Барна стійка на маленькій кухні - що можна зробити?

Нестандартні меблі завжди приваблювали погляди потенційних власників. Адже її зовнішній вигляд грає велику роль у формуванні інтер'єру, а здебільшого такі меблі виглядають дуже цікаво і нестандартно. Не менш важливим моментом є те, що значна частина подібних меблів може вирішити деякі інтер'єрні проблеми. І хоч звучить це все чудово, але на практиці є мінуси. Наприклад, деякі нестандартні меблі можуть похвалитися тільки зовнішнім виглядом, а використання їх на практиці в кращому разі не відрізняється від стандартних моделей. Також часто виникають складнощі з комбінуванням таких меблів із загальним інтер'єром. Барні стійки – це якраз приклад хоч і нестандартних, але досить універсальних кухонних меблів, які можуть і порадувати своїм зовнішнім виглядом, і адекватно вписатися практично в будь-який інтер'єрний стиль. Тому зараз їх використовують дедалі частіше.

10/01/2021
Барна стійка на маленькій кухні - що можна зробити?

Багатьом здається, що барну стійку можна використовувати лише в кухні середніх та великих розмірів. Але це не так, насправді якщо підійти до питання з розумом, то і в маленькій кімнаті барну стійку можна розташувати цілком зручно і красиво.

Загалом, для багатьох приміщень барна стійка може стати справжнім порятунком. Вона особливо добре вписується у приміщення з нестандартними формами та повністю замінює. Завдяки її висоті та специфічній конструкції, у ній досить просто зберігати речі. Варіантів розміщення барних стійок просто безліч. Вид барної стійки та її розташування пов'язані безпосередньо. Наприклад, стійки, виконані як вузькі високі столи, найчастіше ставляться біля стіни, біля вікна. Ну а стійки з подовженою стільницею, з місцями для зберігання, з другим рівнем найчастіше ставлять посеред кімнати.

Один з найпопулярніших варіантів додаткового використання барних стійок це зонування приміщення. Через їх специфічну конструкцію вони набагато краще справляються з цим завданням, ніж звичайні обідні столи. Більше того, у ситуації з об'єднаними вітальнею та кухнею, цей спосіб зонування найбільш зручний, оскільки зонуючого предмета має практичні функції.

Як уже було сказано раніше, барні стійки можуть порадувати нас своєю різноманітністю. Вони можуть бути різної конструкції з додатковими шафками, ящиками і полицями, з додатковою стільницею, з вбудованими конструкціями для зберігання барних стільців. Так що ви цілком зможете вибрати як найпростіший варіант, так і ускладнений. Все залежить тільки від ваших можливостей та побажань.

Найекономічніший з погляду простору варіант це Г-подібні барні стійки, які одним своїм краєм кріпляться до стіни. Їх можна використовувати не тільки як обідній стіл на кухні, але так само і як робочу поверхню в спальній кімнаті, наприклад. Причому їх простота настільки геніальна, що ви навіть самостійно можете зробити таку стійку з пари дерев'яних панелей.

Але треба пам'ятати, що барні стійки відрізняються від стандартних обідніх столів своєю висотою на порядок вище. Так що і стільці теж мають бути барні, тому що сидіти на звичайних стільцях за таким столом буде незручно.

В цілому, барна стійка є відмінним рішенням для маленької кухні, оскільки вона поєднує у собі приємний зовнішній вигляд, компактність та функціональність. Але де б придбати набір зі стійки та стільців, які могли б порадувати свого майбутнього власника високою якістю та ідеальним поєднанням із спільним інтер'єром? Відповідь проста – зверніться до компанії «Smart Space». Ми не просто продаємо меблі – ми робимо її індивідуально на замовлення. Ви можете отримати меблі буквально з будь-яких матеріалів, але вони незмінно будуть високої якості. Співпраця з нами дасть вам зрозуміти, наскільки зручніше та вигідніше звертатися до нашої компанії, порівняно з покупками у звичайних магазинах меблів. Адже наші товари та послуги зовсім на іншому рівні.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист