Декоративні настінні панелі

Існує величезна кількість способів прикрасити свій будинок. Починаючи від декоративного оздоблення і закінчуючи декором. Які варіанти вибрати - це вже рішення безпосередньо власника житла. Але ніхто не буде сперечатися, що якісні підлоги, красиві стіни і цікава оббивка меблів відіграють важливу роль. До того ж, такі способи декорування інтер'єру не займають місце - вони просто виконують свої функції, а їх декоративні властивості є лише приємним бонусом. Однак, настінні панелі є чимось середнім між декором заради декору і просто красивою меблями і настінними покриттями. У них є певні функції, які вони виконують, але при цьому їх часто використовують в інтер'єрі просто як прикраса, не замислюючись про їх практичних аспектах. Існує велика кількість видів стінових панелей, кожен з яких має свої особливості і області застосування.

24/03/2021
Декоративні настінні панелі

І, щоб насолоджуватися не тільки красою настінних панелей, а й отримувати користь, про ці властивості варто знати. У даній статті ми розповімо вам про найпопулярніші видах стінових панелей і так же розповімо, де саме вони будуть найбільш затребувані.

Гіпсові панелі

Ще цей вид називають 3D панелями. Цікаві вони тим, що володіють ефектним рельєфом і досить широким асортименту квітів. В інтер'єрі кабінету керівника або кімнати для переговорів вони будуть виглядати дуже дорого і естетично. Для будинку ж такі панелі підходять в тому випадку, якщо у вас велика житло. І то, часто саме для будинку вони виглядають занадто химерно і масивно. Такі панелі дуже боятися вологи, так що абсолютно очевидно, що ні для ванної кімнати, ні для кухні вони не підійдуть. Так само, не варто їх вішати там, де їх легко пошкодити, так як хоч вони і мають досить твердою структурою, але рельєф легко можна подряпати або відбити, що дуже негативно позначиться на загальному вигляді.

Дерев'яні панелі

Дерев'яні настінні панелі - це класика жанру. Їх можуть робити як з натуральної деревини, так і з МДФ, ДСП, шпону. Залежно від матеріалу і наявності цінних порід дерева їх вартість може відрізнятися. В общем-то, розкид за цінами такий великий, що вони можуть бути придбані людьми з дуже різним рівнем достатку. Дизайн так само може бути абсолютно різним - від лаконічних і мінімалістичний моделей, що використовуються як облицювання і до химерних і складних, які використовуються в якості акцентних стін. Використовувати дерев'яні настінні панелі можна практично в будь-якій кімнаті, навіть в кухні , якщо це не натуральна деревина, а МДФ.

Тканинні панелі

Тканинні навісні панелі виглядають дуже м'яко і затишно. А ще, вони мають непогані звукоізоляційні властивості. Робляться вони за тими ж принципами, що і меблі - тверда основа, наповнювач і оббивка. В якості оббивки зазвичай використовуються щільні однотонні тканини. Такі настінні панелі виглядають дуже дорого, але при цьому не кидаються в очі. Та й доречні вони, мабуть, тільки в спальній кімнаті . Розміщують їх тільки на одній стіні, роблячи її акцентної. У них є один значний мінус - чистити їх потрібно професійними пилососами, інакше вони дуже швидко заб'ються пилом і з прикраси перетворяться на шкідника.

Шкіряні панелі

Шкіряні панелі робляться приблизно за тим же принципом , що і тканинні, хоча можливі і варіанти, коли шкірою обтягається тільки тверда основа, без м'якого наповнювача. Але такі настінні панелі, очевидно, розташовуються значно вище в ціновому сегменті, ніж їх тканинні побратими, і це саме через матеріалу оббивки. Крім натуральної шкіри може використовуватися і штучна, але тільки важливо, щоб вона була високої якості. Виглядають такі панелі дуже дорого і переконливо. І, природно, більш ніж на одну стіну в кімнаті їх вішати сенсу немає, інакше приміщення буде перенасичене шкіряної текстурою. Розташовувати такі стінові панелі стоїть на увазі, адже похвалитися такою дорогою і красивою річчю не соромно. Так що вітальня - кращий варіант розташування.

Одним з профілів компанії« Smart Space » якраз є створення стінових панелей. Ми вже не перший рік працюємо з подібними запитами і можемо запропонувати споживачеві великий асортимент матеріалів і дизайнів. Так що якщо для вашого будинку або офісу потрібна якісна стінна панель - сміливо звертайтеся до нас.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист