Як правильно розмістити робочі поверхні і побутову техніку на кухні

Питання інтер'єру кухні завжди цікавить нас, адже ця кімната грає велику роль в нашому житті. Вживання їжі і її приготування тільки здаються не сильно витратними за часом заняттями, а насправді ми проводимо в цій кімнаті не менше 2 годин на день, коли їмо або готуючи їжу. Більш того, процес приготування їжі вимагає від нас істотних тимчасових і енергетичних вкладень. Так що в наших же інтересах зробити цю кімнату більш зручною, комфортною і практичною. Але зробити це можна тільки в тому випадку, якщо точно розумієш, що потрібно робити, а чого варто уникати. А найчастіше «власниками» цих знань є дизайнери. Ось чому, якщо ви хочете максимально красиву і зручну кухню, то краще все ж звернутися до професіонала, який може орієнтуватися на ваші індивідуальні умови.

25/03/2021
Як правильно розмістити робочі поверхні і побутову техніку на кухні

Ця стаття буде корисна тим людям, хто хоче максимально ергономічно і раціонально розмістити робочі поверхні і побутову техніку на кухні. З цим зможе справитися і звичайна людина, якщо уважно вивчить дану статтю.

Зручна мийка

При виборі висоти розташування мийки, в першу чергу повинен враховуватися зростання тієї людини, хто буде частіше мити посуд . При цьому, вона так само повинна бути розташована так, щоб з боків у неї був вільний простір. Тому розташовувати раковину в кутку - не найкраще рішення банально через те, що користуватися нею в такому випадку буде незручно. В ідеалі, з кожного боку має бути вільний простір по півметра. Звичайно, це не означає, що там має бути абсолютна пустота - робоча стільниця цілком може зайняти це місце. Просто там не повинно стояти таких побутових приладів, як мікрохвильова піч, електрочайник і т.д. Так само пам'ятайте, що в даній ситуації на розмірах мийки краще не економити, так як маленька раковина цілком може привести до того, що підлога на кухні буде регулярно залита водою.

Велика робоча поверхня

Ще один момент, на якому не варто економити, це робоча поверхня. Її висота, знову ж таки, повинна базуватися на зростанні людини, який найбільш часто готує. Глибина стільниці не повинна бути менше 60 см, хоча краще, якщо вона буде 76 см і більше. Велика робоча поверхня потрібна для того, щоб ви могли без проблем займатися готуванням, розташовувати на ній кухонну техніку. Якщо у вас є вибір - пожертвувати розмірами обіднього столу або ж робочою поверхнею на кухні, то краще жертвуйте розмірами столу.

відро для сміття

Природно, на кухні не обійтися без сміттєвого відра. Але розташовувати його не обов'язково прямо під мийкою. Воно просто має знаходитися недалеко. Гарною рекомендацією буде звернути увагу на висувні вертикальні ящики, в яких ви можете розташувати це саме відро - вони порівняно більш зручні, ніж ті варіанти, які обладнані дверцятами. Так само, маленькою хитрістю для збереження порядку в будинку можна назвати кілька маленьких сміттєвих відерець, розташованих в вітальні і дитячій кімнаті . Природно, вони призначені для упаковок, аркушів паперу і інших непачкающіх речей.

Робочі області холодильника і вручений панелі

Робоча область для варильної панелі принципово необхідна, так як інакше вам буде незручно займатися цим . Для найбільш комфортної роботи вам потрібно простір спереду не менше 76 см, і по 40 см по боках. Для холодильника важливо, щоб він повністю відкривався і 40 см стільниці поруч. Все вищеописане, звичайно, не завжди можна реалізувати, якщо у вас маленька кухня, наприклад. В цьому випадку краще пожертвувати робочої областю холодильника.

Витяжка

Витяжка на кухні дуже важлива. Часто люди нехтують її наявністю через бажання заощадити або ж за банальним незнанням. Але все ж, без неї кухня вже не буде відповідати всім правилам безпеки. Перебувати витяжка повинна строго над варильною поверхнею, на висоті 60-75 см від варильної поверхні. Однак, через те, що на даний момент існує величезна кількість найрізноманітніших моделей, то варто все ж потурбуватися прочитанням інструкції, щоб не помилитися при установці.

Це основні рекомендації, які цілком можуть зробити ваше використання цього приміщення максимально комфортним і зручним. Звичайно, не всім їм вийти слідувати, якщо у вас маленька кухня, але навіть по мінімуму дотримуючись дані рекомендації, ви вже досягнете набагато більшої зручності, ніж було раніше.

Природно, все це має підкріплюватися ще й наявністю якісної меблів. А придбати її можна в компанії« Smart Space ». Ми пропонуємо меблі на будь-який смак і для будь-яких умов, більш того, ми пропонуємо предмети інтер'єру дуже високої якості, з яким більшість меблевих магазинів змагатися не може.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист