Еко інтер'єр

Не можна переоцінити вплив еко-стилю на сучасний інтер'єр. Він неймовірно популярний, і як ніби цього мало, його елементи активно впроваджуються в інші стилі інтер'єру, наприклад в скандинавський стиль. Він багато дає своїм власникам - відчуття єднання з природою, відчуття натуральності, відрив від міських реалій, умиротворення. Так що якщо ви все це хочете бачити в своєму приміщенні - еко-стиль до ваших послуг. Але навіть якщо ви не хочете морочитися зі створенням повноцінного квартирного інтер'єру в стилі еко, то ви цілком можете зачерпнути найцікавіші моменти і тенденції з цього стилю і просто додати їх в свій інтер'єр. Звичайно, найбільш якісно з цим впоратися дизайнер, так як впровадити щось нове в інтер'єр не так-то просто. Але ви зможете впоратися і самі, якщо будете концентруватися не на тому, що вам би хотілося, а на тому, що було б доречно в інтер'єрі вашої квартири.

25/03/2021
Еко інтер'єр

Ми розповімо вам про те, які модні ідеї спочатку зародилися саме в еко-стилі, але публіка настільки їх оцінила, що вони перекочували в багато інтер'єри і поза цього стилю.

Палітра

< p> Природно, основу палітри складають натуральні кольори і ви не знайдете тут зайве яскравих і зухвалих кольорів. Один з найголовніших фаворитів цього сезону - це зелений. Але не чисто зелений, а його відтінки, переважно приглушені і глибокі. Основний ухил йде саме в темні тони, ну а якщо звернути увагу на світлі тони, то фісташковий буде в самий раз. Зелений використовується в самих різних областях - від настінних покриттів до оббивки меблів. І найприємніше те, що використовувати його можна і як акцент, і як основу. Для кухні цей колір завжди був найбільш улюбленим, а тут він може надати цій кімнаті просто неймовірну чарівність і глибину.

Але головним лідером серед базових кольорів є сірий. Причому, з однаковим захопленням сприймаються все його варіації - від сіро-рожевого, до глибокого грифельного. Звичайно, більш темні відтінки використовуються як акценти, а світліші частіше застосовуються як базові кольори. Але така популярність цього кольору не дивна - він легко поєднується з іншими кольорами, додає їм мінімалістичний шик, та й сам по собі не перевантажує кімнату.

Синій і блакитний кольори так само набувають популярності. Ну і синьо-зелений - це окрема тема для розмови. Ці кольори ніколи особливо не забувалися, але зараз їх використання може додати інтер'єру вишукану строгість або умиротворення, в залежності від відтінку. Для спальної кімнати ці кольори можуть стати відмінним рішенням, якщо ви любите простір, свіжість і витонченість.

Природні мотиви

Зображення птахів так само набирає популярність. Зустріти їх можна всюди - на шпалерах, на оббивці меблів, на пледах, шторах, наволочках. Причому побачити можна птахів зображених в самих різних техніках - від акварельних малюнків до абстракцій. А ось зображення тварин відійшли на другий план, хоча дещо від них збереглося - це тваринні принти. Шпалери, зроблені під шкуру зебри, луску риби хоч і не дуже затребувані у обивателів, але все ж дуже багатьма дизайнерами визнані як цікава ідея для акцентних стін. Але і справа в тому, що звичайна людина не зможе впровадити такий принт собі в інтер'єр, тут потрібна тверда рука дизайнера, який розуміє принципи поєднання і вміє навіть такі складні мотиви об'єднати в одну картину.

Так само варто було б відзначити, що зараз популярно зображати дерева, чагарники, траву. Взагалі рослинні мотиви зараз активно використовуються. Це багато в чому перегукується з концепцією еко-інтер'єру. Але важливо відзначити, що мова йде не про фотозображення, а скоріше про малюнках. Малюнки дерев, малюнки листя, малюнки квітів - ось що зараз популярно. Красивий малюнок на акцентної стіні у вітальні цілком може стати відмінним рішенням.

натуральні матеріали

Природно, не можна говорити про еко-стилі, не зачіпаючи натуральні матеріали. Мінімально оброблена деревина - це те, що залишається популярним вже довгі роки. Підлоги з натуральної деревини, стінові панелі , меблі з очевидним деревним малюнком - це класика жанру. Так само не варто забувати про натуральний камінь - декор у вигляді мінералів все так само актуальне. Але про це було сказано вже так багато, що повторюватися не хочеться. А ось порівняно новий тренд - це гіпсова ліпнина. Її використовують як для того, щоб додати приміщенню вишуканості, так і для того, щоб підкреслити якісь елементи інтер'єру. Хочуть тут важливо розуміти, що його використання має бути дуже дозованим, так як сама по собі вона є дуже потужним декоративним елементом.

Цілком можливо, що ви хотіли б придбати собі меблі, яка відповідає кращим традиціям еко-стилю - деревний малюнок, мінімалізм, натуральні тканини. Або ви б хотіли придбати якісну і красиву стінну панель? Все це може вам запропонувати компанія «Smart Space». І за якістю, і за зовнішнім виглядом ми значно виграємо у тих варіантів, які можуть запропонувати вам більшість виробників меблів.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист