаращеність простору створює величезну кількість прецедентів для ускладнення процесу збирання. Тут вам і просто багато речей, які потрібно розкладати по місцях. І рясний декор, на зразок статуеток. Поганий він тим, що часто тільки псує інтер'єр. Але і доглядати за таким декором потрібно, так що регулярно протирати всі двадцять статуеток, подарованих на честь Нового Року, вам доведеться. Самі розумієте, скільки часу це займає. Те саме можна сказати і до надмірного кількості меблів, адже за нею теж потрібно доглядати. Так що в облаштуванні свого будинку і в підборі декору керуйтеся канонами мінімалізму - все тільки найнеобхідніше і нічого зайвого. Повірте, простора вітальня виглядає в рази краще, ніж вітальня, яку заставили меблями і недоречним декором.

Посудомийна машина

Миття посуду - нудна частина прибирання. До того ж, не дуже корисна для жіночих ручок. Так чому б не делегувати цю посаду посудомийній машині. Так, вона не справляється з усіма візами забруднень, але навіть якщо вам доведеться руками мити половину посуду - це вже серйозна економія часу. До того ж, наявність посудомийної машини на кухні не займе багато місця, так як над нею цілком можна розмістити робочу стільницю.

Організовані системи зберігання

Розумна система зберігання є одним з найбільш ефективних способів протидії захаращення приміщень. Якщо вам зручно зберігати речі, то у вас не буде спокуси поставити їх туди, де їм не місце. Це відноситься взагалі до всіх кімнатах. Вам повинно бути зручно зберігати речі і в вітальні, і в кухні, і в ванній кімнаті . Для цього існує величезна кількість спеціальних меблів, починаючи від стелажів в стелю і закінчуючи висувними відділеннями в підставі ванній. Так що вам залишається тільки вибрати те, що буде для вас найбільш зручним і раціональним щодо вашої квартири.

Правильні меблі

Під правильними меблями мається на увазі ті, які буде вимагати від вас мінімальних зусиль для догляду за ними. Наприклад, доглядати за меблями з рівною поверхнею в рази простіше, ніж за меблями, яка прикрашена різьбленням. Так само, велику роль відіграє колір - на світлих відтінках обіднього столу, наприклад, набагато слабкіше буде видно розводи, що грає велику роль. А ось темний колір, навпаки, прекрасно підкреслює будь розлучення на поверхні. Так само, варто приділити увагу матеріалами. Натуральна деревина хоч і виглядає чудово, але вимагає особливої ​​уваги в догляді. На металі сильніше видно забруднення, а й доглядати за ним простіше. Скляні меблі так само проста в догляді, але буквально будь-яка крапелька буде очевидна для кожного, що є великим мінусом.

Хочете красиву, якісну і ергономічні меблі, але боїтеся помилитися при виборі? Зверніться в компанію« Smart Space ». Ми створимо для вас індивідуальну меблі, яка гарантовано підійде для вашого житла, незалежно від того, наскільки там складна планування. До того ж, якість наших меблів завжди на висоті, а це важливий фактор.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист