Як зробити квартиру більш просторою і світлою

Здавалося б, очевидне твердження - чим більше квартира, тим вона просторіше, а чим більше вікон і чим краще висвітлення, тим вона світліше. Але на практиці ми можемо помітити, що навіть у великих квартирах з хорошим освітленням цей самий простір і світло зовсім не відчуваються. А деякі маленькі квартирки з невеликою кількістю вікон навпаки, виглядають так, наче їх розширили і висвітлили за допомогою якихось магічних хитрувань. Але це ніяка не магія, а банальна сила роботи дизайнерів, які продумали і розробили інтер'єр з розрахунком на ці характеристики. За фактом приміщення не збільшилася, але ось виглядає воно набагато більше. І якщо ви теж хочете, щоб ваш житловий простір не гнітило вас захаращених і темрявою, то вам варто дуже уважно переглянути ваш інтер'єр. Цілком можливо, що варто було б звернутися до дизайнера, який створить для вас дизайн-проект.

25/03/2021
Як зробити квартиру більш просторою і світлою

Але в цій статті ми розповімо вам про ті моменти, які допоможуть вам зробити кімнату просторіше і світліше без допомоги дизайнера, а просто своїми руками. Це далеко не так складно, як може здатися на перший погляд.

Римські штори

Часто в наших будинках ми використовуємо стандартні штори в підлогу. Вони звичайно можуть бути вельми привабливими, але з другого боку можуть сильно затемнюють і захаращують простір. Замість них краще використовувати римські штори. Вони є ідеальним балансом між звичайними шторами і жалюзі. З одного боку вони все так же привабливі, а з іншого - неймовірно економічні з точки зору простору. Крім усього вищесказаного, вони будуть дуже актуальні для дитячої кімнати , так як у дитини практично не буде шансів заплутатися в таких шторах і зірвати їх.

Дзеркала

Дзеркала можуть грати дуже велику роль у формуванні освітлення і простору в інтер'єрі. Через їх відображають здібностей вони виконують дві дуже важливі функції. По-перше, відображають простір, завдяки чому візуально можуть збільшити приміщення. Наприклад, дзеркальна або навіть просто глянцева поверхня на стелі візуально його підніме, роблячи стелю вище, ніж він є. Ну а дзеркало на одній зі стін злегка розширити цей простір. По-друге, дзеркала відбивають світло, і це істотно посилює освітлення в приміщенні, як природне, так і штучне. Щоб підсилити природне освітлення просто повісьте дзеркало навпроти вікна, а посилити штучне можна помістивши світильник біля дзеркала. Ну і рами дзеркал можуть бути вагомою частиною загального декору приміщення.

Холодна гамма

холоду, світла, однотонна гама кольорів - ось що зробить ваше приміщення світліше і просторіше. Надає білому самі по собі створюють відчуття простору і легкості, а якщо вони будуть повторюватися на стінах і стелі, то це відчуття тільки посилитися. Але для кухні , наприклад, такий варіант не дуже підходить. В цьому випадку ви можете зробити одну акцентну стіну в білому кольорі і додати до неї світлий фартух близько робочої поверхні. Металеві елементи так само додадуть простору, особливо якщо вони не матові. Ще один цікавий варіант для настінного покриття - це ефект обмре. Шпалери з цим ефектом візуально збільшують висоту стін, завдяки чому простір розширюється, хоч і візуально. А якщо вам все ж хочеться чогось цікавенького, то можна знайти шпалери з блиском. Зазвичай вони мають покриття, що нагадує металеву. Вони звичайно поступаються попереднім варіантам, але все одно візуально злегка збільшують приміщення.

Світла однотонна меблі

З меблями та ж ситуація, що і з покриттями. Краще не вибирати щось химерне і строкате. Навпаки, краще, якщо меблі будуть злегка зливатися зі стінами. Так само, непоганим варіантом є скляні меблі. Наприклад, скляний книжкова шафа у вітальні візуально не відніме багато простору, так як він сам по собі пропускає світло і не затримує погляд.

Але головне - це не перестаратися, інакше кімната буде схожа на палати снігової королеви. Не забувайте розбавити однотонність якимись цікавими яскравими акцентами. Ті ж штори відмінно можуть з цим впоратися.

Люстри

Одна велика люстра, виконана зі скла і кришталю, може дати дуже багато світла. А ще вона виглядає шикарно і може стати цікавим акцентом. Зрозуміло, що на кухні або в маленькій вітальні її розміщувати не варто, так як в таких умовах вона буде виглядати смішно. Але якщо у вас виділена простора обідня зона, але над обіднім столом повісити таку люстру буде більш ніж доречно.

Компанія« Smart Space », звичайно, нічого не може вам запропонувати в області люстр або ж настінних покриттів. Але зате ми можемо запропонувати вам дещо інше - якісну індивідуальну меблі і красиві, оригінальні дзеркала. Звернувшись до нас, ви швидко зрозумієте, що зробили правильний вибір.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист