Інтер'єрні рішення для розміщення дзеркал

В інтернеті існує безліч статей про те, як розміщувати меблі в квартирі, як розміщувати декор, картини, кімнатні рослини і ще багато чого. Але ось предмет, який незаслужено відбілювати увагою - це дзеркало. Статей про те, як правильно розташувати в кімнаті дзеркало, зовсім мало. А адже це дуже важливо. Правильно розташоване дзеркало може візуально розширити приміщення, зробити його світліше. Ну а якщо ви розташуєте його неправильно, то і використовувати їх за призначенням буде незручно через недостатньо освітлення, наприклад. Але в більшості своїй люди ставляться до дзеркал дуже легковажно - мають у своєму розпорядженні просто там, де є місце. Фатальною помилкою це звичайно не є, так як все ж саме по собі дзеркало досить простий предмет і мало що може зіпсувати в інтер'єрі. Але все ж, частіше за все існують набагато більш цікаві варіанти розміщення дзеркал, які можуть дати інтер'єру набагато більше.

25/03/2021
Інтер'єрні рішення для розміщення дзеркал

Тому ми і написали цю статтю, адже як би не був хороший інтер'єр, чому б не спробувати зробити його ще краще?!

Кілька дзеркал

Кілька дзеркал на стіні у вітальні кімнаті цілком можуть стати цікавим інтер'єрним акцентом. Це не дуже доречно для мінімалістичний кімнат або кімнат з невеликим метражем, так як в першому випадку кімната стане ще холодніше, а в другому це просто не принесе ніякого ефекту.

Але в інших умовах дзеркала з цікавими рамами будуть цілком доречні. Рами, підібрані підлогу ваш інтер'єрний стиль і будуть основою декору, а дзеркальні поверхні будуть відбивати світло і робити кімнату світліше за рахунок цього.

Збільшення простору

Про це знає майже кожен - правильно розташоване дзеркало може візуально збільшити кімнату. Але як це - «правильно»? Наприклад, дзеркала, які розташовані на стелі (або просто дзеркальна поверхня), візуально можуть подовжити стіни і зробити стелю вище. Дзеркала на стінах візуально розширюють простір, якщо ви не використовуєте маленьке дзеркало, наприклад. Це особливо актуально для передпокої , так як ця кімната часто страждає від маленького метражу. А зробити кімнату світліше і свіже теж дуже просто - повісьте дзеркало навпроти вікна. Як бачите, це очевидні речі, про які більшість людей і так здогадується. Але краще зайвий раз повторити.

Різний розмір

Якщо ви вирішили розташувати кілька дзеркал в якості композиції, то не обов'язково це повинні бути дзеркала одного розміру. Навпаки, різні розмір і форма тільки додадуть композиції жвавості і індивідуальності. Ви можете використовувати одне велике дзеркало на стіні в спальній кімнаті як основне і кілька невеликих навколо нього - як додаткові. Або ви можете розташувати їх по всій кімнаті, зосереджуючись на грі відображень - тут видно гірлянду, в тому відбивається вікно і вулиця, а це спрямовано на камін.

Дизайн

Рамці дзеркала потрібно приділяти дуже багато уваги. Тут ситуація зворотна тій, що відбувається з картинами. У картин зазвичай вибирають прості рамки, щоб вони не відволікали від вмісту самої картини. Тут же навпаки - рама є обрамленням і головним декоративним елементом дзеркала. Важливо підбирати її так, щоб вона вписувалася в стиль інтер'єру. Тонкі, непомітні рами для мінімалізму; штучно зістарені для кантрі; рами з ліпниною для Шеббі шик. Так само, якщо в кімнаті кілька дзеркал, то їх рами так само повинні перегукуватися між собою, це бажано, але не обов'язково.

Незвичайні форми

Не соромтеся використовувати дзеркала нестандартних форм. Для тієї ж кухні незвичайне дзеркало цілком може стати відмінною прикрасою, яке буде вимагати мінімального догляду і яка не буде сильно виділятися. Можна знайти найрізноманітніші варіанти - в форе тварин, у вигляді діамантів, багатогранників і т.д. Такі варіанти виглядають як дуже цікаво і свіжо. А найголовніше - відмінно підходять для кімнат, де більше не можна використовувати декор, щоб не перевантажити приміщення, але все ще хочеться якоїсь родзинки.

Дзеркальна меблі

Не варто нехтувати меблями з дзеркальними або глянцевими поверхнями. Вони так само дуже сильно можуть візуально розширити приміщення і зробити його просторіше. У тій же ванній кімнаті глянцева меблі можуть зробити кімнату ще і світліше. Ще один плюс - такі меблі виглядає легше, завдяки чому робить і атмосферу в кімнаті не такий «наповненою». Дзеркальну меблі варто використовувати в тих кімнатах, де ви не хочете протистояти поширенню сонячного світла і навіть хочете йому допомогти.

Підлогові дзеркала

Давайте будемо чесними - підлогові дзеркала виглядають прекрасно. Вони створюють в кімнаті особливу атмосферу, візуально розширюють простір, де вони стоять, відмінно відбивають світло і дають можливість розглянути себе в повний зріст. Для дитячої кімнати такі дзеркала трохи небезпечні, але ось уже в кімнаті підлітка вони будуть дуже доречні, особливо якщо це кімната дівчата. Їм не потрібні якісь химерні рами, так як саме по собі таке дзеркало досить масивне. І доречні вони будуть в будь-якому інтер'єрі.

Шукаєте, де б придбати якісне та цікаве дзеркало для свого будинку? Зверніться в компанію« Smart Space » - ми обов'язково знайдемо, що вам запропонувати.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист