Як підібрати колірну гамму для інтер'єру

Часто дуже мало уваги приділяється колірній гамі інтер'єру. Просто вибирається один основний колір і все в кімнаті підбирається до цього кольору. Причому, часто не звертають увагу ні на відтінки, ні на «температуру», ні на поєднання додаткових квітів з основним, ні на призначення кімнати. А потім виходить, що кімната виглядає дивно, незатишно в ній, та й сам інтер'єр не дуже красивий, хоч і підібрано все по стилю. А проблеми такі з'являються тому, то колірна гамма дуже сильно впливає на атмосферу кімнати, її настрій. І якщо ви вибираєте кольори, які не підходять вам, не створюють потрібної атмосфери в кімнаті, то і інтер'єр істотно втрачає. Звичайно, розібратися з колористикою непросто, і краще довірити це дизайнеру інтер'єрів. Але якщо ви хочете зробити все своїми руками, то варто прислухатися до того, які поради вам можуть дати дизайнери в інтернеті.

25/03/2021
Як підібрати колірну гамму для інтер'єру Як підібрати колірну гамму для інтер'єру Як підібрати колірну гамму для інтер'єру Як підібрати колірну гамму для інтер'єру

Однією статті, звичайно ж, буде недостатньо для того, щоб описати всі нюанси підбору кольорової гами. Але ми постараємося викласти основні принципи, які суттєво полегшать вам життя і зроблять ваш інтер'єр в рази краще. Ми розділимо інформацію на три частини - колірна гамма стіна, підлоги і стелі, меблів і декору по-окремо.

Стіни, підлога, стеля

Чим більше монотонну і одноманітну колірну гаму для покриттів ви виберете, тим простіше вам буде працювати з приміщенням в подальшому. Коли ми говоримо про підлогові покриття, то в першу чергу ми говоримо про малюнок натуральних матеріалів (деревина, граніт і т.д.) найпростіших квітів - сірий, бежевий, коричневий. В ідеалі, у всіх приміщеннях повинен бути один і той же вид статі, хоча ванна кімната та кухня можуть бути вийнятками через специфіку приміщень.

з стінами складніше, так як часто за рахунок малюнка на шпалерах люди хочуть якось декорувати свій інтер'єр. Але зараз мода на подібні «прикраси» йде нанівець, і кращими є однотонні стіни. Як компроміс можна використовувати одну акцентну стіну. Але для інших стін вибирайте прості, злегка приглушені тони, неважливо, світлі або темні. Звичайно, це не привід відмовлятися від шпалер з цікавим малюнком. Просто якщо ви хочете сучасний інтер'єр, то цього дійсно краще уникнути, а ось якщо ви вибрали той же прованс, то тут вже обмежувати себе не варто. Простіше кажучи - багато що залежить від вашого стилю інтер'єру.

Що ж стосується стель, то більшість дизайнерів сходяться на думці, що однотонний світлий стеля не зіпсував жоден інтер'єр, що більш ніж доводить його інтер'єрну спроможність. Хоча, в дитячій кімнаті можна використовувати фотошпалери з небом - цей милий і ненав'язливий декор часто подобається дітям.

меблі

З меблями вже можна відчувати себе сміливіше, так як меблі простіше поміняти, на відміну від тих же покриттів. Залежно від ваших уподобань, ви можете вибрати меблі контрастних кольорів або ж навпаки, дружніх. Єдине, що варто уважно відстежити, так це те, щоб меблі не зливалася з фоном і була виконана в тому ж стилі, що і весь інтер'єр. Так само, не варто використовувати багато квітів в інтер'єрі - досить два-три кольори, які будуть постійно використовуватися. Якщо у вас в рамках однієї вітальні буде і жовтий, і зелений, і синій , і червоний, і фіолетовий, то кімната буде виглядати відверто без смаку і занадто строкато. Але і тут є винятки, у вигляді деяких стилів інтер'єру. Якщо хочете універсальну меблі, то звертайте увагу на меблі з деревини - деревні мотиви дуже легко вписуються практично в будь-яку колірну гамму.

Декор

Якщо до меблів все ще ставляться насторожено, так як вона все ж купується на довгий час, то ось декор покликаний додати фарб інтер'єру там, де їх не вистачає.

Це самий розумний хід - створити універсальний інтер'єр в базових кольорах на етапі покриття-меблі, і потім додати йому індивідуальності за допомогою декору. Знову ж, переборщувати не варто, але цікаві яскраві панельні картини цілком можуть додати спальній кімнаті родзинку. Картини, декоративні подушки, штори, пледи, кераміка, панно, гобелени, килими - все це може доповнити і розширити ваш інтер'єр, зробивши його по-справжньому індивідуальним. Так що не варто всього цього боятися, просто потрібно знати міру. Краще за всіх міру знає дизайнер, це очевидно, але і ви цілком можете відстежити той момент, коли приємне приміщення перетворюється в забиту брязкальцями кімнату.

Як бачите, якщо діяти послідовно і відповідно до плану, то все буде в рази простіше і вдаліше. А якщо ви не знаєте, де підібрати якісну і індивідуальну меблі для своєї квартири, будинку або навіть офісу, то вам варто звернутися в компанію «Smart Space» . Ми пропонуємо такі меблі, яку ви абсолютно точно не придбаєте в магазині - якість, стиль і витонченість вигідно відрізняє її від представлених стандартних моделей в магазинах.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист