Узголів'я ліжка як спосіб декорування спальні

Незважаючи на те, що спальня - одна з найважливіших кімнат у будинку, вона має порівняно невеликою кількістю способів її декорування. Це не те, щоб велика проблема, та й об'єктивні причини є - в спальні не повинно бути нічого зайвого, щоб в ній було приємно перебувати і легко засипати. З цієї причини небажано декорувати спальню арт-об'єктами, статуетками, великими вазами, так як вони будуть займати простір. Найбільш придатними варіантами є картини, акцентні стіни, стінові панелі. І є ще один варіант, про який часто забувають - це оригінальне узголів'я ліжка. Часто оригінальну стіну в головах і саме узголів'я комбінують так, щоб вони були виконані в єдиному стилі і доповнювали один одного. Ну а головна перевага такого способу декорування, це те, що ви зможете здійснити його самостійно, без чиєї-небудь допомоги.

25/03/2021
Узголів'я ліжка як спосіб декорування спальні Узголів'я ліжка як спосіб декорування спальні Узголів'я ліжка як спосіб декорування спальні Узголів'я ліжка як спосіб декорування спальні

Дана стаття буде присвячена тому, як зробити в своїй кімнаті оригінальний дизайн інтер'єру, акцентуючи основну увагу на узголів'я ліжка і, частково, на стіні за ним. Зі стіною зазвичай все досить просто, хоча варто відзначити, що найбільш популярним зараз варіантом прикраса стіни є використання ua/navesnie_paneli.html"> стінових панелей . Але це не єдиний варіант, так давайте не будемо відволікатися і розглянемо кілька варіантів декорування ліжка.

Непотрібні матеріали

Часто у нас на горищі, в коморі або навіть на дачі зберігаються речі, які і викинути шкода, але і користі від них ніякої. Наприклад, стара і красива, але абсолютно не потрібна садові огорожа. Або різьблені віконниці, які збереглися добре, але вже давно не потрібні. І все інше в цьому дусі. Так ось, ці речі цілком можна пристосувати як головах. Якщо підібрати все з розумом, то може вийти просто витвір мистецтва. Але тут є пара нюансів. По-перше, важливий відповідний інтер'єр, в рамках класичної ua/shop/mebel-dlya-doma/mebel-dlya-spalni-.html"> спальної кімнати таке узголів'я буде виглядати недоречно. Так що потрібен екстравагантний і характерний стиль - еклектика або Шеббі-шик. По-друге, перед використанням предмети потрібно добре обробити - очистити, ошкурить, може навіть заново перефарбувати. А це досить проблематично і не кожному під силу. Так що даний варіант підходить тільки людям з золотими руками і купою «мотлоху».

Дерево

Необроблені дошки цілком можуть стати відмінним голови, правда хоча б покрити лаком їх все ж доведеться. Ще один «дерев'яний» варіант - стінова панель, в яку вмонтовано ліжко. Таким чином, вся стіна буде тим самим узголів'ям. Ще можна використовувати попередньо очищені гілки - з них на головах і прилеглої стіни можна зробити відмінну композицію яка буде доречна навіть в дитячій кімнаті. Варіантів доступних обивателю не так-то багато, адже дерево потрібно спеціально обробляти, але все вищеперелічене ви цілком можете знайти, купити або ж зібрати в найближчому лісі.

Полиці

Ще один цікавий варіант - узголів'я ліжка, об'єднане з полками. Якщо ви хочете самі попрацювати над даними інтер'єрним рішенням, то цілком можете використовувати гіпсокартон. Ну а якщо у вас такого бажання немає - зверніться в спеціальну компанію, яка займається індивідуальним створенням меблів - ці люди цілком можуть вам допомогти реалізацією вашого бажання, та й індивідуальна меблі взагалі краще для будь-якої кімнати, хоч для спальні, хоч для ванної кімнати. На таких полицях можна розміщувати все, що завгодно, починаючи від фотографій і закінчуючи книгами. Такі полки можуть бути виконані не тільки з дерева, але і з металу, в залежності від того, з якого матеріалу виконана ваше узголів'я.

Робота зі стіною

Цей варіант підійде тим, хто не хоче возитися з голови, не бачить в ньому необхідності або в інтер'єрі своєї кімнати тримає курс на мінімалізм. Можна прикрасити стіну так, щоб вона вміло оттеняла саму ліжко і, по суті, була одним великим узголів'ям. Для цього можна використовувати модульні картини, гірлянди, фотографії з подорожей або з друзями. Можна використовувати і звичайні картини, просто використовуючи цікаві рамки. А ось дзеркала над ліжком краще не вішати - це незручно, та й виглядає таке розташування дуже дивно. Головне в цій ситуації - створити композицію, а не поодинокий випадок використання декоративного елемента. Але це тільки здається складним, за фактом можна просто прикрасити стіну і це вже буде підходящим варіантом декорування.

Текстиль

Найбільш очевидне і доступне рішення з декорування головах - це текстиль. В інтернеті існує величезна кількість уроків про те, як вміло і оригінально реалізувати дану задумку, не докладаючи до цього особливих зусиль. Причому, узголів'я ви можете, як купити і переробити, доповнивши потрібними елементами, так і повністю зробити самостійно з гіпсокартону, наповнювача і тканини. Варто використовувати текстиль, який відповідає використовуваному в спальні стилю інтер'єру. У скандинавському стилі можна використовувати імітацію хутра, еко-стиль відмінно поєднується з натуральними тканинами, середземноморського стилю йдуть легкі тканини, на зразок шифону. Ще один хитрий варіант - подушки, щільно прибиті до стіни. Так-так, найпростіші подушки, які можна зустріти на дивані в вітальні . Надійно прикріплені до стіни вони можуть створити досить цікаву альтернативу стандартному узголів'я. До того ж, в рамках деяких стилів (того ж лофту) цей варіант буде виглядати більш виграшно. Узагальнюючи все сказане, текстильне узголів'я - це самий простий і доступний спосіб декорування головах, по красі не поступається всім попереднім варіантам.

Чи не хочете витрачати свій час і сили на головах, але ось саме узголів'я хочете? Або вас зацікавив варіант зі стіновий панеллю? Зверніться в компанію «Smart Space» . Ми пропонуємо послуги професіоналів, які вже давно працюють в сфері створення індивідуальних меблів на замовлення. Завдяки нашому досвіду, ми гарантовано зможемо реалізувати ваші проекти, навіть якщо вони будуть складними і трудомісткими.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист